goup

Чому клієнти обирають нашу компанію

Досвід

Досвід

За час діяльності ми накопичили унікальний досвід, який дозволяє вирішувати завдання клієнтів з найменшими витратами часу і зусиль!

Гарантії якості

Гарантії якості

Наша компанія гарантує досягнення необхідного результату! Ця гарантія закріплена в договорі на надання послуг, який ми в обов'язковому порядку укладаємо перед початком співпраці з кожним клієнтом

Вартість

Вартість

Ціноутворення в нашій компанії залежить від ринкової вартості послуг. Наша ціна - це індикатор середньої ринкової вартості послуги. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

Не має часу розбиратися? Ми допоможемо

Наші клієнти

«ЮСТІКОН» - юридична компанія з повним комплексом послуг для малого, середнього і великого бізнесу.
 Спеціалізація компанії складається з наступних практик:

  1. Корпоративне право (проведемо всі дії, пов'язані з корпоративними правами в Україні: від реєстрації нової компанії до супроводу процедури ліквідації)
  2. Ліцензування, дозволи, сертифікація (в мінімальні терміни допоможемо оформити всі види дозвільних документів для роботи бізнесу)
  3. Судова практика (захистимо ваші інтереси в судах, допоможемо повернути борги, оскаржимо рішення контролюючих органів, супроводимо виконання судового рішення)
  4. Міграційне право (оформимо всі необхідні документи, для легального перебування іноземців в Україні, також посприяємо громадянам України, які виїжджають за кордон)
  5. Абонентське обслуговування (юридичне та бухгалтерське обслуговування бізнесу)
  6. Інтелектуальне право (зареєструємо результати наукової та творчої діяльності, забезпечимо їхню охорону від несанкціонованого використання)

Під кожен напрямок сформований відділ кваліфікованих юристів, які мають теоретичні та практичні навички в даній тематиці.

Компанія «ЮСТІКОН» заснована в 2008 році. З моменту заснування і по сьогоднішній день офіс компанії знаходиться в столиці України - місті Києві.

+380(98)1000-176Contacts