goup

Чому клієнти обирають нас:

Досвід

Досвід

За більш ніж 15 років діяльності, ми накопичили унікальний досвід, що дозволяє вирішувати завдання клієнтів з найменшими затратами часу та зусиль

Гарантії якості

Гарантії якості

Гарантії якості та сумлінність виконання взятих перед клієнтом зобов'язань закріплені у нашому договорі про надання послуг

Вартість послуг

Вартість послуг

Встановлюємо розумну вартість у межах середньої ціни на ринку, клієнт обирає для себе лише необхідні опції та не переплачує за непотрібні послуги

Ніколи розбиратися? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо

Наші клієнти:

ПРО НАС

 «ЮСТІКОН» - українська юридична компанія, заснована у 2008 році в місті Київ. Ми спеціалізуємося на допомозі у розв'язанні юридичних питань для вітчизняних та іноземних юридичних та фізичних осіб.

НАПРЯМИ РОБОТИ:

  • Корпоративне право: готуємо юридичні документи, проводимо реєстраційні та інші необхідні дії пов'язані зі створенням, внесенням змін та ліквідацією юридичних осіб та реєстрацією інших видів діяльності.
  • Ліцензування, дозволи, сертифікація: отримуємо всі види дозвільних документів, що необхідні для роботи бізнесу, здійснюємо сертифікацію товарів та послуг, супроводжуємо ліцензійні перевірки, надаємо послуги аутсорсингу з охорони праці.
  • Судова практика: захищаємо інтереси клієнтів в судах, допомагаємо повернути борги, оскаржуємо рішення контролюючих органів, супроводжуємо виконання судових рішень, робимо адвокатські запити.
  • Податковий та юридичний консалтинг: допомагаємо розібратись в складних юридичних та податкових питаннях, готуємо та вичитуємо договори та інші юридичні документи, усно та письмово консультуємо з будь-яких правових питань.
  • Міграційне право: готуємо документи та супроводжуємо іноземців на всіх етапах легалізації перебування в Україні (отримання ІПН, дозволів на роботу, посвідок на проживання, громадянства тощо), допомагаємо з виїздом на ПМП за кордон та поверненням назад в Україну для наших співгромадян, консультуємо з міграційних питань.
  • Юридичне та бухгалтерське абонентське обслуговування: ведемо постійний юридичний та бухгалтерський супровід підприємств, консультуємо з будь-яких питань, подаємо звітність, проходимо перевірки, створюємо ат вичитуємо документацію.

Для роботи по кожному з напрямків, ми сформували окремі відділи, де працюють кваліфіковані юристи та адвокати, які спеціалізуються на відповідній сфері права та мають не лише загальнотеоретичні знання, а й практичний досвід у розв’язанні конкретних задач клієнтів.

+380 (98) 1000-176Contacts