goup

Чому клієнти обирають нашу компанію

Досвід

Досвід

За час діяльності, ми накопичили унікальний досвід, який дозволяє вирішувати завдання клієнтів з найменшими витратами часу і зусиль!

Гарантії якості

Гарантії якості

Наша компанія гарантує досягнення необхідного результату! Ця гарантія закріплена в договорі на надання послуг, який ми в обов'язковому порядку укладаємо перед початком співпраці з кожним клієнтом

Вартість

Вартість

Ціноутворення в нашій компанії залежить від ринкової вартості послуг. Наша ціна - це індикатор середньої ринкової вартості послуги. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок

Ніколи розбиратися? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо

Наші клієнти

Коротко про нас

«ЮСТІКОН» - українська юридична компанія, що спеціалізується на комплексному обслуговуванні комерційних структур, як національних, так і міжнародних, а також на наданні юридичних послуг фізичним особам.

Історія

Компанія «ЮСТІКОН» заснована в 2008 році. З моменту заснування і по сьогоднішній день головний офіс знаходиться в столиці України - місті Києві, також у нас є філії в західних і південних регіонах України.

Чим ми займаємося

Корпоративне право - всі види послуг (реєстрація, внесення змін, передача корпоративних прав, ліквідація і т.п.).

Ліцензування, дозволи, сертифікація - в мінімальні терміни допоможемо оформити дозвільні документи для роботи бізнесу (ліцензії, дозволи, сертифікація).

Судова практика - професійна допомога адвоката (захист інтересів в судах, допомога з поверненням боргів, оскарження рішення контролюючих органів, супровід виконання судового рішення).

Міграційне право - оформимо документи, для легальної роботи і перебування іноземців в Україні, також посприяємо громадянам України, які виїжджають за кордон (ВНЖ, ПМЖ, дозвіл на роботу, громадянство).

Абонентське обслуговування - надання послуг з юридичного і бухгалтерського супроводу бізнесу на регулярній основі (юридичне абонентське обслуговування, здача звітності, проходження перевірок, кадровий супровід).

Інтелектуальне право - реєстрація та захист прав на інтелектуальну власність (реєстрація торгової марки, патент на промислову модель, патент на винахід, реєстрація авторського права)

Наша команда

Ми зібрали команду з молодих, розумних і високомотивованих фахівців у різних галузях права, які дотримуються сучасних підходів в обслуговуванні клієнтів, неухильно дотримуються етичних стандартів у відносинах з клієнтами і щодня прикладають максимум зусиль щоб досягти потрібного для клієнта результату.

Чому варто обрати нас

Досвід

За довгі роки роботи ми отримали глибокі знання місцевого ринку і накопичили цінний практичний досвід. Ці навички допомагають вирішувати навіть найскладніші завдання клієнтів з найменшими витратами часу і зусиль!

Гарантії якості послуг

Наша компанія бере на себе зобов'язання досягти необхідного для клієнта результату! Гарантією виконання домовленостей є договір, який в обов'язковому порядку укладається перед початком співпраці з кожним клієнтом.

Репутація

Безумовно, надійним і достовірним критерієм оцінки компанії є відгуки клієнтів і нам є чим пишатися. За цим посиланням можна знайти відгуки і рекомендації наших клієнтів, серед яких як великі компанії зі світовим ім'ям, так і прості люди.

Вартість

Ціна наших послуг формується виходячи з регулярного аналізу ринку. Ми пропонуємо адекватну цінову пропозицію в середньому ціновому діапазоні.

Форми співпраці

Наша компанія пропонує два варіанти співпраці:

  1. Проектні роботи - передбачена фіксована вартість кожної послуги (докладніше про вартість можна дізнатися на сторінці ПРАЙС-ЛИСТ).
  2. Абонентське обслуговування (юридичний аутсорсинг) - цей варіант має на увазі укладення договору на щомісячне юридичний супровід (вигода при такій формі співпраці складе до 35%).


Конфіденційність

Ми віддаємо собі звіт, наскільки важливо щоб конфіденційна інформація, яка стала доступна в процесі роботи з клієнтом, залишилася КОНФІДЕНЦІЙНОЮ! Компанія «ЮСТІКОН» зобов'язується захистити відомості про факти, події і обставини приватного життя клієнтів, а також відомості, пов'язані з професійною і комерційною діяльністю від несанкціонованого допуску, використання або розголошення!

+380 (98) 1000-176Contacts