Підтримати ЗСУ

Вирішили заснувати власну справу?!

Ви – громадянин України або іншої держави, юридична особа та не обмежені законом у правоздатності або дієздатності, а також бажаєте займатися господарською діяльністю?

Юридична компанія ЮСТІКОН готова Вам допомогти.

Для ведення будь-якої господарської діяльності, в першу чергу, необхідно отримати статус суб'єкта господарювання, тобто виконати реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Процес реєстрації розпочинається з аналізу ситуації і вибору організаційно-правової форми, яка краще всього підходить до виду діяльності підприємства, а також системи оподаткування. Вибір організаційно-правової форми залежить від цілей підприємства, а також у ряді випадків передбачений законодавством.

Найбільш зручною для підприємців-початківців є така форма ведення комерційної діяльності, як фізична особа-підприємець (ФОП), яка не вимагає глибоких знань бухгалтерії і ведеться від свого імені.

Що стосується юридичних осіб, то найбільш поширеними організаційно-правовими формами ведення фінансово-господарської діяльності є Приватне підприємство (ПП) і Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), які характеризуються доступністю і широкими можливостями. Приватним підприємством є підприємство, яке діє на основі приватної власності одного або декількох осіб засновників, що фіксується в статуті підприємства у формі статутного фонду. Статутний капітал ПП складається з вкладу(ів) засновника(ів), а також, як і в ТОВ або в ТДВ, не має фіксованого законодавством розміру.

Окрім організаційно-правової форми і статутного фонду, існує низка важливих для реєстрації підприємства запитань, які слід визначити власникові. Це юридична адреса, бажані варіанти назви підприємства, система оподаткування і тд.

Юридична компанія ЮСТІКОН надає комплекс послуг на усіх етапах державної реєстрації. Досвід юристів компанії «ЮСТІКОН», уважність до побажань клієнтів, тісна співпраця з державними структурами – це гарантія спокою і позитивного результату.