goup

Про нас

Чим ми займаємось

«ЮСТІКОН» - юридична компанія з повним комплексом послуг для малого, середнього і великого бізнесу. (Подивитися презентацію)

Спеціалізація компанії складається з наступних практик:

Під кожен напрямок сформований відділ кваліфікованих юристів, які мають теоретичні та практичні навички в даній тематиці.

Історія

Компанія «ЮСТІКОН» заснована в 2008 році. З моменту заснування і по сьогоднішній день офіс компанії знаходиться в столиці України - місті Києві.

Наші конкурентні відмінності або чому ми

Гарантії якості

Наша компанія гарантує досягнення необхідного результату! Ця гарантія закріплена в договорі на надання послуг, який ми в обов'язковому порядку укладаємо перед початком співпраці з кожним клієнтом.

Досвід

За час діяльності ми накопичили унікальний досвід, який дозволяє вирішувати завдання клієнтів з найменшими витратами часу і зусиль!

Конфіденційність

Ми віддаємо собі звіт, наскільки важливо щоб вся конфіденційна інформація, яка стала доступна нам в процесі взаємодії з клієнтом, залишилася КОНФІДЕНЦІЙНОЮ! Компанія «ЮСТІКОН» зобов'язується захистити відомості про факти, події і обставини приватного життя клієнтів, що дозволяють ідентифікувати їх особу (персональні дані), а також відомості, пов'язані з професійною і комерційною діяльністю від несанкціонованого допуску, використання і розголошення! На час роботи з клієнтом зберігання даних здійснюється в захищеній базі даних, доступ до якої мають лише уповноважені співробітники компанії.

Форми співпраці

Наша компанія пропонує два варіанти співпраці з нами: Проектні роботи - передбачена фіксована вартість кожної послуги (докладніше про вартість на нашому сайті ПРАЙС-ЛИСТ). Абонентське обслуговування (юридичний аутсорсинг) - цей варіант має на увазі укладення договору на щомісячний юридичний супровід (вигода при такій формі співпраці може становити до 35%).

Вартість

Ціноутворення в нашій компанії залежить від ринкової вартості послуг. Наша ціна - це індикатор середньої ринкової вартості послуги. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

+380 (98) 1000-176Contacts