goup

Про нас

ХТО МИ?

 «ЮСТІКОН» - українська юридична компанія, заснована у 2008 році в місті Київ. Ми спеціалізуємося на допомозі у розв'язанні юридичних питань для вітчизняних та іноземних юридичних та фізичних осіб. 

ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ?

ЧОМУ МИ?

Досвід

За більш ніж 15 років діяльності, ми накопичили унікальний досвід, що дозволяє вирішувати завдання клієнтів з найменшими затратами часу та зусиль.

Спеціалісти

Для роботи по кожному з напрямків, ми сформували окремі відділи, де працюють кваліфіковані юристи та адвокати, які спеціалізуються на відповідній сфері права та мають не лише загальнотеоретичні знання, а й практичний досвід у розв’язанні конкретних задач клієнтів.

Гарантії якості 

Гарантії якості та сумлінність виконання взятих перед клієнтом зобов'язань закріплені у нашому договорі про надання послуг.

Вартість послуг 

Встановлюємо розумну вартість у межах середньої ціни на ринку, клієнт обирає для себе лише необхідні опції та не переплачує за непотрібні послуги. 

Конфіденційність

Персональні дані, які стають доступні нам в процесі взаємодії з клієнтом, надійно захищені та залишаються конфіденційними. Гарантії безпеки та нерозголошення даних клієнта закріплені у договорі про надання послуг.  

+380 (98) 1000-176Contacts