Підтримати ЗСУ
Абонентське обслуговування

Компанія «Юстікон» надає аутсорсингові послуги у сфері юридичних бухгалтерських послуг, а також здійснює кадровий супровід діяльності підприємства.

 

Аутсорсинг - це передача компанією на обслуговування іншої організації певних завдань або функцій, які не є профільними для клієнта, але які, проте, потрібні для нормального і повноцінного функціонування компанії.

 

Аутсорсингові послуги можна розглядати як спосіб оптимізації діяльності компанії за рахунок передачі частини функцій спеціалізованій компанії (юридичні, бухгалтерські та ін. послуги) і концентрації зусиль на основному предметі діяльності компанії.

Перевагами аутсорсингу є виконання непрямих завдань замовника компанією, що спеціалізується на цих бізнес-процесах, здатної ефективніше вирішувати поставлені перед нею завдання завдяки однотипності виконуваних операцій.

Послуги нашої компанії допоможуть Вам знизити кількість часу витраченого на виконання цих завдань і витрати на забезпечення виконання цієї роботи (зарплати фахівцям, устаткування робочого місця для персоналу і так далі)