Підтримати ЗСУ

Абонентське юридичне обслуговування

Професійний юридичний супровід правових питань бізнесу. Працюємо по Києву та Україні.

 • Позбавимо паперової рутини
 • Гнучка система оплати
 • Більше 10 років досвіду
 • Конфіденційно
Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Коротко про юридичний супровід діяльності

Якщо вам постійно або періодично потрібна юридична допомога і ви не хочете займатися непрофільної для вас юридичною роботою, а прийняття кваліфікованого фахівця дорого і недоцільно - кращим рішенням буде юридичний аутсорсинг діяльності вашої компанії.

Це дозволить доручити юридичну роботу кваліфікованим фахівцям за доступною ціною і дасть вам можливість сконцентрувати всі свої сили на веденні та розвитку власного бізнесу.

Юридичний аутсорсинг це правове обслуговування діяльності підприємств з будь-яких правових питань.

Замовивши юридичний супровід Вашої діяльності у нас, ви отримуєте певні переваги:

 • Ми готові допомогти у вирішені будь-якої юридичної проблеми Вашого підприємства
 • Економія на оформленні співробітника і облаштуванні йому робочого місця
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Ви завжди проінформовані про новини в юридичній сфері
 • Ви не витрачаєте час на вирішення юридичних проблем
 • З усіх виникаючих питань, Ви отримаєте кваліфіковану відповідь наших фахівців
 • Ми гарантуємо конфіденційність інформації
 • Економію власного часу, грошей та нервів.

Одним з факторів успішного бізнесу є наявність надійної правової підтримки. Часто реалізація господарських рішень та вчинення дій вимагає юридичного аналізу та попередньої оцінки. Тому що без спеціальних знань законодавства можна зробити неправильний крок, який в свою чергу призведе до фінансових та інших наслідків.

Юридичний супровід має на меті безперервну і злагоджену роботу команди, яка повинна бути готова знайти рішення завдань, що виникають у процесі діяльності компанії.

Вартість юридичного абонентського обслуговування

Ми пропонуємо наступні пакети юридичного супроводу діяльності:

Сума щомісячної абонентської плати

Кількість передплачених годин

Вартість 1 години роботи юриста

10000 грн.

10

1000 грн./година

20000 грн.

25

800 грн./година

30000 грн. 40 750 грн./година

40000 грн.

60

670 грн./година

Вартість юридичних послуг в рамках абонентського юридичного обслуговування, нижче, ніж при замовленні такої послуги

Абонентська плата здійснюється щомісячно

У разі перевищення передплаченного об'єму послуг, доплата проводиться в розмірі развової послуги

Якщо Вам не підійде жоден з перерахованих пакетів послуг, ми можемо сформувати індивідуальний набір послуг з абонентського юридичного обслуговування з урахуванням специфіки роботи Вашої фірми, або укласти договір з погодинною оплатою наданих послуг

При необхідності участі декількох юристів у виконанні поставленого завдання час, витрачений кожним з них, підсумовується

Детально про юридичне обслуговування бізнесу

З метою полегшення ведення бізнесу для наших клієнтів, ми пропонуємо послугу по правовому супроводженні господарської діяльності підприємств та організацій. Гарантуємо оперативне і кваліфіковане рішення виниклих юридичних питань і проблем.

Абонентське юридичне обслуговування (супровід) – це супровід діяльності компанії з правових питань, які можуть виникнути в процесі ведення господарської діяльності. Юридичний супровід діяльності вашої компанії допоможе уникнути прийняття неправильних рішень, які можуть пошкодити фінансовому стану компанії.

Сьогодні займатись бізнесом без правової підтримки досить важко, а у деяких випадках так взагалі ризиковано. Далеко не у кожній компанії є свій штатний юрист. Вирішення даної проблеми можливо – це абонентське юридичне обслуговування підприємства. Наявність штатного юриста, не означає, що вам не потрібне абонентське юридичне обслуговування. Досвід штатних юристів обмежений тими функціями, що вони виконують у повсякденній роботі. До того ж, потреба в юридичній консультації та підтримці може виникати не кожен день. Відповідно нести постійні високі витрати на фахівця в галузі права, необхідного для якісного вирішення завдань не завжди доцільно. У такій ситуації найбільш раціональним буде залучати юриста до вирішення проблеми по мірі її виникнення. Для цього можна щоразу займатися пошуком нового фахівця потрібної спеціалізації, а можна укласти договір абонентського юридичного обслуговування та звертатися з усіх правових питань в одну компанію, не втрачаючи часу на пошуки необхідного фахівця.

Замовивши абонентське юридичне обслуговування Ви отримаєте не одного вузькоспеціалізованого юриста, а цілу команду юристів з великим досвідом практичної роботи у різних сферах права. На відміну від юристів, які долучаються разово, спеціалісти нашої юридичної компанії зрозуміють суть проблеми набагато швидше, так як беручись за абонентське обслуговування ми вивчаємо інформацію щодо підприємства та оцінюємо ризики і нам не потрібно додатково вивчати ситуацію.

З метою уникнення непередбачуваних витрат, нашими юристами здійснюється попередній аналіз ризиків вашої компанії від майбутніх угод, що призводить до скорочення витрат майбутніх періодів, адже ми несемо відповідальність за забезпечення позитивного результату.

Замовивши в нашій компанії послугу абонентського обслуговування ви отримаєте ряд переваг, а саме:

 1. Абонентське юридичне обслуговування істотно скоротить ваші витрати, оскільки, не потрібно буде наймати юрисконсульта, при цьому обслуговуванням вашого бізнесу буде займатися ціла команда юристів.
 2. Можливість отримання необхідної і термінової інформації в режимі On-Line.
 3. Можливість вибору найбільш підходящого Вашої компанії варіанту юридичного обслуговування, при якому враховуються всі аспекти які впливають на роботу компанії.
 4. Ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося.
 5. Немає зобов'язання, нести додаткові витрати, які передбачені законодавством про працю: сплата нарахувань на зарплату, відпускних, лікарняних та ін.
 6. Наявність в штаті кваліфікованих юристів у різних галузях права, дозволяє нам брати участь у вирішенні широкого спектру Ваших проблем в області юриспруденції. Наші фахівці не тільки проконсультують Вас, а й безпосередньо допоможуть у вирішенні правових питань виникають при веденні діяльності компанії.

Що входить в наші послуги

 • усні та письмові консультації
 • добірка нормативних правових актів з порушеного питання
 • перевірка і аналіз юридичної документації фірми
 • правова експертиза договорів та інших документів
 • підготовка всіх необхідних письмових документів
 • участь в переговорах
 • виконання судових рішень

Окремо оплачуються

 • участь адвоката в судовому засіданні
 • кримінальний процес

Порядок оформлення юридичного супроводу

 1. Вивчення поставленого завдання від 1 р.д.
  • аналіз наданих матеріалів
  • вироблення юридичного рішення поставленої задачі і узгодження з клієнтом
 2. Підготовка документів від 1 р.д.
  • надання рекомендацій і консультацій (усних, письмових)
  • підготовка необхідних документів (договори, листи, заяви)
 3. Представництво інтересів і виконання інших завдань від 1 р.д.
  • представництво інтересів клієнта
  • отримання необхідних документів у відповідних органах

Законодавство

При вирішенні правових питань підприємства може бути використана велика кількість нормативно - правових актів. Основними, як правило, являються:

Юридична компанія «ЮСТІКОН» пропонує Вам юридичний супровід Вашого бізнесу

Питання та коментарі

Сергей
Добрый день, на данный момент хочу открыть биткоин обменники. Интересует юридическая сторона этого вопроса (лицензии, налоги, кведы и тд). Сколько будет стоить юридическое сопровождение данного бизнеса в вашей компании? Сколько будет стоить первичная юридическая консультация?
Justicon
Добрый день, Сергей. К сожалению, коротко и однозначно ответить на Ваши вопросы нельзя, так как в следствии отсутствия законодательного урегулирования статуса криптовалюты в Украине, юридическая сторона вопроса об открытии обменника криптовалют остается открытой до сих пор. Деятельность обменников криптовалют на территории Украины на сегодняшний день не имеет юридических оснований, то есть в большинстве своем они действуют безо всяких на то организационно-правовых оснований (без регистрации в качестве юридического лица, лицензий и т.п.). Однако, вести деятельность можно и имея юридические основания, посредством использования определенных официальных видов деятельности, согласно КВЭД. Более детальную информацию, касающуюся выбора подходящей схемы действий, налогообложения и стоимости юридического сопровождения, Вы можете получить как в письменном виде – стоимость 1000 грн. – или в виде устной консультации с визитом в наш офис – стоимость 500 грн.