Підтримати ЗСУ

Діяльність підприємства передбачає повсякденне вирішення низки завдань, в тому числі вирішення питань юридичного характеру. Серед найбільш часто виникаючих завдань можна виділити питання в податковій сфері і потреба в консультаціях юридичного характеру по господарським аспектам діяльності компанії.

Саме тому одним із напрямків нашої діяльності є юридичний консалтинг в сфері оподаткування та господарської діяльності підприємства.

Консалтинг - це діяльність по консультуванню виробників, продавців, покупців з широкого кола питань у сфері фінансової, юридичної та іншої діяльності. Простіше кажучи, консалтинг - це будь-яка допомога, що надається зовнішніми консультантами, у вирішенні тієї чи іншої проблеми.

Мета надаваних нами консалтингових послуг - допомогти менеджменту клієнта в досягненні поставлених цілей шляхом виконання завдань, що вимагають уваги кваліфікованих фахівців.

Якщо у Вас виникла необхідність у вирішенні юридичних питань господарської діяльності Вашої компанії, компанія «Юстікон» надасть усі необхідні послуги.