Допомога в підготовці необхідних документів. Супровід розгляду скарги на рішення і дії органів АМКУ.
Прийшов запит з органів АМКУ?!
Ви не згодні з рішенням, прийнятим органами АМКУ!?
Хочете зменшити або відмінити штрафні санкції?!
Для вирішення таких питань, Ви можете скористатися послугами фахівців нашої компанії з оскарження рішень органів АМКУ!
Правильна оцінка дій органу АМКУ і ситуації в цілому - це запорука отримання потрібного Вам результату! У сфері антимонопольного законодавства багато нюансів, тому оскарження таких рішень краще довірити професіоналам !
Якщо виникла спірна ситуація з органами АМКУ, захистити свої інтереси можна одним з 2-х варіантів - займатися цим самостійно, або замовити цю послугу у фахівців з досвідом роботи і знанням законодавства. Самостійний захист своїх інтересів в спорах з органами АМКУ це допустимий варіант, але
Самостійна спроба оцінити ситуацію це :
– "Небезпека ще спочатку неправильного вибору дій"
– "Можливий варіант не отримання потрібного Вам результату"
– "Ризик пропуску передбачених законодавством термінів"
– "Можливість впливу на репутацію і подальшу діяльність підприємства"
Передайте нам завдання оскарження рішень органів АМКУ, і ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату!
Рішення органів Антимонопольного комітету України, також як і рішення інших державних органів, не завжди відповідають законодавству України і можуть порушувати права і інтереси суб'єктів господарської діяльності. Можливість і порядок оскарження передбачений Законом України "Про захист економічної конкуренції".
У відповідності ст. 57 Закону України "Про захист економічної конкуренції" рішення органів Антимонопольного комітету України можуть бути перевірені Антимонопольним комітетом України із заяви осіб, що брали участь у справі або за власною ініціативою.
Статтею 58 Закону України "Про захист економічної конкуренції" передбачена можливість перегляду рішень органів Антимонопольного комітету України, можуть бути перевірені Антимонопольним комітетом України за власною ініціативою або за заявою осіб. За результатом перегляду рішення органи Антимонопольного комітету України можуть: залишити рішення без змін, змінити рішення, відмінити або прийняти нове рішення.
Крім того, згідно ст. 60 Закону України "Про захист економічної конкуренції" рішення органів Антимонопольного комітету України повністю або частково може бути оскаржено до господарського суду в двомісячний термін з дня отримання оскарженого рішення.
Двомісячні терміни, передбачені для перевірки і судового оскарження рішень органів Антимонопольного комітету України, не можуть бути відновлені!
Підставами для зміни, відміни або визнання недійсними рішень органів Антимонопольного комітету України можуть бути:
Юридична компанія «ЮСТІКОН», пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з оскарження рішень органів АМКУ і представництва Ваших інтересів в процесі розгляду заяв.
Питання та коментарі