Підтримати ЗСУ

Компанія «ЮСТІКОН» надає послуги по захисту прав і інтересів в судах, ведення судових справ усіх категорій і виконання судових рішень, досудове врегулювання спорів і послуги з представництва інтересів у держорганах.

 

У нинішній час господарська діяльність нерозривно пов'язана з необхідністю захисту власних інтересів в судах та державних органах. Підприємцю складно оцінити ситуацію і прийняти необхідні правові рішення для захисту своїх прав та інтересів в силу того, що це вимагає спеціальних знань і досвіду. Професійна оцінка ситуації допоможе зробити правильні висновки і прийняти рішення чи є сенс судитися або це безперспективно.

 

Принцип нашої роботи полягає в тому, щоб не судитися заради процесу. Першорядним для нас є інтереси наших клієнтів, а спірна ситуація лише перешкода, яку необхідно вирішувати в судовому або іншому порядку. Наша компанія готова здійснити всі необхідні дії для захисту Ваших інтересів.

 

Ви можете самостійно займатися поданням своїх інтересів в судах, але при цьому крім втрати свого часу існує ризик неправильного оформлення процесуальних документів, що може погіршити Ваше становище в судовій суперечці.

 

Разом з тим судовий розгляд не завжди єдино можливий і правильний вибір. Бувають ситуації, коли спір набагато швидше можна вирішити шляхом переговорів, що заощадить Ваш час і гроші.

 

Фахівці нашої компанії зроблять все можливе для вирішення суперечки на Вашу користь.