Підтримати ЗСУ

Представництво у виконавчому провадженні

Допоможемо швидко виконати рішення суду. Здійснимо всі необхідні дії для досягнення результату. Супроводжуємо на всіх етапах виконавчого провадження.

  • Повний спектр послуг
  • Без Вашої участі
Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Стисло про послугу

  • Ви отримали рішення суду, але не знаєте, що робити далі?!
  • У Вас є необхідність виконати рішення іноземного суду?!
  • Прийшла постанова про відкриття виконавчого провадження відносно Вас як боржника?!
  • Виконавче провадження «стоїть на місці» і немає результату?!

Після винесення судом або компетентним органом, виконання рішення не починається автоматично. Для його виконання необхідно здійснити ряд дій спрямованих на реалізацію виконавчого документа.

У такій ситуації, найкращим рішенням буде залучення досвідчених фахівців для представництва Ваших інтересів у виконавчому провадженні!

Участь у виконавчому провадженні - фінішна пряма отримання потрібного Вам результату в процесі захисту Ваших інтересів і прав!

Замовивши у нас послугу представництва інтересів у виконавчому провадженні, Ви отримуєте ряд переваг :

  • Представництво інтересів здійснюється досвідченими фахівцями
  • Ви не витрачаєте свій час на постійне спілкування з виконавцями
  • Можливість вплинути на хід виконання рішення
  • Високі шанси на отримання потрібного Вам результату

Якщо Ви отримали рішення суду, наступним етапом буде його виконання. Ви можете - або займатися цим самостійно, або замовити супровід цього процесу у фахівців з досвідом роботи і розумінням законодавства. Ми не відмовляємо Вас від першого варіанту, але

Самостійна участь у виконавчому виробництві це:

"Ризик втрати виконавчої справи "

"Можливість затягування виконавчого провадження "

"Варіант не виконання судового рішення"

"Ризик помилки в процедурі виконання судового рішення"

Вартість послуг

Представництво інтересів у виконавчому провадженні
  • аналіз матеріалів і підготовка юридичного висновку;
  • складання заяви і підготовка документів для звертання до виконавчої служби;
  • участь у виконавчих діях (накладення арешту (опис), виїзд на місце знаходження боржника, розшук боржника, реалізація майна, виселення, примусове входження);
  • складання документів (скарга, заява, заперечення, відвід та ін.).
  • від 5 000 грн

Що входить у наші послуги

  • аналіз матеріалів і підготовка юридичного висновку;
  • складання заяви і підготовка документів для звертання до виконавчої служби;
  • участь у виконавчих діях (накладення арешту (опис), виїзд на місце знаходження боржника, розшук боржника, реалізація майна, виселення, примусове входження);
  • складання документів (скарга, заява, заперечення, відвід та ін.).

5 причин замовити у нас

  • Наша компанія надає послуги в цій сфері з 2008 року
  • Наші юристи на додаток до юридичної освіти вивчили практичну сторону питання
  • При виконанні рішень судів не останню роль грає практика спілкування із співробітниками виконавчої служби, і вона у нас є
  • Ми надамо первинну консультацію безкоштовно
  • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти

Довірте спілкування з виконавчою службою нашим фахівцям, і ми гарантовано досягнемо результату!

Детально про послугу

Виконавче провадження як завершальна стадія судочинства і примусове виконання рішень інших органів (посадовців) - це сукупність дій органів і посадовців, визначених в Законі України «Про виконавче провадження», спрямованих на примусове виконання рішень судів і інших органів.

І ця стадія буває деколи важче всіх попередніх. Для її вирішення логічно залучити фахівця, який знає процедуру і тонкощі виконавчого провадження. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у виконавчому провадженні і готові надати будь-які послуги, як стягувачу, так і боржнику.

Отримання позитивного для Вас рішення суду, не завжди означає автоматичне досягнення поставленої судовим розглядом мети. Судове рішення не виконується саме по собі, а отримання виконавчого документу, як показує практика, тільки початок шляху до виконання судового рішення. Навіть простий контроль виконання займає багато часу, нервів і сил. Ми готові зберегти Ваш час і отримати той результат, заради якого Ви зверталися до суду.

Наші фахівці грамотно складуть заяву про відкриття виконавчого провадження, проведуть переговори з державним виконавцем, який вестиме виконавче провадження, а також контролюватимуть хід виконання виконавчого документу. Робота наших фахівців не дозволить «загубитися» Вашій справі серед безлічі виконавчих проваджень, що знаходяться у виконавця у провадженні.

  • Наявність позитивного судового рішення не гарантує його виконання. Успіх в отриманні потрібного Вам результату залежить від безлічі чинників, основним з яких є постійний контроль і спілкування з виконавцем, а також участь при проведенні виконавчих дій.
  • Виконавчий документ має обмежений термін для пред'явлення.

Примітка

  • Наша компанія не лише представляє інтереси кредитора, але також може брати участь у виконавчому провадженні на стороні боржника.
  • Для початку нашої співпраці Вам необхідно надати нам усі наявні у Вас документи і інформацію, що стосуються виконавчого провадження.

Порядок оформлення виконавчого провадження

  1. Аналіз документів і підготовка заяви від 1 р.д.
    • аналіз виконавчого провадження (у разі його наявності)
    • підготовка заяви про відкриття виконавчого провадження
  2. Супровід виконавчого провадження від 1 р.д.
    • контроль дій виконавця
    • підготовка необхідних документів (заяв, клопотань, скарг.)
  3. Участь у виконавчих діях від 1 р.д.
    • безпосередня участь в ході проведення виконавчих дій

Законодавство

  • Закон України «Про виконавче провадження»
  • Наказ Міністерства юстиції України від 1 от 29.09.2016 № 2831/5 «Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна»
  • Наказ Міністерства юстиції України від 02.04.2012 р. № 512/5 «Про затвердження інструкції з організації примусового виконання рішень»

Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід і велику практику, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з супроводу виконання рішень судів в Україні.

Відповіді на популярні питання

Як стягнути гроші з боржника за рішенням суду якщо грошей у боржника немає?

Якщо є рішення суду про стягнення боргу з боржника, а боржник добровільно борг не повертає, посилаючись на те що грошей немає, Вам потрібно звернеться до виконавчої служби. Для звернення вам знадобиться виконавчий документ і заяву «Про відкриття виконавчого провадження». Якщо заяву і виконавчий документ вірно складені і своєчасно подані державний виконавець відкриє виконавче провадження.

Коли виконавче провадження відкрито боржникові надається строк до семи днів для добровільного виконання рішення, якщо ж боржник цього не робить починається примусове виконання рішення.

Державний виконавець перевірить наявність майна, а також грошових коштів на рахунках в банках або інших фінустановах. У разі якщо цього буде недостатньо для погашення боргу, звертається стягнення на доходи боржника (стипендія, зарплата, пенсія, інші доходи). Законом чітко встановлено порядок відрахувань з доходів

У будь-якому випадку якщо борг не повертають в добровільному порядку, потрібно звернеться до державної виконавчої служби. Для правильного складання заяви до виконавчої служби найкраще звернеться до юриста.

Як і на підставі чого проходить виконавче провадження?

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження, а також примусове виконання рішень інших уповноважених органів. Виконавче провадження мають право здійснювати тільки Державні виконавчі служби, їх діяльність координує Міністерство юстиції. Виконавча служба зобов'язана забезпечити своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень уповноважених органів.

Підставою для відкриття виконавчого провадження може бути виконавчий лист, судовий наказ, виконавчий напис нотаріуса, рішення третейського суду та інше.

Процес здійснення виконавчого провадження складається із сукупності послідовних організаційних етапів і дій, які регулюються правовими нормами, встановленими законодавством України.

Для відкриття виконавчого провадження стягувач або його представник повинен подати заяву з виконавчим документом передбаченим в ст. 17 ЗУ «Про виконавче провадження». Виконавче провадження може бути порушено за заявою прокурора в разі представництва громадянина або держави в суді. Також виконавче провадження може бути відкрито на підставі рішення іноземного суду в порядку передбаченому законом. Діючі норми Закону України «Про виконавче провадження» передбачають дві стадії виконання рішень в рамках виконавчого провадження. Перша стадія – самостійне виконання. Друга стадія – примусове виконання.

Самостійне виконання це – виконання боржником постанови держвиконавця в семиденний строк. Якщо боржник не виконує постанови (не погашає борг) в строк встановлений в постанові, починається друга стадія – примусове виконання.

Примусове виконання починається після закінчення строку самостійного виконання. У разі примусового виконання з боржника крім основного боргу стягується ще виконавчий збір в розмірі 10% від суми, що підлягає стягненню за виконавчим документом.

Державний виконавець має право накласти арешт на майно та кошти боржника, звернути стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію, майно, кошти боржника.

Останнім етапом виконавчого провадження є його завершення.

Для отримання детальної інформації про виконавче провадження Ви можете звернеться по телефону (044) 221 4000.

Скільки потрібно часу щоб виконати рішення суду в порядку виконавчого провадження?

Перш за все, Вам потрібно отримати в суді виконавчий документ, який видають після вступу в силу рішення суду. Далі необхідно звернеться до виконавчої служби, де за заявою та виконавчим документом відкриють провадження. Виконавче провадження триває з моменту відкриття і до закриття виконавчого провадження або ж до повернення виконавчого документа стягувачу.

В залежності від характеру рішення майнового/немайнового будуть змінюватися терміни для його виконання. Для виконання рішень майнового характеру законодавством передбачений термін до шести місяців, виконання рішень немайнового характеру – двомісячний термін.

Варто зазначити, що в термін виконавчого провадження не включається час зупинки/відкладення виконавчого провадження на строк проведення оцінки або експертизи майна, виготовлення технічної документації, реалізації майна боржника інші випадки передбачені законодавством.

Є категорія рішень, для яких передбачено негайне виконання. До них відносяться рішення: про стягнення аліментів, заробітної плати за місяць або всієї заборгованості по заробітній платі, про відновлення на роботі/посаді звільненого/переведеного працівника, в інших випадках передбачених в законі за умови вказівки про це у виконавчому документі.

Таким чином виконання рішення суду в порядку виконавчого провадження може тривати від кількох днів до шести місяців.

Виконавець затягує справу, що робити?

Законом передбачені строки здійснення виконавчого провадження державний виконавець повинен їх дотримуватись. Виконавче провадження може затягуватись з різних причин (Н-д: протидія з боку боржника (приховування майна, штучне порушення справи про банкрутство, оскарження кожної дії виконавця); завантаженість або небажання державного виконавця вчиняти дії для стягнення заборгованості з боржника).

У випадку якщо виконавче провадження не виконується належним чином то у встановлені законодавством строки варто брати таке виконавче провадження під контроль.

Одним з варіантів прискорення виконавчого провадження є налагодження "співробітництва" стягувача з виконавцем для підвищення ефективності роботи виконавця (Н-д: надання усіх необхідних відомостей про боржника та його майно, допомоги в передачі документів, запитів, фінансування витрат (наприклад, на транспортування і зберігання арештованого майна) тощо).

Після відкриття виконавчого провадження варто прийти на прийом до виконавця, ознайомитись із матеріалами виконавчого провадження та надати виконавцю необхідну інформацію. Спроба встановити особистий контакт із виконавцем досить важлива, оскільки без цього виконавче провадження може довго не просуватись далі прийняття рішення про відкриття виконавчого провадження.

Якщо спроба особистого контакту нічого не дає і ви бачите, що виконавче провадження не просувається то приблизно через місяць після відкриття виконавчого провадження можна діяти кількома способами:

  1. Звернутись до начальника виконавчої служби (в якій відкрито виконавче провадження) із скаргою на те, що державний виконавець не виконує своїх посадових обов’язків (скарга обов’язково має бути у письмовій формі та подана через канцелярію, прослідкуйте щоб її зареєстрували).
  2. Звернутись до начальника міського (районного) управління юстиції з скаргою такого ж змісту.
  3. Звернутись із скаргою до обласного управління юстиції. Дана скарга буде направлена «за належністю» – до начальника міського (районного) управління юстиції, однак обласне управління залишать у себе так званий «контроль».
  4. Звернутись до суду зі скаргою на дії (бездіяльність) виконавця. Але варто мати на увазі, що на час розгляду скарги судом, виконавче провадження припиняється.
  5. Звернутись із скаргою до Прокуратури району, в якому знаходиться виконавча служба, в якій відкрито виконавче провадження.

Останній метод є найбільш ефективним.

Питання та коментарі