Представництво та захист інтересів в суді. Безкоштовна оцінка перспектив справи. Грамотно оформимо Ваші вимоги. Захист інтересів в судах всіх інстанцій та юрисдикцій. Справи будь-якої складності.
Законодавством України передбачена можливість звернення юридичних та фізичних осіб до судів за захистом власних прав і інтересів в сферах цивільних і господарських правовідносин, а також в сфері публічно-правових відносин з органами державної влади. Кожен має право звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів у порядку визначеному одним з процесуальних кодексів України.
У даній ситуації, необхідно здійснити аналіз матеріалів і підготовку необхідних процесуальних документів профільними фахівцями.
Відправна точка в процесі захисту Ваших інтересів і прав це грамотно підготовлений і правильно оформлений процесуальний документ!
Найнадійнішим способом захистити свої інтереси в ході судового слухання - являється участь наших фахівців в судовому розгляді справи від Вашого імені!
Участь в судовому засіданні - це основний етап отримання потрібного Вам результату в процесі захисту Ваших інтересів і прав!
Замовивши у нас послугу представництва інтересів в судах та підготовки процесуальних документів, Ви отримуєте ряд переваг :
Отже, якщо Вам необхідно брати участь в судовому засіданні або підготувати будь-який процесуальний документ, Ви можете займатися цим самостійно, або замовити супровід цього процесу у фахівців з досвідом роботи і розумінням нюансів законодавства. При виборі варіанту дій врахуйте що:
Самостійна участь в судовому засіданні це:
– "Ризик не донести до суду важливі для результату нюанси справи"
– "Можливість неправильно побудованої тактики захисту Ваших прав і інтересів"
– "Можливість отримання не зовсім потрібного Вам результату"
– "Ризик отримати відмову в задоволенні Ваших вимог"
Доручіть нам підготовку документів та представництво Ваших інтересів в судах, і ми гарантовано досягнемо бажаного Вами результату!
Відповідно до статті 55 Конституцій України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій або бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Процесуальним документом є документ, що виготовляється у зв'язку з процесом у справі, право і обов'язок якого покладені на строго певних учасників судочинства і для якого закон передбачив або практика виробила певну форму.
При складанні різних юридичних документів, будь то позовні заяви, клопотання, заяви в державні органи, скарги, претензії і тому подібне, необхідно мати спеціальні знання в області юриспруденції, оскільки існує юридична практика, на основі якої вже виробилися як форма, так і стилістика написання документів.
Грамотно складений документ може принести істотну користь, навіть в, здавалося б, безнадійній справі. Усі документи мають бути складені відповідно до юридичної практики, що склалася, з урахуванням усіх нюансів, інакше вони не дадуть ніякого ефекту.
Також при складанні позову, скарги, клопотання, важливо не лише грамотно стилістично і юридично оформити сам документ, але і прикласти до нього певні документи, що підтверджують викладені факти.
Відповідно до положень Цивільного процесуального, Господарського процесуального кодексів, Кодексу адміністративного судочинства України судовий розгляд проводиться в певному порядку і, як одна із стадій судочинства, здійснюється у формі судового засідання.
Згідно із законом, громадянин може захищати себе самостійно, без допомоги адвоката або юриста. Якщо протилежна сторона найняла досвідченого юриста, то самостійне ведення справ виявляється малоефективним. Для досягнення бажаного результату і рішення необхідно забезпечити грамотну стратегію захисту, який може надати тільки компетентний фахівець з великим досвідом роботи. Участь захисника в судовому засіданні значно підвищує шанси на отримання бажаного результату.
Участь представника в судовому засіданні - послуга, яка користується популярністю не стільки в усіх учасників судового процесу, скільки у тих, хто бажає виграти розгляд. Участь в судовому засіданні завжди вимагає юридичного аналізу ситуації для грамотного захисту інтересів клієнта.
Знання особливостей різних процесів і досвід представництва в судах дозволяє команді наших юристів, досягати потрібного результату під час розгляду справ у судах. Одними з основних принципів нашої роботи є індивідуальний підхід і конфіденційність при співробітництві з Вами.
Юридична компанія «Юстікон» пропонує Вам підготовку і участь юриста в судовому засіданні. Ми проведемо максимально швидкий аналіз усіх правових питань у Вашій справі і, залежно від характеру справи, надамо Вам компетентного юриста для представництва інтересів в суді.
Фахівці нашої компанії нададуть послуги з представництва інтересів у національних судах, у тому числі судах загальної юрисдикції, адміністративних та господарських судах.
Право людини і громадянина на правову допомогу передбачено в головному законі України – Конституції. Кожна людина має право на правову допомогу і не залежно від свого правового статусу учасник судового процесу може вільно вибирати захисника своїх прав. Громадяни можуть самостійно представляти свої інтереси в суді, в той же час особиста присутність при розгляді справи не перешкоджає участі в справі представника.
Цивільно-процесуальним кодексом і кодексом адміністративного судочинства передбачено, що особа, яка бере участь в цивільному або адміністративному процесі, має право на правову допомогу. Правова допомога може бити надана адвокатом або іншим фахівцем у галузі права. Правова допомога надається у вигляді представництва. Представництво виникає на підставі договору, закону, акта органу юридичної особи та з інших підстав. Представництво, засноване на договорі, може здійснюватися за довіреністю.
Таким чином для представництва Ваших інтересів в суді нам необхідно укласти договір і оформити довіреність. Також від Вас знадобляться документи підтверджує вашу позицію у справі. Наш юрист проведе повний аналіз справи підготує всі необхідні документи і буде представляти ваші інтереси в суді. Ви можете не відвідувати судові засідання, замість Вас це зробить досвідчений фахівець нашої компанії.
За допомогою кваліфікованої юридичної допомоги можна досягти бажаного результату набагато швидше.
Терміни розгляду справи залежать від того, в суді якої юрисдикції та інстанції здійснюється розгляд справи, також необхідно враховувати характер справи.
Цивільний процес. У Цивільно-процесуальному кодексі передбачено, що суд повинен розглянути справу протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі та стягнення аліментів – одного місяця.
Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом двох місяців з дня винесення ухвали про прийняття апеляційної скарги до розгляду, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції – протягом п'ятнадцяти днів з дня винесення ухвали про прийняття апеляційної скарги до розгляду.
Касаційна скарга на рішення суду першої інстанції після її перегляду в апеляційному порядку має бути розглянута протягом одного місяця, а на ухвали суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку має бути розглянута протягом п'ятнадцяти днів з дня винесення постанови про відкриття провадження у справі.
Адміністративний процес. Кодексом адміністративного судочинства передбачено, що адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі. Справи про прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби розглядаються та вирішуються протягом розумного строку, але не більше двадцяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом одного місяця з дня винесення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції – протягом п'ятнадцяти днів з дня винесення ухвали про відкриття апеляційного провадження.
Касаційна скарга повинна бути розглянута протягом одного місяця з дня отримання судом касаційної інстанції адміністративної справи.
Господарський процес. У Господарському процесуальному кодексі передбачено, що спір має бути вирішено в термін не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви. Суперечка про стягнення заборгованості за опротестованим Векселем має бути вирішено господарським судом у строк не більше одного місяця від дня одержання позовної заяви.
Апеляційна скарга на рішення місцевого господарського суду розглядається у двомісячний строк з дня винесення ухвали про прийняття апеляційної скарги до провадження. Апеляційна скарга на ухвалу місцевого господарського суду розглядається протягом п'ятнадцяти днів з дня винесення ухвали про прийняття апеляційної скарги до провадження.
Касаційна скарга на рішення місцевого господарського суду після її перегляду в апеляційному порядку розглядається протягом одного місяця, ухвали місцевого господарського суду після його перегляду в апеляційному порядку розглядається протягом п'ятнадцяти днів з дня винесення ухвали про прийняття касаційної скарги до провадження.
Якщо зобов'язання було виконано після подачі позову до суду сторони можуть укласти мирову угоду яка має бути визнана судом. Мирова угода це – письмова домовленість сторін судового процесу, яка укладається з метою мирного врегулювання спору за допомогою взаємних поступок і стосується прав і обов'язків сторін і предмета позову.
Також в такій ситуації позивач може відмовитися від позову, а суд повинен прийняти цю відмову. Це є підставою для припинення провадження у справі.
Юристи нашої компанії можуть представляти ваші інтереси в цивільному, адміністративному і господарському процесах. Окрім судового представництва здійснюємо представляємо інтересів наших клієнтів в державних органах усіх рівнів та недержавних установах і організаціях.
Так, юрист нашої компанії може брати участь в судовому засіданні в іншому місті. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 044 221 4000.
Перш за все варто зазначити, що треті особи в цивільному процесі – це особи, які зацікавлені в результаті розгляду справи, оскільки результат розгляду безпосередньо впливає на правове становище особи. Виділяють два види третіх осіб: треті особи, які заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору та треті особи що не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Треті особи можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття судом рішення якщо рішення у справі може вплинути на їх права і/або обов'язки щодо однієї з сторін.
Треті особи, які заявляють самостійні вимоги мають усі процесуальні права і обов'язки позивача. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог мають процесуальні права і обов'язки встановлені ст.27 ЦПК України. Треті особи без самостійних вимог можуть бути залучені за заявою сторони у справі (в такому випадку особі надсилають копію такої заяви і роз'яснюють право заявити про свою участь у справі) або за заявою самого третьої особи, суд вирішує це питання в залежності від обставин справи.
Сторони та інші особи, які беруть участь у справі зобов'язані повідомити суд про причини неявки в судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з'явилися в судове засідання без поважних причин. В окремих випадках суд може визнати явку окремих осіб обов’язковою.
У разі неявки в судове засідання сторін або інших осіб, які беруть участь у справі суд заслуховує думку учасників судового процесу про можливість розгляду справи без їх участі та вирішує питання, по відкладення розгляду справи або розгляду справи за даною явкою учасників процесу.
Явка третьої особи не є обов'язковою. Ви можете подати клопотання про розгляд справи без вашої участі. Єдиним винятком коли потрібно обов’язково з'явиться до суду може бути випадок, коли суд вважатиме за потрібне, щоб сторона яка подала заяву (клопотання) про розгляд справи за його відсутності, дала особисті пояснення.
Відповідальності за неявку третіх осіб в судове засідання не передбачено.
За більш детальною консультацією і роз'ясненням ваших прав і обов'язків в судовому процесі звертайтеся до адвокатів ЮК «Юстікон».
Якщо людина перебуває за кордоном, вона може підписати заяву самостійно і надіслати заяву в суд за допомогою поштових служб. Якщо такої можливості немає або заява повинна бути подана в короткі строки її може підписати представник заявника.
Так, цивільно-процесуальним кодексом України передбачено, що позовна заява підписується позивачем або його представником, в заяві також вказується дата її подання. Кодексом адміністративного судочинства України передбачено, що позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати подання заяви. У Господарському процесуальному кодексі України зазначено, що заяву в господарській суд потрібно подавати в письмовій формі і вона повинна бути підписана уповноваженою посадовою особою позивача або його представником, прокурором, фізичною особою підприємцем або його представником.
Відповідно до законодавства позов і інші процесуальні документи можуть бути підписані як безпосередньо позивачем (уповноваженою посадовою особою) так і його представником.
Тому, якщо позивач не може самостійно підписати позов з якихось причин, позов може бути підписаний уповноваженим представником.
Якщо в суд подано позов в якому Вас вказано відповідачем і Ви не згодні з вимогами позовної заяви потрібно пам'ятати, що законодавством передбачена можливість подати заперечення проти позову. Заперечення проти позову необхідно подавати в письмовому вигляді в ньому мають бути вказані докази, які підтверджують заперечення. В даному запереченні можуть бути посилання на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, наявність перешкод для відкриття провадження у справі або ж відсутність у позивача права на звернення до суду. Заперечення має бути добре підготовлене і обґрунтоване. Заперечення на позовну заяву подається до суду, який відкрив провадження у справі.
Крім того безпосередньо при розгляді справи у відкритому судовому засіданні вам буде надана можливість висловити свою позицію по даній справі, Ви можете підтримати подані вами заперечення та додати нові факти і докази при наявності. Якщо Ви не подавали письмових заперечень справа буде розглядатися по матеріалах, які наявні в справі з урахуванням усних пояснень сторін у справі.
Земельна суперечка може стосуватися інтересів органів державної влади (органів місцевого самоврядування), фізичних осіб і суб'єктів господарювання. На кожен такий спір поширюється юрисдикція конкретного суду (загального, адміністративного, господарського).
За загальним правилом розподіл компетенції судів з розгляду земельних та пов'язаних із земельними відносинами майнових спорів відбувається залежно від суб'єктного складу їх учасників. Земельні та пов’язані з земельними відносинами майнові спори, сторонами в яких є юридичні особи, а також громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність які у встановленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності, розглядаються господарськими судами. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень при реалізації ними управлінських функцій у сфері земельних правовідносин, повинні розглядатися відповідно до частини першої та пунктів 1, 3, 4 частини другої статті 17 Кодексу адміністративного судочинства адміністративними судами України. Всі інші спори розглядатися в порядку цивільного судочинства.
У зв’язку з різноманітністю сектора земельних відносин позивачеві потрібно ретельно підходити до вибору суду необхідної юрисдикції. При написанні позовної заяви не зайвим буде обґрунтувати вибір того чи іншого суду, пославшись при цьому на практику вищих судових органів України, зокрема:
- Постанова Верховного Суду України № 7 від 16.04.2004 «Про практику застосування судами земельного законодавства при розгляді цивільних справ»;
- Узагальнення судової практики розгляду господарськими судами справ у спорах, пов'язаних із земельними правовідносинами, надане Вищим господарським судом України 01.01.2010;
- Постанова Вищого господарського суду «Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин» № 6 від 17.05.2011;
- Рішення Конституційного Суду України у справі № 10-рп/2010 від 01.04.2010.
Для підготовки позову необхідні наступні документи: договір, який був укладений між контрагентами; документи, що підтверджують поставку товару; претензія до контрагента (як спроба досудового врегулювання спору); докази направлення претензії контрагенту; інші документи, що підтверджують порушення Ваших майнових прав та законних інтересів контрагентом.
Час підготовки позовної заяви залежить від складності спору, кількості доказових матеріалів і завантаженості юриста. В середньому для оцінки ситуації та наданих документів необхідно один день та ще один день для безпосередньої підготовки позовної заяви. Залежно від складності спору даний термін може зменшуватися або збільшуватися, адже кожна ситуація індивідуальна.
Звертаючись до нас Ви отримаєте повний комплекс представництва ваших інтересів в судах всіх інстанцій!
Ми готуємо: позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги; заперечення на позов, апеляційну та касаційну скаргу; заяви, клопотання, пояснення. Та інші документи необхідні для захисту прав і законних інтересів наших клієнтів.
Так, замовити підготовку пояснень у справі провадження по якій уже відкрито можливо. Для цього від вас необхідно: інформація по справі, копії документів які знаходяться в справі (або довіреність на нашого юриста для ознайомлення з матеріалами справи). При наявності додаткових доказів їх можна також вказати в поясненнях і подати їх до суду разом з письмовими поясненнями.
Питання та коментарі