Підтримати ЗСУ

Правовідносини, що виникають у сфері нерухомості, є одними з найбільш складних. Це обумовлено тим, що вони  виникають при взаємодії декількох галузей права: цивільного, господарського, податкового, страхового.

Законодавством для операцій з нерухомістю встановлений ряд особливостей:

  • Особливий порядок придбання і відчуження
  • Дотримання письмової форми, а у більшості випадків - нотаріальне оформлення
  • Спеціальні правила здійснення угод
  • Проведення державної реєстрації прав і їх обтяжень

Згідно частини першої статті 181 Цивільного кодексу України нерухомим майном є земельна ділянка, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, що припускає залежність прав на майно від прав на землю.

Ви можете самостійно проводити операції з нерухомістю, проте практика показує: не маючи відповідного досвіду в цій сфері, можна зіткнутися з різноманітними труднощами, понести істотні фінансові витрати, втратити свою нерухомість.

Враховуючи усю складність цих правовідносин, компанія «ЮСТІКОН» готова узяти на себе комплексний юридичний супровід. Ви отримаєте повний спектр послуг з консультування і розробки договорів з врахуванням усіх нюансів і можливих ризиків. Ми допоможемо Вам у будь-якій справі, пов'язаній з нерухомістю: від проведення переговорів і складання договору до супроводу великих інвестиційних проектів.