Допоможемо Вам отримати ліцензію на перевезення небезпечних вантажів без зайвих питань. Від Вас мінімальні зусилля, від нас - максимальний результат.
Ви вирішили зайнятися перевезеннями небезпечних вантажів та відходів по території України, і Вам необхідно оформити відповідну ліцензію?
Ви бажаєте здійснювати перевезення по Україні вантажними автомобілями газові балони, легкозаймисті рідини тощо?
У Вас виникли труднощі при підготовці документів на оформлення транспортної ліцензії?
Вам обов’язково необхідно оформити ліцензію на внутрішні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів!
Ліцензія на внутрішні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями - запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження діяльність із перевезень небезпечних вантажів та відходів по Україні.
Оформлення ліцензії на внутрішні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів - це трудомістка і клопітка процедура, що вимагає від заявника наявність певних теоретичних знань та навичок в складанні документів, пильної уваги до усіх особливостей, передбачених законодавством України.
Звертайтеся, і ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату!
Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 р. № 1001 про «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом» затверджено нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності із автомобільних перевезень, які підлягають ліцензуванню.
На сьогодні ліцензуванню підлягають:
Процес оформлення ліцензії на здійснення діяльності в області внутрішніх вантажних перевезень небезпечних вантажів та відходів є комплексом складних і «трудомістких» процедур, які вимагають від ліцензіата певних знань і навичок, а головне, часу.
Складність оформлення ліцензії полягає в тому, що суб'єкт ліцензування в обов'язковому порядку для отримання ліцензії повинен надати Державній службі Україні з безпеки на транспорті підтверджену інформацію про те що останній відповідає ліцензійним умовам, надавши підтвердні документи та заповнивши відповідні форми відомостей.
Зокрема, до таких вимог відносяться:
Для оформлення ліцензії на діяльність із внутрішніх перевезень небезпечних вантажів та відходів суб’єкт ліцензування подає та /або надсилає поштою до Державної служби України з безпеки на транспорті наступні документи:
Всі подані ліцензіатом форми відомостей та заяв повинні бути підписані у встановлених місцях, а копії підтвердних документів завірені підписом та печаткою (за наявності) керівника здобувача ліцензії.
Вказаний перелік документів є вичерпним і вимога органу ліцензування щодо надання додаткової інформації та або документів є незаконною.
Орган ліцензування (Укртрансбезпека) розглядає поданий/надісланий пакет документів і передає їх до ліцензійної комісії.
Ліцензійна комісія Укртрансбезпеки на засіданнях розглядає вказані документи на предмет їх відповідності ліцензійним умовам.
Після отримання пакету документів комісія протягом 10 робочих днів приймає рішення про видачу ліцензії.
Рішення ліцензійної комісії про видачу ліцензії, залишення документів без розгляду, відмову у видачі ліцензії публікуються на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки.
Після прийняття ліцензійною комісією рішення про видачу ліцензії на внутрішні вантажні перевезення небезпечних вантажів ліцензіат в обов’язковому порядку повинен сплатити державне мито за видачу ліцензії за реквізитами, викладеними на сайті разом з рішенням про видачу ліцензії.
Договір (договори) на надання послуг:
- надання охоронюваного місця для стоянки;
- технічні перед- та післярейсові огляди;
- технічне обслуговування та ремонт;
- перед- та післярейсові медичні огляди водіївДокументи на технічного співробітника:
- Диплом про професійно-технічну освіту за спеціальністю “слюсар з ремонту автомобілів” або вищу освіту за спеціальністю “автомобілі та автомобільне господарство”;
- Ідентифікаційний код;
- Повідомлення ДФС про працевлаштування.Документи на медичного співробітника:
- Диплом, що підтверджує кваліфікацію лікаря лікувального профілю та/або молодшого медичного працівника з медичною освітою за спеціальністю “сестринська справа”, “лікувальна справа”;
- Ідентифікаційний код;
- Повідомлення ДФС про працевлаштування.Документи на Уповноваженого (консультанта) з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів :
- Диплом про середню спеціальну або вищу освіту;
- Ідентифікаційний код;
- Повідомлення ДФС про працевлаштування.Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс послуг з оформлення ліцензії на здійснення господарської діяльності з перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів.
Чинним законодавством України не визначено, що конкретно відноситься до категорії небезпечних вантажів. Згідно Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів», небезпечний вантаж - речовини, матеріали, вироби, відходи виробничої та іншої діяльності, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів можуть під час перевезення спричинити вибух, пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, споруд та інших об'єктів, заподіяти матеріальні збитки та шкоду довкіллю, а також призвести до загибелі, травмування, отруєння людей, тварин і які за міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, або за результатами випробувань в установленому порядку залежно від ступеня їх впливу на довкілля або людину віднесено до одного з класів небезпечних речовин.
З приводу віднесення конкретних видів вантажів до небезпечних радимо звернутись до нашої компанії і ми Вас проконсультуємо.
Для фізичної особи підприємця можна вказати місце її реєстрації як особисте службове приміщення. Отже, в такому випадку можна обійтися без надання договору оренди службового (офісного) приміщення.
Такі свідоцтва можна отримати в Регіональних сервісних центрах МВС.
Оформлення ліцензійних карток скасовано в 2015 році.
Отримувати нову ліцензію або оновлений бланк ліцензії не потрібно. Рекомендованим є подання повідомлення про оновлення ліцензійної справи у відповідності з новими ліцензійними умовами (з додаванням оновлених форм відомостей та підтвердних документів до них).
Згідно ліцензійних умов, водій, що здійснює перевезення небезпечних вантажів та відходів, повинен мати права категорій C, C1, CE, C1E з наявністю не менше 3 років стажу за цими категоріями та Свідоцтво про підготовку водія, що перевозить небезпечні вантажі.
Подання цих документів не передбачено ліцензійними умовами. Проте ліцензійними умовами дійсно встановлена вимога щодо здійснення даного виду страхування в процесі здійснення діяльності. Дотримання цієї та інших вимог може бути перевірено в рамках ліцензійного контролю (перевірки).
Питання та коментарі