Допоможемо в оформленні бізнес-запрошення для нерезидента:
1) Запрошення іноземця від юридичної особи - підстава для оформлення іноземцем візи в Україну.
2) Право запросити іноземця в Україні мають юрособи - резиденти України.
3) Звертатися в Державну міграційну службу за місцем реєстрації компанії не потрібно, достатньо правильно скласти заяву-запрошення і завірити її печаткою підприємства.
4) Запросити іноземця можливо, також від фізичної особи та від представництва іноземної компанії. Ознайомитися з інформацією про ці послуги можна у відповідних розділах:
Наша компанія оформила не одну сотню запрошень, замовте нашу допомогу і все буде зроблено правильно, що є гарантією отримання візи!
Запрошення іноземця від юридичної особи (бізнес запрошення в Україну) – це документ, який є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульстві України за кордоном короткострокової візи типу С для в’їзду в Україну, оформлений на офіційному бланку компанії. Бланк на якому оформлюється запрошення повинен містити:
Запрошення від юридичної особи є одним з документів, які іноземцю потрібно подати до дипломатичного представництва або консульства України за кордоном для оформлення короткострокової візи типу С (так звана бізнес чи ділова віза).
Короткострокова віза типу С оформляється для в’їзду в Україну як разова, дво- та багаторазова, як правило, на шість місяців або період, зазначений у документах, що є підставою для оформлення такої візи, але не більш як на п’ять років. Період, на який можна запросити іноземця не може перевищувати 90 днів протягом 180 днів. Строк дії візи не може перевищувати строк дії паспорта.
З 1 квітня 2017 року більше немає необхідності звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації юридичної особи для проходження довгої і витратної процедури з отримання запрошення.
Тепер досить правильно оформити запрошення на фірмовому бланку компанії з печаткою та підписом уповноваженої особи.
Оптимальний варіант – бронь у будь-якому готелі, у такому разі потрібно надати до консульської установи чи дипломатичного представництва України разом із запрошенням копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, який приймаюча сторона вказує у запрошенні.
Ми підготуємо для Вас запрошення правильно (незалежно від юридичного або фактичного місця знаходження) та БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо з кожного індивідуального питання!
Вичерпну інформацію щодо адреси проживання іноземця за кордоном, його місця роботи та посади
Вказати, де іноземець буде проживати в Україні
Зазначити дати чи період, на який іноземець запрошується
Ні, Ви можете просто надіслати нам скан-копії чи фото документів з переліку, а ми підготуємо для Вас запрошення.
Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал заяви-запрошення на офіційному бланку юридичної особи з підписом та мокрою печаткою. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express, Aramex і т.п.
На запрошенні необхідно поставити вихідний номер та зареєструвати його в журналі обліку вихідної кореспонденції.
Питання та коментарі