Запрошення іноземця в Україну (від юридичних осіб)
Допоможемо в оформленні бізнес-запрошення для нерезидента:
Стисло про бізнес-запрошення
1) Запрошення іноземця від юридичної особи - підстава для оформлення іноземцем візи в Україну.
2) Право запросити іноземця в Україні мають юр.особи - резиденти України.
3) Звертатися в Державну міграційну службу за місцем реєстрації компанії не потрібно, достатньо правильно скласти заяву-запрошення, підписати її у керівника підприємства та скріпити печаткою (за наявності).
4) Запросити іноземця можливо також від фізичної особи та від представництва іноземної компанії. Ознайомитися з інформацією про ці послуги можна у відповідних розділах:
5) Для оформлення візи та в'їзду до України іноземцю також знадобиться поліс медичного страхування з покриттям 30000 євро.
- Не робимо запрошення від свого імені.
- Не оформлюємо запрошення для громадян росії.
Наша компанія оформила не одну сотню запрошень, замовте нашу допомогу і все буде зроблено правильно, що є гарантією отримання візи.
Звертайтеся - консультація безкоштовна!
Вартість оформлення бізнес-запрошення для нерезидента
- Консультація
- Підготовка тексту заяви-запрошення
- 1 р.д. - 1000 грн
Детально про бізнес-запрошення
Що таке запрошення іноземця від юридичної особи?
Запрошення іноземця від юридичної особи (бізнес запрошення в Україну) – це документ, який оформлює компанія на своєму офіційному бланку. Він необхідний іноземцю, щоб оформити в Посольстві/Консульстві України або візовому центрі за кордоном короткострокову візу типу С для в’їзду в Україну. Бланк, на якому оформлюється запрошення повинен містити:
- найменування та номер компанії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;
- номер та дату документа згідно з внутрішньою документацією підприємства;
- підпис уповноваженої особи та печатку, якщо така є у підприємства.
Чи можна оформити запрошення від громадського об'єднання чи благодійної організації?
Так, громадські організації чи громадські спілки, а також благодійні фонди, можуть запрошувати іноземців до України. Причому, такі організації можуть оформити запрошення як для отримання короткострокової візи С, так і для довгострокової візи D, яка є підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання, у зв'язку зі залученням іноземця до волонтерської діяльності в Україні. Проте, необхідно враховувати, що у разі, коли метою оформлення запрошення, є саме отримання візи D, запрошуюча ГО/БО має бути внесена до списку організацій, що залучають до своєї діяльності волонтерів для провадження волонтерської діяльності на території України НСССУ.
Що таке короткострокова віза типу С?
Короткострокова віза типу С (так звана ділова чи бізнес віза) оформлюється для в’їзду в Україну як разова, дворазова та багаторазова. Період, на який запрошується іноземець, так само як і кількість в'їздів, визначає запрошуюча сторона та вказує у запрошенні. Як правило — це пів року. Проте перебувати в Україні запрошений зможе не більше 90 днів протягом обраного періоду.
Перевірити, чи потрібна віза для іноземця, якого ви хочете запросити до України, можна на сайті МЗС України. Якщо напроти країни громадянства іноземця під колонкою "пред'явники звичайного паспорта" вказано "візовий", то віза для відвідання України обов'язкова.
Чи потрібно звертатися до ДМС України для оформлення запрошення?
З 1 квітня 2017 року більше немає потреби звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації юридичної особи для проходження довгої і витратної процедури з отримання запрошення.
Тепер досить правильно оформити запрошення на фірмовому бланку компанії з печаткою та підписом уповноваженої особи.
Де іноземець може проживати під час відвідання України?
Оптимальний варіант – бронь у будь-якому готелі. У такому разі потрібно надати до Посольства/Консульства України або візового центру, разом із запрошенням, копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, що приймаюча сторона вказує у запрошенні.
Порядок оформлення запрошення від юридичної особи
- Збір необхідних даних -
- Замовник надає копії документів та необхідну інформацію
- Підготовка тексту запрошення 1 год.
- Наші фахівці готують текст запрошення
Перелік документів для оформлення запрошення від юридичної особи
1. Витяг або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
2. Паспортний документ іноземця
1. Вичерпну інформацію щодо адреси проживання іноземця за кордоном, його місця роботи та посади
2. Вказати, де іноземець буде проживати в Україні
3. Зазначити дати чи період, на який іноземець запрошується
Відповіді на популярні питання
Чи є необхідність надавати всі копії документів наручно для оформлення запрошення?
Ні, Ви можете просто надіслати нам скан-копії чи фото документів з переліку, а ми підготуємо для Вас запрошення.
Чи можна надіслати запрошення електронною поштою у Посольство/Консульство? Як можна переслати запрошення за кордон?
Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал заяви-запрошення на офіційному бланку юридичної особи з підписом та мокрою печаткою. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express, Aramex і т.п.
Як компанії правильно зареєструвати запрошення у своєму внутрішньому документообігу?
На запрошенні необхідно поставити вихідний номер та зареєструвати його в журналі обліку вихідної кореспонденції. Якщо ви не ведете облік документів, то вихідний номер можна сформувати як у наступних прикладах: Вих. № 1 від 01.01.2022 або Вих. № 01/01/22-1 від 01.01.2022.
Питання та коментарі