Підтримати ЗСУ

Запрошення іноземця в Україну (від фізичних осіб)

Замовивши запрошення для нерезидента у нас ви отримаєте:

 • Безкоштовну консультацію
 • Коректний текст запрошення
 • Готовий результат протягом 1 години
Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Стисло про отримання запрошення для нерезидента

1) Запрошення іноземця від фізичної особи - підстава для оформлення іноземцем візи в Україну.

2) Право запросити іноземця в Україну мають громадяни України або іноземці з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.

3) Звертатися в Державну міграційну службу за місцем реєстрації не потрібно, достатньо правильно оформити заяву-запрошення і засвідчити її нотаріально.

4) Запросити іноземця можливо також від юридичної особи та представництва іноземної компанії. Ознайомитись з інформацією про ці послуги можна у відповідних розділах:

5) Для оформлення візи та в'їзду до України іноземцю також знадобиться поліс медичного страхування з покриттям 30000 євро.

- Не робимо запрошення від свого імені.

- Не оформлюємо запрошення для громадян росії.

Наша компанія оформила не одну сотню запрошень, замовляйте нашу допомогу і все буде зроблено правильно, що є гарантією отримання візи.

Звертайтеся - консультація безкоштовна!

Вартість оформлення запрошення нерезидента

Запрошення іноземця від фізичної особи
 • Консультація
 • Підготовка тексту заяви-запрошення
 • 1 р.д. - 1000 грн
 • Засвідчення заяви-запрошення у нотаріуса
 • 15 хв. - 600 грн
Двомовне запрошення іноземця від фізичної особи
 • Консультація
 • Підготовка тексту заяви-запрошення англійською та українською мовами
 • 1 р.д. - 1500 грн
 • Засвідчення двомовної заяви-запрошення з підписом перекладача у нотаріуса
 • 15 хв. - 1000 грн

Детально про отримання запрошення для нерезидента

Що таке запрошення іноземця від фізичної особи?

Запрошення іноземця від фізичної особи (приватне запрошення) – це засвідчена у нотаріуса заява, яка потрібна іноземцю для того, щоб оформити в Посольстві/Консульстві України або візовому центрі за кордоном короткострокову візу типу С для в’їзду в Україну.

Що таке короткострокова віза типу С?

Короткострокова віза типу С (так звана, гостьова чи приватна віза) оформлюється для в’їзду в Україну як разова, дворазова та багаторазова. Період, на який запрошується іноземець, так само як і кількість в'їздів, визначає запрошуюча сторона та вказує у запрошенні. Як правило - це півроку. Проте перебувати в Україні запрошений зможе не більше 90 днів протягом обраного періоду.

Перевірити, чи потрібна віза для іноземця, якого ви хочете запросити до України, можна на сайті МЗС України. Якщо напроти країни громадянства іноземця під колонкою "пред'явники звичайного паспорта" вказано "візовий", то віза для відвідання України обов'язкова.

Строк дії візи не може перевищувати строк дії паспорта іноземця.

Хто може запросити іноземця в Україну?

Право запросити іноземця в Україну мають громадяни України або іноземці, з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.

Якщо запрошення оформлює іноземець з посвідкою, то період, на який він запрошує гостя, не може перевищувати строку дії посвідки.

Чи потрібно звертатися до ДМС України для оформлення запрошення?

З 1 квітня 2017 року більше немає потреби звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації (прописки) для проходження довгої та витратної процедури з отримання запрошення. Тепер досить правильно оформити заяву-запрошення і засвідчити її нотаріально.

Ми підготуємо для вас запрошення та допоможемо правильно його оформити (незалежно від місця вашого проживання та реєстрації), організуємо засвідчення у нотаріуса (за умови, перебування запрошуючої сторони в Києві) та БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо з кожного індивідуального питання!

Порядок оформлення запрошення від фізичної особи

 1. Збір необхідних даних -
  • Замовник надає копії документів та необхідну інформацію
 2. Підготовка тексту запрошення 1 год.
  • Наші фахівці готують текст запрошення
 3. Нотаріальне засвідчення підпису запрошуючої сторони на запрошенні 15 хв.
  • Підпис запрошуючої сторони засвідчується нотаріально на бланку з підготовленим нами текстом запрошення

Порядок оформлення запрошення для нерезидента врегульовано Постановою Кабінету Міністрів України №118, від 01.03.2017 «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»

Перелік документів для оформлення запрошення від фізичної особи

1. Паспортний документ приймаючої особи
Копія
1,2 сторінки та адреса проживання або ID-картка з обох сторін та довідка про реєстрацію
2. Посвідка на тимчасове або постійне проживання в Україні
Копія
За умови, що приймаюча сторона - іноземний громадянин
3. Паспортний документ іноземця
Копія
Сторінку з особистими даними та, якщо іноземець раніше отримував українську візу, копію сторінки з цією візою
4. Картка платника податків (ІНН)
Копія
Крім документів з переліку вище, необхідно надати такі дані:
1. Вичерпну інформацію щодо проживання іноземця за кордоном
2. Вказати, де іноземець проживатиме в Україні
3. Вказати дати або період, на який запрошується іноземець

Відповіді на популярні питання

Чи є необхідність приїжджати до вас в офіс з усіма копіями документів для оформлення запрошення?

Ні, можна просто надіслати скан-копії чи фото документів з переліку і ми підготуємо запрошення. Особиста присутність запрошуючої сторони необхідна лише при засвідченні нотаріусом підпису на бланку заяви-запрошення. До нотаріуса з собою потрібно взяти паспорт та ІПН.

Якщо у мене посвідка на тимчасове проживання в Україні, чи можу я оформити запрошення?

Так, в такому разі можна оформити запрошення, але варто мати на увазі, що якщо запрошуючою стороною є особа, яка проживає в Україні на основі посвідки на тимчасове проживання, то період, який зазначається в запрошенні для відвідання іноземцем України, не може перевищувати термін дії посвідки.

Чи можна, щоб іноземець проживав під час відвідання України у готелі?

Так, у такому разі потрібно надати до консульської установи чи дипломатичного представництва України копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, який приймаюча сторона вказує у запрошенні.

Чи можна надіслати запрошення електронною поштою у Посольство/Консульство? Як можна переслати запрошення за кордон?

Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал нотаріально засвідченої заяви-запрошення з копією паспорта громадянина України чи посвідки на тимчасове/постійне проживання приймаючої сторони. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express, Aramex і т.п.

Чи потрібно робити запрошення для громадян безвізових країн?

Громадяни країн, з якими в України встановлено безвізовий режим, можуть знаходитись на території України до 90 діб протягом 180 діб без отримання візи. Необхідності в отриманні запрошення в такому випадку немає, проте, останнім часом при перетині кордону прикордонники просять підтвердити мету поїздки, що можна зробити пред’явивши запрошення. Отже, оформляти запрошення, наприклад вірменам чи білорусам хоч і не обов'язково, але бажано.

Якщо робити запрошення, чи потрібно надавати документ, що підтверджує фінансове забезпечення?

Для оформлення запрошення пред'являти документ, який підтвердить фінансове забезпечення запрошуючої сторони не потрібно. Щодо необхідності надання такого документа для оформлення візи слід уточнювати у конкретному Посольстві/Консульстві України за кордоном.

Як оформити запрошення, якщо в іноземця два громадянства?
В такому разі, необхідно вказувати в запрошенні дані того паспорта, з яким іноземець планує в'їжджати до України. Зазвичай перевага надається тому з громадянств, з яким простіший режим в'їзду до України. Зазначати у запрошенні про наявність другого громадянства не обов'язково.
Чи необхідно додатково оформлювати гарантійний лист для запрошення іноземця?
У тексті запрошення, який готуємо ми, вже містяться всі необхідні фінансові гарантії, які зазвичай вкладують у поняття гарантійного листа. Тому, ні, додатково оформлювати гарантійний лист немає потреби.

Питання та коментарі

Любов
Скільки потрібно щоб було на рахунку коштів для запрошення громадянина Пакистану в Україну?
Justicon
Доброго дня. Кількість коштів залежить від строку, на який ви запрошуєте іноземця. Ці кошти можуть бути як у вас на рахунку, так і на рахунку іноземця. Для в’їзду в Україну та перебування на території України повинні мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць, встановленого в Україні на день їх в’їзду в Україну. Наразі це 51 780 грн. Розрахувати інші строки можна за формулою: Якщо строк перебування іноземця або особи без громадянства в Україні становить менше або більше одного місяця, зазначена сума ділиться на середньоарифметичну кількість днів місяця (30 діб) та множиться на планову кількість днів (до цієї суми додається п’ять днів) перебування, а саме: ФЗ = ((20 х Пmin) : 30) х (КД+5), де ФЗ — достатнє фінансове забезпечення; Пmin — прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць; КД — планова кількість днів перебування на території України.
Наталія
Добрий день, підкажіть, будь ласка, має приїхати хлопець з Азербайджану для знайомства з батьками ( на 5,6 днів ). Які документи потрібно ( і якщо вказувати ціль в'їзду, що там пишуть )? І ще одне питання , чи зараз, коли воєнний стан, на перетині кордону ( Молдова ) не мають права забирати хлопця з іншої країни на війну ?
Justicon
Доброго дня. Для підготовки запрошення потрібні всі ті документи, що вказані на сторінці вище. Ціль поїздки можна вказати просто як приватну. З собою іноземцю потрібно мати запрошення, копію паспорта сторони, що запрошує, медичну страховку та вміти чітко відповідати на запитання про ціль поїздки, мати змогу оперативно зателефонувати запрошуючій стороні. Мобілізації підлягають лише громадяни України.
Олексій
Вітаю. Хотів би дізнатися, чи оформлять транзитну візу громадянинові Білорусі (віз в інші країни Євросоюзу немає) для транзиту в Україну через Польщу, а через 2 тижні перебування в Україні назад до Білорусі через Польщу. Якщо зроблять запрошення з України, чи потрібний оригінал при подачі візи, чи можна обійтися ксерокопією? Які можуть вимагати додаткові документи?
Justicon
Доброго дня. Щодо питань оформлення транзитної європейської візи рекомендуємо звертатись у профільні компанії. Ми, на жаль, у цій сфері не практикуємо, тому надати пораду не зможемо.
Мария
Если гражданин Узбекистана сейчас находится в Молдове, то как ему предоставить приглашение в какое посольство должно попасть приглашение.
Justicon
Здравствуйте. Граждане Узбекистана имеют право на безвизовый въезд в Украину, так что обращаться в Посольства нет необходимости. Вы можете передать приглашение в Молдову и гражданин Узбекистана сможет с ним пробовать въехать в Украину. Учитывайте, что принятие решения о разрешении на пересечение границы всегда остается на усмотрение сотрудника Пограничной службы. Приглашение не является гарантией, оно лишь увеличивают шансы на успешный въезд.
Елена
Я хочу взяти шлюб з громадянином Туреччини в Києві, що нам потрібно для цього, які документи, щоб перетнути кордон Польщі.
Justicon
Доброго дня. Для того, щоб громадянин Туреччини зміг в'їхати в Україну через Польщу, йому необхідно отримати транзитну візу до Польщі. Оскільки між Молодовою та Туреччиною існує безвізовий режим, значно простіше в'їхати до Молдови та перетинати кордон з Україною саме транзитом через Молдову. Для перетину кордону необхідно обґрунтувати мету поїздки, тому бажано мати з собою запрошення на укладення шлюбу та ваші документи як нареченої. Проте зважайте, що прийняття рішення про дозвіл на перетин кордону завжди залишається на розсуд співробітника Прикордонної служби. Запрошення не є гарантією, вони лише збільшує шанси на успішний в'їзд.
Арман
Могут ли не пустить гражданина Армении с нотариально заверенным приглашением в Украину?
Justicon
Доброго дня. Остаточне рішення про перетин кордону приймає співробітник Держприкордонслужби. Крім оригінала запрошення, бажано мати з собою поліс медичного страхування, копії документів того, хто запросив, підтвердження фінансового забезпечення та вміти пояснити причину в'їзду в Україну.
Наталія
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я зробити запрошення для друга, громадянина з Франції. Але я живу і зареєстрована в іншому місті, а він хоче приїхати до Львова. Як правильно це зробити і що потрібно для цього. Дякую.
Justicon
Доброго дня. Іноземці запрошуються до України в цілому, а не в конкретне місто. В запрошенні вказується адреса. за якою іноземець зможе проживати в Україні. Коли ця адреса є адресою прописки тієї особи, яка оформила запрошення, непотрібно додавати додаткові документи для підтвердження права іноземця проживати у житлі, а отже, не виникає додаткових питань. Ця адреса — це чиста формальність. Після в'їзду в Україну, іноземець має право вільно подорожувати, головне не порушувати законів України та не перевищити строки перебування.
Анна
Здравствуйте. Смогу ли я написать приглашение человеку с Белоруси в Украину вовремя войны, и сможет ли он пересечь границу.
Justicon
Здравствуйте. Вы можете оформить приглашение, но вопрос пересечения границы всегда остояться на рассуждение офицера Погранслужбы. Помимо приглашения нужно иметь при себе полис мед.страхования, подтверждение финансового обеспечения и другие документы, которые подтвердят цель поездки. Если цель туристическая или просто частная — шансы на въезд минимальные.
Людмила
Здравствуйте. Мой гражданский муж — азербайджанец, я гражданка Украины. Могу ли я пригласить его в Киев, что надо для этого во время военного положения?
Justicon
Здравствуйте. Да, вы можете оформить приглашение для любого иностранца. Все информация о том, как оформить приглашение и какие нужны документы есть на этой страничке.
Давид
Доброго вечора. Я гражданин Афганистана, жил все время в Украине, но на момент войны уехал и хотел бы приехать обратно, у меня пмж Украины, но я не поменял фото в 25 лет на пмж, сейчас мне 27 Каким образом теперь я могу попасть в Украину ?
Justicon
Доброго дня! Ви можете заїхати до України з посвідкою, яка є у вас на руках. Коли приїдете, потрібно буде звернутись до ДМС за місцем реєстрації, сплатити штраф, після чого подати документи на оновлення посвідки на постійне проживання.
Нина
Вечер добрый, помогите из Минска въехать в Украину, я гражданка Беларуси, мой молодой человек служит, хотим расписаться, нужно приглашение, так?
Justicon
Здравствуйте! Да, рекомендуем, чтобы ваш молодой человек оформил вам приглашение и передал в Минск. После получения оригинала приглашения + копий документов молодого человека, можно пробовать пересечь границу Украины. Дополнительно рекомендуем иметь при себе подтверждение наличия финансового обеспечения (например, справка о доходах, выписка из банка), договор аренды квартиры, где планируете проживать, страхову, которая покрывает случаи коронавируса, при наличии, документы, которые связывают вас с Украиной. Учитывайте, что на границе вы обязательно будете проходить проверку и собеседование, которые могут занять несколько часов.
Олена
Доброго вечора підкажіть, будь ласка, як громадянин Туреччини може приїхати до України за якими документами що потрібно для цього?
Justicon
Доброго дня! Так, може. Все залежить від підстав, на яких він планує в'їзд в Україну. Ви можете оформити для громадянина Туреччини приватне запрошення і на підставі цього запрошення він зможе перетнути кордон України.
Анна
Здравствуйте. Я гражданка Украины, мой гражданский муж гражданин Азербайджана. Как ему попасть на территорию Украины если нет никаких родственных связей?
Justicon
Здравствуйте. Вы можете оформить супругу приглашение, чтобы он мог подтвердить цель въезда в Украину на границе.
Марина
Доброго дня! Скільки потрібно бути коштів на рахунку у приймаючої сторони для візи С?
Justicon
Доброго дня. Іноземець повинен мати кошти у 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць. На сьогодні це 50160 грн. Якщо перебування інший, то розрахунок проводиться за формулою: ФЗ = ((20 х Пmin) : 30) х (КД+5), де ФЗ — достатнє фінансове забезпечення; Пmin — прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць; КД — планова кількість днів перебування на території України.
Ирина
Здравствуйте, мне нужно сделать приглашение для гражданина Марокко как это сделать во время войны и я сейчас не нахожусь в Украине временно проживаю в Польше ?
Justicon
Здравствуйте! Если вы находитесь за границей, то приглашение вы можете сделать только в Посольстве/Консульстве Украины при условии, что консул согласится вам его заверить. Заверенные у иностранных нотариусов приглашения для оформления украинской визы не подходят.
Вікторія
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи може іноземець (громадянин Індії) приїхати в Україну по гостьовій візі?
Justicon
Доброго дня! Так, громадяни Індії можуть приїжджати до України по "гостьовій" приватній візі. Для цього приймачій стороні необхідно оформити запрошення та надіслати його іноземцю за кордон. Іноземцю необхідно звернутись до візового центру, чи Посольства/Консульства України та подати пакет документів. Попередньо рекомендуємо уточнити, чи відновлено прийом документів на візи у країні, де громадянин Індії планує подавати документ.
Любов
Знайомий з Іраку бажає приїхати в гості до мене,в Україну.Чи потрібне запрошення?Якщо так,то як це зробити?Чи зможете допомогти?
Justicon
Доброго дня. Громадянам Іраку для візиту до України потрібно відкривати візу, а отже запрошення потрібне. Зможемо підготувати для вас запрошення, а якщо ви знаходитесь у Києві - засвідчити його у нотаріуса. Актуальний перелік документів знаходиться відповідній сторінці нашого сайту.
Марина
Для частного визита в Украину гражданину Турции нужно иметь приглашение от физ.лица? Срок визита 7 дней в январе 2022.
Justicon
Здравствуйте. Приглашение не обязательно, но его наличие значительно упростит прохождение погран.контроля.
Наталья
Добрый день,Хочу пригласить в гости знакомого,он болгарин но проживает в Германии,Нужно ли для него делать гостевое приглашение?
Justicon
Здравствуйте. Для безвизовых стран оформлять приглашение необязательно. Но вы можете сделать приглашение и отправить знакомому - это упросит прохождение погран. контроля для него.
Лариса
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, якщо в запрошенні вказано термін з 01.05 по 31.05, то запрошений має перетнути кордон саме в ці дні, чи достатньо бути в межах вказаного терміну, Дякую
Justicon
Доброго дня! Іноземцю потрібно в'їхати до України в межах дат, які зазначено у запрошенні.
Паша
Здравствуйте. Гражданин Азербайджана въезжает в Украину вместе со своей девушкой, гражданкой Украины. Да, въезд в Украину для граждан Азербайджана безвизовый, но в последнее время часто требуют на границе приглашение. Если его девушка физически прилетает вместе с ним, и они вместе проходят пограничный контроль, может ли она в устной форме подтвердить, что является принимающей стороной?
Justicon
Здравствуйте. Да, конечно, в таком случае девушка сможет лично подтвердить цель поездки. Но, в любом случае, рекомендуем с собой иметь страховку и подтверждение наличия необходимого количества средств для пребывания в Украине.
ИРИНА
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, нужно ли в приглашении иностранцу указівать цель его визита? Каким образом или какими документами нужно предоставить доказательства цели визита иностранца на территорию Украины?
Justicon
Здравствуйте. Если физ.лицо приглашает к себе в гости иностранца, целью визита указывается "частная". Цель визита можно конкретизировать в тексте приглашения, но это особо ни на что не влияет.
Олена
Чи потрібно для громадянина Німеччини лист запрошення в Україну якщо це робоча поїздка на підприємство?
Justicon
Доброго дня! Громадяни Німеччини мають право на безвізовий в'їзд до України. Проте, щоб полегшити проходження контролю на кордоні, рекомендуємо надати іноземцю лист-запрошення зі всіма деталями його поїздки до України. Якщо приймете рішення оформлювати запрошення, зможемо підготувати для вас лист необхідного формату і змісту - звертайтеся!
Елена
Знакомый,гражданин Хорватии собирается приехать в гости в апреле 2021г.Нужно ли мне делать гостевое приглашение для него, или он может приехать без приглашения?
Justicon
Здравствуйте. Для граждан Хорватии приглашение не требуется, так как они могут въезжать на территорию Украины по безвизовому режиму на 90 дней из 180-ти.
Анонім
Як я можу отримати копію паспорта іноземця, якого я хочу запросити до України?
Justicon
Доброго дня. Нам для підготовки запрошення буде достатньо фотографії або скан-копії першої сторінки паспорта для виїзду за кордон іноземця, де гарно видно його особисті дані. Можете попросити того, кого запрошуєте, вислати вам таке фото чи скан-копію в електронному вигляді, а ви вже, зібравши решту документів, перешлете його нам.
Татьяна
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, если иностранец прилетает в Киев, а ему нужно переехать в другой город Украины, что для этого нужно и как это происходит
Justicon
Здравствуйте. Ничего не надо, имея действующую визу на руках, иностранец может спокойно путешествовать по Украине.
Олена
Доброго дня Як оформити запрошення на роботу іноземця з Алжиру. Я приватний підприємець. Які потрібні документи для запрошення і подальші дії в Україні?
Justicon
Доброго дня. В Україні немає такого поняття як запрошення на роботу. Якщо ви плануєте працевлаштувати у себе іноземця, то вам потрібно оформити дозвіл на працевлаштування. З детелями можете ознайомитись на нашій сторінці: https://justicon.ua/ua/service/razresenie-na-trudoustrojstvo-v-ukraine.html.
Любов
Я хочу одружитися в Україні з іноземцем. Чи може бути запрошення від мене оформлене іншою особою, що має доручення з правом підпису?
Justicon
Доброго дня. Запрошення для оформлення візи в Україну може офомити будь-яка особа громадянин України або іноземець з посвідкою - особистість того, хто оформив запрошення ніяк не впливає на можливість укладати шлюб на території України. Якщо запрошуючою особою можете бути лише ви, тоді відповідь - ні. Для засвідчення запрошення потрібна виключно особиста присутність того, хто запрошує, адже нотаріусом посвідчується підпис та особистість того, хто оформлює таке запрошення.
Олег
Добрый день. Моя дочь сейчас находится в Китае. Она хочет лететь домой.в Украину. Может ли она дать приглашение гражданину ЮАР который в данное время проживает вместе с ней в Китае? Если да то что для этого нужно? Заранее благодарю.
Justicon
Здравствуйте. Вы можете попробовать обратиться в Посольство Украины в Китае, чтобы вам оформили приглашение, но обычно они отказывают, мотивируя это тем, что человек который не находится на территории Украины, не может приглашать к себе в гости в Украину. Как вариант, вы можете пригласить гражданина ЮАР от себя, при оформлении визы личность приглашающего не имеет большего значения.
Наталія
Доброго дня! Скільки буде коштувати і яке запрошення потрібно зробити, для того, щоб громадянину Египту вистачило часу одружитися в Україні. І чи матиме він право одразу після шлюбу перебувати в Україні разом із дружиною?
Justicon
Доброго дня. Запрошення для громадянина Єгипту повинно бути нотаріальним з приватною метою, тоді він зможе отримати візу типу С. Максимально запрошувати можна на 90 днів, при цьому можна вказати ширший період заплнового перебування і багаторазові поїздки, тоді він зможе приїжджати декілька разів протягом року, але поспіль не більше 90 днів. Наразі в Україні шлюб з іноземцем можна укласти в пришвидшені строки за 3 робочих дні, тому ви маєте встигнути зробити все за 90 днів. Якщо шлюб будете вкладати в Києві, то зможемо допомогти з перекладами документів та терміновою подачею заяви. Перебувати ваш наречений зможе рівно стільки, скільки це передбачено його візою, потім йому буде потрібно виїхати та отримати візу типу Д на підставі шлюбу, повернутись та подати документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання - тільки тоді він зможе проживати на території України.
Kettty
Cделали приглашение для граждан РФ на даты с 13 по 17 апреля, но вот незадача-закрыли границы. Билеты то сдадим, а что делать с приглашением? Будет ли оно действовать после открытия границ, например, летом, или можно ли его как то официально продлить на другие даты после открытия границ на въезд? Ведь мы не воспользовались приглашением не потому, что опоздали на поезд, а потому что произошло мировое ЧП.
Justicon
Здравствуйте. Понимаем, сейчас много кто попал в подобную ситуацию. Продлить приглашение, к сожалению, нельзя. В вашем случае, нужно сделать новое приглашении, но мы советуем указать сразу, что приглашаете на 90 или 180 дней, чтобы избежать подобных форс-мажоров, и в следующий раз, даже если гости едут на пару дней, лучше указать период в приглашении побольше - если на границе приглашение не заберут, можно будет воспользоватся им еще раз.
Надежда
Как сделать приглашение гражданину Сирии который сейчас живет в Нидерландах и имеет там разрешение на проживание на 5 лет?
Justicon
Здравствуйте. В таком случае приглашение оформляется в обычном режиме лишь с той разницей, что гражданину Сирии нужно будет обратиться за оформлением визы в Посольство Украины в Нидерландах, а не в Сирии.
Анонім
Здравствуйте! Гражданин Росии может ехать с копией приглашения , если получил его по электронной почте? Спасибо
Justicon
Здравствуйте. Этот вопрос остается на усмотрение работника погранслужбы. Мы всегда советуем пересекать границу только с оригиналом.
ирина
Добрый день! Смогу ли я с приглашенным из Египта посетить Польшу и Германию?
Justicon
Здравствуйте. Для посещения каждой страны нужна отдельная виза.
Яна
Добрый день! А если человек( приглашенный) не уедет со страны в тот период, что указан в приглашении, то какие могут быть последствия для человека, что открыл приглашение ?
Justicon
Здравствуйте. Если человек въезжал по визе и он превысит сроки, при этом его поймают и будут депортировать, то на приглашающего можут возложить расходы по депортации. Если же человек просто пересекал границу с приглашением, то для вас никаких последствий быть не может.
Белоусова Светлана
Если иностранец гражданин Ливана , но 26 лет проживает в настоящее время в Германии надо ли ему приглашение?
Justicon
Здравствуйте. Да, обязательно. Необходимость оформлять визу зависит от страны гражданства, а не от страны фактического проживания.
Наталія
Здравствуйте. Подскажите, кто должен оформлять страховой полис для иностранца?
Justicon
Здравствуйте. Полис можете оформить либо вы на территории Украины и передать ему вместе с приглашением, либо иностранец может самостоятельно найти страховую в стране проживания, которая делает полисы с покрытием для Украины, но непосредственно в Украине оформить такой полис будет значительно дешевле.
Анонім
Ваше питання. Мій чоловік з Єгипту,вже рік як ми одружились,но у візі на возєднання сімї відмовили,що робити,яке запрошення зробити щоб відкрили візу в Україну,дякую
Justicon
Вітаємо. В даному випадку потрібно розуміти, яка саме була причина відмови - посольства та консульства України за кордоном в подібних випадках надають письмову відповідь із переліком підстав. Щоб Вам допомогти та запропонувати шляхи вирішення проблеми, нам необхідно ознайомитися з даним листом.
Nataliya
Доброго дня. Чи є якісь проблеми у отриманні гостьової візи громадянину Іраку? І що для цього потрібно? Хто має зустріти іноземця в аеропорту: будь-хто? Дякую.
Justicon
Доброго дня. Якщо документи для отримання візи оформлені належним чином, а людина не має проблем із правоохоронними органами, проблем виникнути не повинно. Повний перелік документів для отримання візи слід уточнювати в Консульстві/Посольстві України за кордоном, проте обов'язковими документами, з отриманням яких ми можемо допомогти, є: запрошення та поліс медичного страхування на суму від 30 000 євро. Бажано, щоб іноземця зустрічала запрошуюча особа.
Оля
Які документи потрібні для запрошення громадянина Єгипту?
Justicon
Здравствуйте, Оля. Для оформления приглашения для гражданина Египта перешлите на наш электронный адрес (corp@justicon.ua) следующие документы: - копия паспорта и идентификационного номера приглашающего; - копия загранпаспорта иностранца; - планируемый период пребывания иностранца: из числа по число; - адрес проживания иностранца за рубежом.
Юрій
Яку адресу для проживання іноземця в Україні можна вказувати в запрошенні? Це повинна бути обовязково адреса моєї реєстрації чи може бути інша адреса жила, наприклад готелю тощо?
Justicon
З точки зору практики розгляду посольствами/консульствами України заяв про отримання тимчасової візи, в запрошенні краще всього вказувати адресу реєстрації запрошуючого, якщо це запрошення від фізичної особи
Маряна
Доброго дня!! Які потрібно документи для запрошення громадянина Туреччини на тимчасове проживання ? Дякую!
Justicon
Доброго дня. Для оформлення тимчасового запрошення для громадянина Туреччини необхідно: - копія паспорта та ідентифікаційного номера запрошуючого - копія закордонного паспорту іноземця - запланований період перебування іноземця: з числа по число - адреса проживання іноземця за кордоном З повагою, Віталій
Olga
Как можно скорее оформить приглашение для гражданина Перу.
Justicon
Здравствуйте. Для оформления приглашения для гражданина Перу перешлите на наш электронный адрес (corp@justicon.ua) следующие документы: - копия паспорта и идентификационного номера приглашающего - копия загранпаспорта иностранца - планируемый период пребывания иностранца: из числа по число - адрес проживания иностранца за рубежом Если Вы находитесь в Киеве, укажите удобное для Вас время визита к нотариуса для заверения приглашения, и мы сообщим время и адрес для встречи.
Сельби Овезгельдиева
Добрый день. Хотела бы узнать, я приглашающая сторона хочу пригласить своих родственников на неделю. Всего их 6 человек, 4 взрослых и 2 детей до 5 лет. Вопрос заключается в том, надо ли делать на каждого отдельное приглашение или 1 приглашение действует на всех
Justicon
Добрый день! На каждого совершеннолетнего члена семьи нужно делать отдельное приглашение.
Валентина
Как оформить приглашение для жителя Египта ?
Justicon
Добрый день. Для оформления приглашения нужно: - копия паспорта и ИНН приглашающего - копия паспорта иностранца - запланированный срок пребывания, с числа по число - адрес проживания иностранца за границей
Инна
Здравствуйте. Хочу узнать что нужно для приглашения гражданина Пакистана в Украину на 3 недели? Какие нужны документы? Сколько стоит услуга? Нужна ли справка о его доходах? Я не прописана в Киеве.
Justicon
Добрый день. Для оформления приглашения нужно: - копия паспорта и ИНН приглашающего - копия паспорта иностранца - запланированный срок пребывания, с числа по число - адрес проживания иностранца за границей Могут потребовать справку о доходах приглашающего, а не приглашенного. Не проблема, если у вас адрес регистрации не сходится с адресом фактического проживания.
Вікторія
Добрий день, я хочу замовити запрошення. Скиньте пожалуйста ссылку куда відправляти документи
Justicon
Добрый день! Документы можно отправить на электронный адрес corp@justicon.ua.
Полина
Добрый день! Мой молодой человек является гражданином Украины, я - гражданка РФ. Планирую поехать к нему в середине августа, хотелось бы уточнить, на каких основаниях я могу оставаться на территории Украины по истечение 90 дней, если не состою с ним в браке? Может ли он просто сделать новое приглашение или нужно будет покидать Украину?
Justicon
Добрый день! Если Вы подадите документы на оформление брака и дата бракосочетания будет выходить за разрешенный срок пребывания, то будет возможность продлить срок пребывания. Приглашение не даёт возможность получения нового срока пребывания для иностранца-гражданина страны с которой в Украины установлен безвизовый режим. В любом инном случае, Вашему молодому человеку нужно будет выезжать и ждать минимум 90 дней для получения нового легального срока пребывания в Украине.
Вікторія
Добрий день, э гарантія що запрошення буде дійсне, що це не розводять на гроші.Вибачте.
Justicon
Добрий день! Наша компанія існує на ринку юридичних послуг понад 10 років і ми завжди відповідаємо за якість наданих нами послуг. Детальніше про нас та наші гарантії можете дізнатися на нашому сайті.
Вікторія
Добрий день, скільки коштує запрошення, як скинути вам копії документів? Ви самі відправляєте запрошення, скільки часу воно буде йти.
Justicon
Доброго дня. Документи надсилайте на адресу: corp@justicon.ua. На жаль, не надаємо послуг з пересилки документів.
Вікторія
Добрий день. Хочу зробити запрошення для громадянина Алжиру для проживання в Україні . Скільки часу робиться запрошення?які документи потрібно? Чи можна зробити це на відстані від вас?
Justicon
Доброго дня. Так, формуємо запрошення дистанційно та протягом 1 робочого дня. Необхідні документи: - копія паспорту іноземця - копія паспорту та ідентифікаційного коду запрошуючого - запланований строк перебування іноземця в межах 90 днів (з числа по число) - адреса проживання іноземця за кордоном.
Евдокия
Нужно ли оформлять приглашение для вьезда в Украину сыну-гражданина Молдовы с отметкой в паспорте о разрешении временного проживания в России. У него семья в России.
Justicon
Добрый день! Если человек имеет гражданство Молдовы, приглашение с целью оформления визы делать необязательно, однако наличие приглашения выступает дополнительной гарантией при пересечении границы с Украиной.
катерина
чи можу я зробити запрошення для іноземця, якщо на даний період часу знята з місця реєстрації (паспорт укр.)?
Justicon
Доброго дня!Ви можете оформити запрошення для іноземця, проте відсутність реєстрації місця проживання може слугувати причиною для відмови зі сторони посольства України за кордоном в оформленні візи для іноземця.
Тамара
Здравствуйте, какие документы необходимы для оформления приглашения гражданину Туниса?
Justicon
Добрый день. Для оформления приглашения необходимо: - копия паспорта иностранца - копии паспорта и ИНН приглашающей стороны - запланированный срок пребывания иностранца в Украине (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.
Алина
Добрый день!Мой муж гражданин Ирака,в данный момент находится там,какие документы нужны чтоб сделать приглашение в Украину?
Justicon
Добрый день. Для оформления приглашения нужно: - копия паспорта иностранца - копия паспорта и ИНН приглашающего - адрес проживания иностранца за границей - запланированный срок пребывания иностранца в Украине.
Ліда
Доброго дня. Я робила своєму другу туристичне запрошення з Єгипту. Прийшла відмова. Чи можна зробити повторне запрошення? Чи краще, якщо в нього є свій бізнес, зробити бізнес - візу? Чи можете ви в цьому питанні допомогти?
Justicon
Доброго дня! Можна виправити помилки, через які надано відмову і повторно відправити запрошення. Бізнес запрошення можливе у вигляді клопотання юридичної особи, якщо вона зареєстрована в Україні. В обох випадках можемо Вам допомогти.
Тамара
Добрый день. Хочу пригласить в гости иностранца из Пакистана. Что для этого нужно. Заранее спасибо за ответ.
Justicon
Добрый день. Для оформления приглашения необходимо: - копия паспорта иностранца - копии паспорта и ИНН приглашающей стороны - запланированный срок пребывания иностранца в Украине (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.
Дарья
У меня жених(гражданин Марокко) на данный момент находиться на территории Украины по студенческой визе. У него посвидка действует до 1 августа. 21 июля у нас свадьба на территории Украины. Могу ли я сделать приглашение уже мужу, чтобы он не уезжал к себе в страну и не открывал новую визу?
Justicon
Добрый день!К сожалению, для оформления новой визы по новым основаниям, человеку в любом случае придется выехать за границу.
Таня
Добрый день. Я хочу пригласить друга с Марокко на 15 дней. Что мне нужно для этого?
Justicon
Для того, чтобы пригласить гражданина Марокко, необходимо: - копия паспорта и ИНН приглашающей стороны - копия паспорта иностранца - место проживания иностранца за границей - запланированный срок пребывания в Украине (с числа по число) Также иностранцу нужна страховка на сумму от 30 тыс. Евро, но её сумма зависит как от срока действия, так и от возраста человека.
Людмила
Хочу пригласить друга из Ирака в гости в Украину на срок около месяца. Какие для этого необходимы документы от обеих сторон и сколько в общей сложности будет стоить весь процесс оформления приглашения и сопутствующих документов со всеми возможными расходами?
Justicon
Для того чтобы пригласить гражданина Ирака, необходимо: - копия паспорта и ИНН приглашающей стороны - копия паспорта иностранца - место проживания иностранца за границей - запланированный срок пребывания в Украине (с числа по число) Также иностранцу нужна страховка на сумму от 30 тыс. Евро, но её сумма зависит как от срока действия, так и от возраста человека.
Олеся
Доброго дня. Я хочу оформити запрошення для громадянина Єгипту. Що для цього потрібно?
Justicon
Доброго дня. Для оформлення запрошення, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном.
Леся
Доброго дня. Я хочу запросити у гості громадянина Індії (15 днів) для одруження в Україні. Чи потрібна мені довідка про рух коштів та скільки я повинна мати на банківському рахунку? (і як це перевіряється при оформленні візи?) Я працюю офіційно. Де береться картка платника податків? Чи обов'язково її пред'являти для оформлення запрошення? Де краще одружуватися : в Україні чи в Індії? Чи надаєте Ви послугу підготовки документів для одруження за 1 день і що для цього потрібно? Чи потрібна довідка громадянину Індії про те що він не перебував у шлюбі? Чи потрібен апостиль на його документи і на які саме? Чи може він подавати на посвідку на тимчасове проживання в Україні, якщо після 15 днів перебування поїде в Індію для підготовки до весілля? Скажіть, будь ласка, чи реально це встигнути за 15 днів? Дякую та з найкращими побажаннями
Justicon
Доброго дня! Так, у посольстві (консульстві) України за кордоном можуть вимагати довідку-підтвердження про можливістьутримувати запрошеного, що видається банком за вимогою особи, котра запрошує. Для запрошення на 15 днів знадобиться наявність на рахунку не менше, ніж 26 667 грн. Для оформлення в подальшому посвідки на тимчасове проживання, краще заключити шлюб на території України, проте послуг із заключення (чи сприяння) шлюбу наша юридична фірма не надає, тому з нюансів укладання шлюбу, на жаль, консультацій не надаємо. Для подання документів на оформлення посвідки, необхідна довгострокова віза типу D, що може бути в подальшому видана на основі свідоцтва про шлюб, тому по короткостроковій візі типу С Ви не зможете розпочати процедуру оформлення посвідки.
Мария
Скажіть будь ласка якщо у мене є в Україні власна квартира мені потрібно мати запрошення щоб приїхати в гості із Росії?
Justicon
Доброго дня! Так, запрошення буде необхідно, тому що за законодавством нашої держави наявність нерухомості на території України не є підставою для в'їзду в Україну та отримання візових документів.
Жанна
Здравствуйте! Можно ли при оформлении приглашения у нотариуса предоставить копию документа гостя (РФ) в электронном виде?
Justicon
Добрый день. Да, при оформлении приглашения у нотариуса достаточно качественной скан-копии удостоверяющего личность документа иностранца.
Галина
Добрий ранок! Скажіть, будь ласка, я можу пригласити людину із іраку? Я живу в чернігівські області в селі. Які документи мені потрібно?
Justicon
Доброго дня. Так, Ви можете запросити іноземця з Іраку. Для оформлення запрошення, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Додатково запрошення, надане в електронному варіанті, слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування.
Люба
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, я не работаю официально, хочу пригласить к себе знакомую (с детьми) с Египта, возможно ли это и сколько это будет стоить? и какие документы мне нужно предоставить? спасибо
Justicon
Добрый день. Да, Вы можете пригласить гражданина Египта. Вам нужно предоставить на нашу электронную почту (corp@justicon.ua(sad) - копию своего паспорта и ИНН - копию паспорта иностранца - запланированный срок пребыаания иностранца (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.
Марина
Добрый вечер,подскажите пожалуйста а если иностранец не покидает страну по приглошению что ему грозит?
Justicon
Добрый день! Если иностранец нарушает сроки пребывания, определенные приглашением и соответствующей визой, он становится нелегалом на территории Украины. При выезде с Украины на него будет составлен протокол о административном правонарушении, сумма штрафа составляет от 510 грн до 850 грн, а на принимающую сторону - от 1700 грн. до 5100 грн.
Надія.
ДОБРОГО ДНЯ. Підкажіть будь ласка .Як правильно зробити запрошення другу.який проживає в країні АЛЖИР. Раніше не відвідував Україну.Я проживаю у Івано-Франківській області.ДЯКУЮ.
Justicon
Доброго дня. Для оформлення запрошення громадянину Алжиру, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Додатково запрошення, надане в електронному варіанті, слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування.
Марія
доброго вечора,Хочу запросити в гості громадяннина Тунісу.Що для цього потрібно і скільки це буде коштувати?
Justicon
Доброго дня. Для оформлення запрошення громадянину Тунісу, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном.
Анжелика
Здравствуйте,подскажите пожалуйста, по гостевому приглашению ( гость из италии) для открытия визы должен ли гость предоставить свои какие либо свои финансы. Спасибо!
Justicon
Добрый день! Данный вопрос нужно уточнять непосредственно в консульстве Украины, так как у разных консульств разные требования.
Ника
Добрый день, подскажите пожалуйста. Я бы хотела оформить приглашение своему молодому человеку из Южной Африки. Но мы оба на данный момент проживаем в Китае. Возможно ли нам воспользоваться вашими услугами и оформить приглашение?
Justicon
Добрый день! Если Вы сейчас не находитесь на территории Украины, то оформить приглашение возможно только через посольство/консульство Украины в Китае.
Оксана
Що потрібно для того щоб надіслати запрошення для громадянина Алжиру .
Justicon
Доброго дня! Для оформлення запрошення іноземцю з Алжиру, слід надіслати на нашу електронну адресу corp@justicon.ua - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адресу проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів.
Оксана
Чи можете ви зробити гостьове запрошення для гром-на Республіки Пакистан ? Він планує перебувати в Україні близько 7 днів. Скільки буде коштувати запрошення? І яка сума повинна бути на банківському рахунку? Я не зареєстрована в Києві.
Justicon
Доброго дня. Так ми можемо підготувати гостьове запрошення для громадянина Пакистану. Запрошувати слід за адресою реєстрації запрошуючої сторони, не залежно від фактичного місця проживання. Орієнтовна сума на банківському рахунку – 13 600 грн. Проте, наполягаємо передбачити хоча б 2-недільний строк, так як буває необхідність перенесення рейсів чи т.п. (у даному випадку – 21 533 грн. на рахунку).
Мария
Добрый день. Какие документы необходимы для оформления приглашения гражданке Сирии, в данный момент находящейся в Саудовской Аравии?
Justicon
Доброго дня, Марія! Для оформлення запрошення іноземцю, слід надіслати на нашу електронну адресу corp@justicon.ua - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адресу проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів.
Надежда
Добрый день, Подскажите, пожалуйста, может ли гражданин Ирана (с посвидкой) оформить приглашение родителям в Украину и на какой срок? Какие нужны документы? Понадобятся ли банковские выписки?
Justicon
Доброго дня, Надія! Громадянин Ірану, який має посвідку може оформити запрошення для своїх батьків, проте період, на який вони будуть запрошені не може перевищувати строк дії посвідки. Необхідні документи: - скан-копія паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копія паспорта іноземця - адреса проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів. Для оформлення запрошення виписка з банку не потрібна, проте може знадобитися при оформленні візи, це питання потрібно уточнювати в конкретному посольстві/консульстві.
Світлана
Які документи потрібні , щоб я зробила запрошення іноземцю з Алжиру?
Justicon
Доброго дня! Для оформлення запрошення іноземцю з Алжиру, слід надати: - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адреса проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (в межах 90 днів)
Руслана
Здравствуйте. Я хочу пригласить в Украину гражданина ОАЭ на 10 дней, что мне для этого нужно?
Justicon
Добрый день. Для приглашения гражданина ОАЭ понадобится текст приглашения для предоставления в Посольство Украины в ОАЭ, а так же страховка на сумму от € 30 тыс., которая должна действовать на период пребывания иностранного гражданина, и справку-подтверждение возможности приглашающей стороны содержать приглашенного. Более детальную информацию предоставляет непосредственно Посольство.
Олеся
Скільки коштує оформлення всього пакета документів для запрошення?
Justicon
Добрий день! Вартість оформлення запрошення для 1 особи, включаючи послуги нотаріуса - 900 грн.
Олеся
Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, які потрібні документи для оформлення запрошення для громадянина Єгипта. Як швидко його можна оформити і направити?
Justicon
Доброго дня! Для оформлення запрошення від Вас необхідні: скан-копії Вашого громадянського паспорту, податкового номеру та паспорту іноземця для виїзду закордон, інформація про те, де іноземець мешкає закордоном та де буде проживати в Україні, а також дати, на які Ви його запрошуєте. Процес займає 1 робочий день. Надіслати запрошення іноземцю необхідно самостійно.
Анна
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, какие документы нужны при оформления приглашения для гражданина Казахстана? Нужен ли документ о способности приглашающей стороны содержать иностранца на весь срок пребывания?
Justicon
Добрый день, Анна. Гражданине Казахстана имеют право безвизового въезда на территорию Украины. Следовательно, оформлять приглашение для них не нужно. Въезд осуществляется только по загранпаспорту.
людмила
Добрый день! Скажите можно сделать регистрацию иностранцу если приглашение с одного города а зарегистрировать в другом? Или тот кто делает приглашение должен и регистрировать? Спасибо.
Justicon
Добрый день! Иностранца, который прибыл в Украину на временное пребывание по приглашению нет необходимости прописывать (регистрировать место проживания).
Натали
Нужно ли делать перевод паспорта иностранца для приглашения?
Justicon
Добрый день!Нет, делать перевод паспорта иностранца для оформления приглашения необязательно, но желательно указывать особенности транслитерации ФИО, если такие имеются или если ранее приглашение уже делалось.
Тамара
Доброго дня. Чи запрошення, які ви робите, виконані двома мовами: українською і також мовою країни, звідки запрошується іноземець ?
Justicon
Доброго дня! Запрошення для вїзду в Україну готуються на державній мові, у відповідності до Порядку #118 щодо оформлення візових документів для в'їзду в Україну іноземців.Крім того, запрошення приймається українським консульством закордоном, тому воно і не має бути на двох мовах.
Вікторія
На якій мові повинні бути дані громадянина Алжиру. Я не живу в Києві. Чи потрібно мати на рахунку кошти, скільки? Скільки часу дійсне запрошення, як краще відправляти в Алжир?
Justicon
Запрошення оформлюється українською мовою, але для оформлення достатньо скан-копії з англійським перекладом. Для оформлення запрошення немає особливого значення Ваше місце реєстрації. Так, за загальним правилом потрібно мати на рахунку певну суму коштів, проте це слід уточнювати в кожній країні безпосередньо. Запрошення дійсне до моменту пред'явлення або до моменту спливу строку перебування, передбаченого в запрошенні. Для відправлення можете скористатися поштовими сервісами на кшталт DHL.
Вікторія
Доброго дня! Скажуть будь ласка які документи потрібні для оформлення запрошення для громадянина Алжиру на проживання в Україні, скільки часу робиться запрошення і яка його вартість
Justicon
Доброго дня! Для оформлення запрошення від Вас необхідні: скан копії Вашого паспорту, податкового коду та паспорту іноземця інформація про те, де іноземець мешкає закордоном та де буде проживати в Україні, а також дати, на які Ви запрошуєте. Процес займає 1 робочий день. Вартість, включаючи послуги нотаріуса із завірення запрошення, - 900 грн. (у разі, якщо Ви проживаєте в Києві).
Юлія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можливо зробити запрошення для громадянина Лівіі і якщо так то скільки часу це займає та яка вартість?
Justicon
Доброго дня! Так, ми оформлюємо запрошення для громадян Лівії, процес займає 1 робочий день. Вартість, включаючи послуги нотаріуса із завірення запрошення, - 900 грн.
Таня
Як оформити гостьову запрошення для друзів з алжиру. Скільки часу вони можуть перебувати на території України? Яка вартість оформлення?
Justicon
Спочатку ми оформлюємо текст запрошення, після чого його потрібно лише завірити у нотаріуса. Перебувати громадяни Алжиру можуть на території України не більше, ніж 90 днів протягом 180. Вартість оформлення запрошення для 1 особи, включаючи послуги нотаріуса - 900 грн.
Юлія
Скажіть будь-ласка, як зробити запрошення на возз'єднання сім'ї іноземцю з Конго з яким маю спільну дитину, але ми не одружені.?
Justicon
Доброго дня! Дякую за звернення в нашу компанію! На сьогодні запрошення від фізичної особи оформлюється нотаріально. Ми можемо підготувати для Вас коректний текст запрошення і, якщо Ви проживаєте в Києві, то у домовимось для Вас про зустріч з нотаріусом, а якщо ні - можете звернутися з підготовленим нами текстом до будь-якого нотаріуса у Вашому місті для засвідчення.
Олександра
Що потрібно для оформлення гостьового запрошення для громадянина Єгипту?
Justicon
Добрий день. Для оформлення запрошення необхідно розуміти хто являється приймаючою стороною: фізична особа чи компанія?