goup

Запрошення іноземця в Україну (від фізичних осіб)

Замовивши запрошення для нерезидента у нас ви отримаєте:

 • Безкоштовну консультацію
 • Коректний текст запрошення
 • Готовий результат протягом 1 години

Замовте зараз: +380(98)1000-176

 • Відгуки по Юстикону Владимир Варов
  27.10.2019
 • Відгуки по Юстикону Юрій Ващенко
  29.05.2020

Стисло про отримання запрошення для нерезидента

1) Запрошення іноземця від фізичної особи - підстава для оформлення іноземцем візи в Україну.

2) Право запросити іноземця в Україні мають громадяни України або іноземці, з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.

3) Звертатися в Державну міграційну службу за місцем реєстрації не потрібно, достатньо правильно оформити заяву-запрошення і засвідчити її нотаріально.

4) Запросити іноземця можливо також від юридичної особи та представництва іноземної компанії. Ознайомитись з інформацією про ці послуги можна у відповідних розділах:

Наша компанія оформила не одну сотню запрошень, замовте нашу допомогу і все буде зроблено правильно, що є гарантією отримання візи!

Вртість оформлення запрошення нерезидента

Запрошення іноземця (від фіз.осіб)
 • Консультація
 • Підготовка тексту заяви-запрошення

1 р.д. - 500 грн

 • Засвідчення заяви-запрошення у нотаріуса

15 хв. - 450 грн

Детально про отримання запрошення для нерезидента

Що таке запрошення іноземця від фізичної особи?

Запрошення іноземця від фізичної особи (приватне запрошення) – це нотаріально посвідчена заява, яка є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульстві України за кордоном короткострокової візи типу С для в’їзду в Україну.

Що таке короткострокова віза типу С?

Короткострокова віза типу С (так звана гостьова чи приватна віза) оформляється для в’їзду в Україну як разова, дво- та багаторазова, як правило, на шість місяців, або період зазначений у документах, що є підставою для оформлення такої візи, але не більш як на п’ять років. Період, на який можна запросити іноземця не може перевищувати 90 днів протягом 180 днів. Строк дії візи не може перевищувати строк дії паспорта.

Хто може запросити іноземця в Україну?

Право запросити іноземця в Україну мають громадяни України або іноземці, з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.

Чи потрібно звертатися до ДМС України для оформлення запрошення?

З 1 квітня 2017 року більше немає необхідності звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації (прописки) для проходження довгої і витратної процедури з отримання запрошення. Тепер досить правильно оформити заяву-запрошення і посвідчити її нотаріально.

ВАЖНО

Ми підготуємо для Вас запрошення та допоможемо правильно його оформити (незалежно від місця Вашого проживання та реєстрації), організуємо завідчення у нотаріуса (за умови, що Ви перебуваєте в Києві) та БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо з кожного індивідуального питання!

Порядок оформлення запрошення від фізичної особи

Збір необхідних даних
 • Замовник надає копії документів та необхідну інформацію
-
Підготовка тексту запрошення
 • Наші фахівці готують текст запрошення
1 год.
Нотаріальне засвідчення підпису запрошуючої сторони на запрошенні
 • Підпис запрошуючої сторони засвідчується нотаріально на бланку суворої звітності з підготовленим нами текстом запрошення
15 хв.

ВАЖНО

Перелік документів для оформлення запрошення від фізичної особи

Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1. Паспортний документ приймаючої особи Копія 1,2 сторінки та адреса проживання
2. Посвідка на тимчасове або постійне проживання в Україні Копія За умови, що приймаюча сторона - іноземний громадянин
3. Паспортний документ іноземця Копія Сторінку з особистими даними та, якщо іноземець раніше отримував українську візу, копію сторінки з цією візою
4. Картка платника податків (ІНН) Копія
5. Надати необхідну інформацію
 • Адреса проживання іноземця за кордоном
 • Адреса де іноземець планує проживати в Україні
 • Дати чи період на який запрошується іноземець

* Ю - Готує компанія ЮСТІКОН, К - Надає клієнт

Відповіді на популярні питання

Чи є необхідність приїжджати до вас у офіс з усіма копіями документів для оформлення запрошення?

Ні, Ви можете просто надіслати нам скан-копії чи фото документів з переліку, а ми підготуємо для Вас запрошення. Ваша особиста присутність необхідна лише при посвідченні нотаріусом Вашого підпису на бланкові заяви-запрошення. При відвіданні нотаріуса з собою потрібно мати паспортний документ та ІНН.

Якщо у мене посвідка на тимчасове проживання в Україні чи можу я оформити запрошення?

Так, в такому разі можна оформити запрошення, але варто мати на увазі, що якщо запрошуючою стороною є особа, яка проживає в Україні на основі посвідки на тимчасове проживання, то період, який зазначається в запрошенні для відвідання іноземцем України, не може перевищувати термін дії посвідки.

Чи можна, щоб іноземець проживав під час відвідання України у готелі?

Так, у такому разі потрібно надати до консульської установи чи дипломатичного представництва України копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, який приймаюча сторона вказує у запрошенні.

Чи можна надіслати запрошення електронною поштою у посольство/консульство? Як можна переслати запрошення за кордон?

Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал нотаріально засвідченої заяви-запрошення з копією паспорта громадянина України чи посвідки на тимчасове/постійне проживання приймаючої сторони. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express, Aramex і т.п.

Чи потрібно робити запрошення для громадян безвізових країн?

Громадяни країн, з якими у України встановлено безвізовий режим можуть знаходитись на території України до 90 діб протягом 180 діб без отримання візи. Необхідності в отриманні запрошення в такому випадку немає, проте, останнім часом при перетині кордону прикордонники просять підтвердити мету поїздки, що можна зробити пред’явивши запрошення. Отже, оформляти запрошення, наприклад росіянам чи білорусам хоч і не обов’язково але бажано.

Якщо робити запрошення, чи потрібно надавати документ, що підтверджує фінансове забезпечення?

Для оформлення запрошення пред'являти документ, який підтвердить фінансове забезпечення запрошуючої сторони не потрібно. На рахунок необхідності надання такого документу для оформлення візи слід уточнювати у конкретному посольстві/консульстві України за кордоном.

Відгуки та коментарі

5 1 відгуків
Читати далі
Анонім
11/07/2020

Як я можу отримати копію паспорта іноземця, якого я хочу запросити до України?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Нам для підготовки запрошення буде достатньо фотографії або скан-копії першої сторінки паспорта для виїзду за кордон іноземця, де гарно видно його особисті дані. Можете попросити того, кого запрошуєте, вислати вам таке фото чи скан-копію в електронному вигляді, а ви вже, зібравши решту документів, перешлете його нам.

Татьяна
23/06/2020

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, если иностранец прилетает в Киев, а ему нужно переехать в другой город Украины, что для этого нужно и как это происходит

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Ничего не надо, имея действующую визу на руках, иностранец может спокойно путешествовать по Украине.

Олена
23/06/2020

Доброго дня Як оформити запрошення на роботу іноземця з Алжиру. Я приватний підприємець. Які потрібні документи для запрошення і подальші дії в Україні?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. В Україні немає такого поняття як запрошення на роботу. Якщо ви плануєте працевлаштувати у себе іноземця, то вам потрібно оформити дозвіл на працевлаштування. З детелями можете ознайомитись на нашій сторінці: https://justicon.ua/ua/service/razresenie-na-trudoustrojstvo-v-ukraine.html.

Любов
23/06/2020

Я хочу одружитися в Україні з іноземцем. Чи може бути запрошення від мене оформлене іншою особою, що має доручення з правом підпису?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Запрошення для оформлення візи в Україну може офомити будь-яка особа громадянин України або іноземець з посвідкою - особистість того, хто оформив запрошення ніяк не впливає на можливість укладати шлюб на території України. Якщо запрошуючою особою можете бути лише ви, тоді відповідь - ні. Для засвідчення запрошення потрібна виключно особиста присутність того, хто запрошує, адже нотаріусом посвідчується підпис та особистість того, хто оформлює таке запрошення.

Олег
12/06/2020

Добрый день. Моя дочь сейчас находится в Китае. Она хочет лететь домой.в Украину. Может ли она дать приглашение гражданину ЮАР который в данное время проживает вместе с ней в Китае? Если да то что для этого нужно? Заранее благодарю.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Вы можете попробовать обратиться в Посольство Украины в Китае, чтобы вам оформили приглашение, но обычно они отказывают, мотивируя это тем, что человек который не находится на территории Украины, не может приглашать к себе в гости в Украину. Как вариант, вы можете пригласить гражданина ЮАР от себя, при оформлении визы личность приглашающего не имеет большего значения.

Євгенія
11/06/2020

Потрібно оформляти гарантійний лист-запрошення для громадян Росії, які приїздять в гості?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Так, наразі, у громадян Росіїї при перетині кордону України просять підвердити мету поїздки, зокрема це можна зробити пред'явивши запрошення. Тому бажано, аби уникнути проблем при проходженні кордону, заздалегіть оформити своїм гостям/родичам громадянам Росії, Білорусі, Грузії та ряду інших пострадянських країн, запрошення для в'їзду в Україну.

Наталія
02/06/2020

Доброго дня! Скільки буде коштувати і яке запрошення потрібно зробити, для того, щоб громадянину Египту вистачило часу одружитися в Україні. І чи матиме він право одразу після шлюбу перебувати в Україні разом із дружиною?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Запрошення для громадянина Єгипту повинно бути нотаріальним з приватною метою, тоді він зможе отримати візу типу С. Максимально запрошувати можна на 90 днів, при цьому можна вказати ширший період заплнового перебування і багаторазові поїздки, тоді він зможе приїжджати декілька разів протягом року, але поспіль не більше 90 днів. Наразі в Україні шлюб з іноземцем можна укласти в пришвидшені строки за 3 робочих дні, тому ви маєте встигнути зробити все за 90 днів. Якщо шлюб будете вкладати в Києві, то зможемо допомогти з перекладами документів та терміновою подачею заяви. Перебувати ваш наречений зможе рівно стільки, скільки це передбачено його візою, потім йому буде потрібно виїхати та отримати візу типу Д на підставі шлюбу, повернутись та подати документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання - тільки тоді він зможе проживати на території України.

Kettty
26/05/2020

Cделали приглашение для граждан РФ на даты с 13 по 17 апреля, но вот незадача-закрыли границы. Билеты то сдадим, а что делать с приглашением? Будет ли оно действовать после открытия границ, например, летом, или можно ли его как то официально продлить на другие даты после открытия границ на въезд? Ведь мы не воспользовались приглашением не потому, что опоздали на поезд, а потому что произошло мировое ЧП.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Понимаем, сейчас много кто попал в подобную ситуацию. Продлить приглашение, к сожалению, нельзя. В вашем случае, нужно сделать новое приглашении, но мы советуем указать сразу, что приглашаете на 90 или 180 дней, чтобы избежать подобных форс-мажоров, и в следующий раз, даже если гости едут на пару дней, лучше указать период в приглашении побольше - если на границе приглашение не заберут, можно будет воспользоватся им еще раз.

Надежда
15/05/2020

Как сделать приглашение гражданину Сирии который сейчас живет в Нидерландах и имеет там разрешение на проживание на 5 лет?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. В таком случае приглашение оформляется в обычном режиме лишь с той разницей, что гражданину Сирии нужно будет обратиться за оформлением визы в Посольство Украины в Нидерландах, а не в Сирии.

Анонім
09/04/2020

Здравствуйте! Гражданин Росии может ехать с копией приглашения , если получил его по электронной почте? Спасибо

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Этот вопрос остается на усмотрение работника погранслужбы. Мы всегда советуем пересекать границу только с оригиналом.

ирина
13/03/2020

Добрый день! Смогу ли я с приглашенным из Египта посетить Польшу и Германию?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Для посещения каждой страны нужна отдельная виза.

Яна
05/03/2020

Добрый день! А если человек( приглашенный) не уедет со страны в тот период, что указан в приглашении, то какие могут быть последствия для человека, что открыл приглашение ?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Если человек въезжал по визе и он превысит сроки, при этом его поймают и будут депортировать, то на приглашающего можут возложить расходы по депортации. Если же человек просто пересекал границу с приглашением, то для вас никаких последствий быть не может.

Белоусова Светлана
28/02/2020

Если иностранец гражданин Ливана , но 26 лет проживает в настоящее время в Германии надо ли ему приглашение?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Да, обязательно. Необходимость оформлять визу зависит от страны гражданства, а не от страны фактического проживания.

Наталія
11/01/2020

Здравствуйте. Подскажите, кто должен оформлять страховой полис для иностранца?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Полис можете оформить либо вы на территории Украины и передать ему вместе с приглашением, либо иностранец может самостоятельно найти страховую в стране проживания, которая делает полисы с покрытием для Украины, но непосредственно в Украине оформить такой полис будет значительно дешевле. Мы также занимаемся оформлением визовых страховок, подробнее можете ознакомиться здесь: https://justicon.ua/service/oformlenie-polisa-medicinskogo-strahovania-inostrancev-kotorye-vremenno-nahodatsa-v-ukraine.html

Анонім
5
21/02/2019

Дякую за роз'яснення!

Анонім
17/09/2018

Ваше питання. Мій чоловік з Єгипту,вже рік як ми одружились,но у візі на возєднання сімї відмовили,що робити,яке запрошення зробити щоб відкрили візу в Україну,дякую

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Вітаємо. В даному випадку потрібно розуміти, яка саме була причина відмови - посольства та консульства України за кордоном в подібних випадках надають письмову відповідь із переліком підстав. Щоб Вам допомогти та запропонувати шляхи вирішення проблеми, нам необхідно ознайомитися з даним листом.

Nataliya
12/09/2018

Доброго дня. Чи є якісь проблеми у отриманні гостьової візи громадянину Іраку? І що для цього потрібно? Хто має зустріти іноземця в аеропорту: будь-хто? Дякую.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Якщо документи для отримання візи оформлені належним чином, а людина не має проблем із правоохоронними органами, проблем виникнути не повинно. Повний перелік документів для отримання візи слід уточнювати в Консульстві/Посольстві України за кордоном, проте обов'язковими документами, з отриманням яких ми можемо допомогти, є: запрошення та поліс медичного страхування на суму від 30 000 євро. Бажано, щоб іноземця зустрічала запрошуюча особа.

Оля
11/09/2018

Які документи потрібні для запрошення громадянина Єгипту?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте, Оля. Для оформления приглашения для гражданина Египта перешлите на наш электронный адрес (corp@justicon.ua) следующие документы: - копия паспорта и идентификационного номера приглашающего; - копия загранпаспорта иностранца; - планируемый период пребывания иностранца: из числа по число; - адрес проживания иностранца за рубежом.

Юрій
03/09/2018

Яку адресу для проживання іноземця в Україні можна вказувати в запрошенні? Це повинна бути обовязково адреса моєї реєстрації чи може бути інша адреса жила, наприклад готелю тощо?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

З точки зору практики розгляду посольствами/консульствами України заяв про отримання тимчасової візи, в запрошенні краще всього вказувати адресу реєстрації запрошуючого, якщо це запрошення від фізичної особи

Маряна
01/09/2018

Доброго дня!! Які потрібно документи для запрошення громадянина Туреччини на тимчасове проживання ? Дякую!

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Для оформлення тимчасового запрошення для громадянина Туреччини необхідно: - копія паспорта та ідентифікаційного номера запрошуючого - копія закордонного паспорту іноземця - запланований період перебування іноземця: з числа по число - адреса проживання іноземця за кордоном З повагою, Віталій

Olga
27/08/2018

Как можно скорее оформить приглашение для гражданина Перу.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. Для оформления приглашения для гражданина Перу перешлите на наш электронный адрес (corp@justicon.ua) следующие документы: - копия паспорта и идентификационного номера приглашающего - копия загранпаспорта иностранца - планируемый период пребывания иностранца: из числа по число - адрес проживания иностранца за рубежом Если Вы находитесь в Киеве, укажите удобное для Вас время визита к нотариусв для заверения приглашения, и мы сообщим время и адрес для встречи. С уважением, Виталий ‎+38 (073) 263 00 26

Сельби Овезгельдиева
16/08/2018

Добрый день. Хотела бы узнать, я приглашающая сторона хочу пригласить своих родственников на неделю. Всего их 6 человек, 4 взрослых и 2 детей до 5 лет. Вопрос заключается в том, надо ли делать на каждого отдельное приглашение или 1 приглашение действует на всех

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! На каждого совершеннолетнего члена семьи нужно делать отдельное приглашение. С уважением, Тарас Пелюх

Валентина
01/08/2018

Как оформить приглашение для жителя Египта ?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для оформления приглашения нужно: - копия паспорта и ИНН приглашающего - копия паспорта иностранца - запланированный срок пребывания, с числа по число - адрес проживания иностранца за границей

Инна
28/07/2018

Здравствуйте. Хочу узнать что нужно для приглашения гражданина Пакистана в Украину на 3 недели? Какие нужны документы? Сколько стоит услуга? Нужна ли справка о его доходах? Я не прописана в Киеве.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для оформления приглашения нужно: - копия паспорта и ИНН приглашающего - копия паспорта иностранца - запланированный срок пребывания, с числа по число - адрес проживания иностранца за границей Могут потребовать справку о доходах приглашающего, а не приглашенного. Не проблема, если у Вас адрес регистрации не сходится с адресом фактического проживания. Стоимость оформления - 500 грн. Стоимость нотариального заверения подписи в Киеве - 400 грн.

Вікторія
24/07/2018

Добрий день, я хочу замовити запрошення. Скиньте пожалуйста ссылку куда відправляти документи

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Документы можно отправить на электронный адрес corp@justicon.ua.

Полина
24/07/2018

Добрый день! Мой молодой человек является гражданином Украины, я - гражданка РФ. Планирую поехать к нему в середине августа, хотелось бы уточнить, на каких основаниях я могу оставаться на территории Украины по истечение 90 дней, если не состою с ним в браке? Может ли он просто сделать новое приглашение или нужно будет покидать Украину?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Если Вы подадите документы на оформление брака и дата бракосочетания будет выходить за разрешенный срок пребывания, то будет возможность продлить срок пребывания. Приглашение не даёт возможность получения нового срока пребывания для иностранца-гражданина страны с которой в Украины установлен безвизовый режим. В любом инном случае, Вашему молодому человеку нужно будет выезжать и ждать минимум 90 дней для получения нового легального срока пребывания в Украине. С уважением, Тарас Пелюх

Вікторія
20/07/2018

Добрий день, э гарантія що запрошення буде дійсне, що це не розводять на гроші.Вибачте.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрий день! Наша компанія існує на ринку юридичних послуг понад 10 років і ми завжди відповідаємо за якість наданих нами послуг. Детальніше про нас та наші гарантії можете дізнатися на нашому сайті.

Вікторія
19/07/2018

Добрий день, скільки коштує запрошення, як скинути вам копії документів? Ви самі відправляєте запрошення, скільки часу воно буде йти.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Вартість наших послуг з оформлення запрошення - 500 грн. Документи надсилайте на адресу: corp@justicon.ua. На жаль, не надаємо послуг з пересилки документів.

Вікторія
17/07/2018

Добрий день. Хочу зробити запрошення для громадянина Алжиру для проживання в Україні . Скільки часу робиться запрошення?які документи потрібно? Чи можна зробити це на відстані від вас?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Так, формуємо запрошення дистанційно та протягом 1 робочого дня. Необхідні документи: - копія паспорту іноземця - копія паспорту та ідентифікаційного коду запрошуючого - запланований строк перебування іноземця в межах 90 днів (з числа по число) - адреса проживання іноземця за кордоном.

Евдокия
17/07/2018

Нужно ли оформлять приглашение для вьезда в Украину сыну-гражданина Молдовы с отметкой в паспорте о разрешении временного проживания в России. У него семья в России.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Если человек имеет гражданство Молдовы, приглашение с целью оформления визы делать необязательно, однако наличие приглашения выступает дополнительной гарантией при пересечении границы с Украиной.

катерина
14/07/2018

чи можу я зробити запрошення для іноземця, якщо на даний період часу знята з місця реєстрації (паспорт укр.)?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня!Ви можете оформити запрошення для іноземця, проте відсутність реєстрації місця проживання може слугувати причиною для відмови зі сторони посольства України за кордоном в оформленні візи для іноземця.

Тамара
13/07/2018

Здравствуйте, какие документы необходимы для оформления приглашения гражданину Туниса?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для оформления приглашения необходимо: - копия паспорта иностранца - копии паспорта и ИНН приглашающей стороны - запланированный срок пребывания иностранца в Украине (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.

Алина
13/07/2018

Добрый день!Мой муж гражданин Ирака,в данный момент находится там,какие документы нужны чтоб сделать приглашение в Украину?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для оформления приглашения нужно: - копия паспорта иностранца - копия паспорта и ИНН приглашающего - адрес проживания иностранца за границей - запланированный срок пребывания иностранца в Украине.

Ліда
12/07/2018

Доброго дня. Я робила своєму другу туристичне запрошення з Єгипту. Прийшла відмова. Чи можна зробити повторне запрошення? Чи краще, якщо в нього є свій бізнес, зробити бізнес - візу? Чи можете ви в цьому питанні допомогти?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Можна виправити помилки, через які надано відмову і повторно відправити запрошення. Бізнес запрошення можливе у вигляді клопотання юридичної особи, якщо вона зареєстрована в Україні. В обох випадках можемо Вам допомогти.

Тамара
10/07/2018

Добрый день. Хочу пригласить в гости иностранца из Пакистана. Что для этого нужно. Заранее спасибо за ответ.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для оформления приглашения необходимо: - копия паспорта иностранца - копии паспорта и ИНН приглашающей стороны - запланированный срок пребывания иностранца в Украине (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.

Дарья
29/06/2018

У меня жених(гражданин Марокко) на данный момент находиться на территории Украины по студенческой визе. У него посвидка действует до 1 августа. 21 июля у нас свадьба на территории Украины. Могу ли я сделать приглашение уже мужу, чтобы он не уезжал к себе в страну и не открывал новую визу?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день!К сожалению, для оформления новой визы по новым основаниям, человеку в любом случае придется выехать за границу.

Таня
18/06/2018

Добрый день. Я хочу пригласить друга с Марокко на 15 дней. Что мне нужно для этого?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Для того, чтобы пригласить гражданина Марокко, необходимо: - копия паспорта и ИНН приглашающей стороны - копия паспорта иностранца - место проживания иностранца за границей - запланированный срок пребывания в Украине (с числа по число) Стоимость оформления приглашения - 500 грн Дополнительно оплачивается нотариальное заверение приглашения, если воспользоваться услугами нашего нотариуса в Киеве - 400 грн. Также иностранцу нужна страховка на сумму от 30 тыс. Евро, но её сумма зависит как от срока действия, так и от возраста человека.

Людмила
12/06/2018

Хочу пригласить друга из Ирака в гости в Украину на срок около месяца. Какие для этого необходимы документы от обеих сторон и сколько в общей сложности будет стоить весь процесс оформления приглашения и сопутствующих документов со всеми возможными расходами?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Для того, чтобы пригласить гражданина Ирака, необходимо: - копия паспорта и ИНН приглашающей стороны - копия паспорта иностранца - место проживания иностранца за границей - запланированный срок пребывания в Украине (с числа по число) Стоимость оформления приглашения - 500 грн Дополнительно оплачивается нотариальное заверение приглашения, если воспользоваться услугами нашего нотариуса в Киеве - 400 грн. Также иностранцу нужна страховка на сумму от 30 тыс. Евро, но её сумма зависит как от срока действия, так и от возраста человека.

Олеся
06/06/2018

Доброго дня. Я хочу оформити запрошення для громадянина Єгипту. Що для цього потрібно?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Для оформлення запрошення, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Додатково запрошення слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування. Якщо Ви знаходитеся в Києві, пропонуємо послуги нашого нотаріуса – 400 грн.

Леся
30/05/2018

Доброго дня. Я хочу запросити у гості громадянина Індії (15 днів) для одруження в Україні. Чи потрібна мені довідка про рух коштів та скільки я повинна мати на банківському рахунку? (і як це перевіряється при оформленні візи?) Я працюю офіційно. Де береться картка платника податків? Чи обов'язково її пред'являти для оформлення запрошення? Де краще одружуватися : в Україні чи в Індії? Чи надаєте Ви послугу підготовки документів для одруження за 1 день і що для цього потрібно? Чи потрібна довідка громадянину Індії про те що він не перебував у шлюбі? Чи потрібен апостиль на його документи і на які саме? Чи може він подавати на посвідку на тимчасове проживання в Україні, якщо після 15 днів перебування поїде в Індію для підготовки до весілля? Скажіть, будь ласка, чи реально це встигнути за 15 днів? Дякую та з найкращими побажаннями

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Так, у посольстві (консульстві) України за кордоном можуть вимагати довідку-підтвердження про можливістьутримувати запрошеного, що видається банком за вимогою особи, котра запрошує. Для запрошення на 15 днів знадобиться наявність на рахунку не менше, ніж 26 667 грн. Для оформлення в подальшому посвідки на тимчасове проживання, краще заключити шлюб на території України, проте послуг із заключення (чи сприяння) шлюбу наша юридична фірма не надає, тому з нюансів укладання шлюбу, на жаль, консультацій не надаємо. Для подання документів на оформлення посвідки, необхідна довгострокова віза типу D, що може бути в подальшому видана на основі свідоцтва про шлюб, тому по короткостроковій візі типу С Ви не зможете розпочати процедуру оформлення посвідки.

Мария
29/05/2018

Скажіть будь ласка якщо у мене є в Україні власна квартира мені потрібно мати запрошення щоб приїхати в гості із Росії?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Так,запрошення буде необхідно,тому що за законодавством нашої держави наявність нерухомості на території України не є підставою для вїзду в Україну та отримання візових документів

Жанна
23/05/2018

Здравствуйте! Можно ли при оформлении приглашения у нотариуса предоставить копию документа гостя (РФ) в электронном виде?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Да, при оформлении приглашения у нотариуса достаточно качественной скан-копии удостоверяющего личность документа иностранца.

Галина
21/05/2018

Добрий ранок! Скажіть, будь ласка, я можу пригласити людину із іраку? Я живу в чернігівські області в селі. Які документи мені потрібно?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Так, Ви можете запросити іноземця з Іраку. Для оформлення запрошення, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Додатково запрошення, надане в електронному варіанті, слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування.

Люба
16/05/2018

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, я не работаю официально, хочу пригласить к себе знакомую (с детьми) с Египта, возможно ли это и сколько это будет стоить? и какие документы мне нужно предоставить? спасибо

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Да, Вы можете пригласить гражданина Египта, стоимость наших услуг – 500 грн. Если Вы проживаете в Киеве, можете воспользоваться услугами нашего нотариуса по заверению приглашения – 400 грн (в сумме – 900 грн). Вам нужно предоставить на нашу электронную почту (corp@justicon.ua(sad) - копию своего паспорта и ИНН - копию паспорта иностранца - запланированный срок пребыаания иностранца (с даты по дату) - адрес проживания иностранца за границей.

Марина
16/05/2018

Добрый вечер,подскажите пожалуйста а если иностранец не покидает страну по приглошению что ему грозит?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Если иностранец нарушает сроки пребывания, определенные приглашением и соответствующей визой, он становится нелегалом на территории Украины. При выезде с Украины на него будет составлен протокол о административном правонарушении, сумма штрафа составляет от 510 грн до 850 грн, а на принимающую сторону - от 1700 грн. до 5100 грн.

Надія.
15/05/2018

ДОБРОГО ДНЯ. Підкажіть будь ласка .Як правильно зробити запрошення другу.який проживає в країні АЛЖИР. Раніше не відвідував Україну.Я проживаю у Івано-Франківській області.ДЯКУЮ.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Для оформлення запрошення громадянину Алжиру, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Додатково запрошення, надане в електронному варіанті, слід завірити в будь-якого нотаріуса за місцем Вашого територіального перебування.

Марія
14/05/2018

доброго вечора,Хочу запросити в гості громадяннина Тунісу.Що для цього потрібно і скільки це буде коштувати?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Для оформлення запрошення громадянину Тунісу, Вам слід надати на нашу електронну адресу – corp@justicon.ua: - скан-копію паспорта (1, 2 та сторінка з актуальною реєстрацією) й ідентифікаційного номеру запрошуючої сторони; - скан-копію паспорта іноземця; - строк перебування (з дати по дату в межах 90 днів); - місце проживання іноземця за кордоном. Вартість оформлення – 500 грн. Вартість нотаріального завірення запрошення у нашого нотаріуса в Києві – 400 грн.

Анжелика
10/05/2018

Здравствуйте,подскажите пожалуйста, по гостевому приглашению ( гость из италии) для открытия визы должен ли гость предоставить свои какие либо свои финансы. Спасибо!

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Данный вопрос нужно уточнять непосредственно в консульстве Украины, так как у разных консульств разные требования.

Ника
09/05/2018

Добрый день, подскажите пожалуйста. Я бы хотела оформить приглашение своему молодому человеку из Южной Африки. Но мы оба на данный момент проживаем в Китае. Возможно ли нам воспользоваться вашими услугами и оформить приглашение?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Если Вы сейчас не находитесь на территории Украины, то оформить приглашение возможно только через посольство/консульство Украины в Китае.

Оксана
07/05/2018

Що потрібно для того щоб надіслати запрошення для громадянина Алжиру .

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення іноземцю з Алжиру, слід надіслати на нашу електронну адресу corp@justicon.ua - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адресу проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів.

Оксана
05/05/2018

Чи можете ви зробити гостьове запрошення для гром-на Республіки Пакистан ? Він планує перебувати в Україні близько 7 днів. Скільки буде коштувати запрошення? І яка сума повинна бути на банківському рахунку? Я не зареєстрована в Києві.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня. Так ми можемо підготувати гостьове запрошення для громадянина Пакистану. Наші послуги з оформлення коштуватимуть - 500 грн., якщо Ви проживаєте в Києві, то нотаріальне завірення у нашого нотаріуса - 400 грн. Запрошувати слід за адресою реєстрації запрошуючої сторони, не залежно від фактичного місця проживання. Орієнтовна сума на банківському рахунку – 13 600 грн. Проте, наполягаємо передбачити хоча б 2-недільний строк, так як буває необхідність перенесення рейсів чи т.п. (у даному випадку – 21 533 грн. на рахунку).

Мария
05/05/2018

Добрый день. Какие документы необходимы для оформления приглашения гражданке Сирии, в данный момент находящейся в Саудовской Аравии?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня, Марія! Для оформлення запрошення іноземцю, слід надіслати на нашу електронну адресу corp@justicon.ua - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адресу проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів.

Надежда
03/05/2018

Добрый день, Подскажите, пожалуйста, может ли гражданин Ирана (с посвидкой) оформить приглашение родителям в Украину и на какой срок? Какие нужны документы? Понадобятся ли банковские выписки?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня, Надія! Громадянин Ірану, який має посвідку може оформити запрошення для своїх батьків, проте період, на який вони будуть запрошені не може перевищувати строк дії посвідки. Необхідні документи: - скан-копія паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копія паспорта іноземця - адреса проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (з дати по дату) – максимум 90 днів. Для оформлення запрошення виписка з банку не потрібна, проте може знадобитися при оформленні візи, це питання потрібно уточнювати в конкретному посольстві/консульстві.

Світлана
02/05/2018

Які документи потрібні , щоб я зробила запрошення іноземцю з Алжиру?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення іноземцю з Алжиру, слід надати: - скан-копію паспорта та картки платника податків запрошуючої сторони - скан-копію паспорта іноземця - адреса проживання іноземця за кордоном (формат: країна, місто, вулиця, будинок) - запланований строк перебування іноземця (в межах 90 днів)

Руслана
01/05/2018

Здравствуйте. Я хочу пригласить в Украину гражданина ОАЭ на 10 дней, что мне для этого нужно?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день. Для приглашения гражданина ОАЭ понадобится текст приглашения для предоставление в Посольсто Украины в ОАЭ, а так же страховка на сумму от € 30 тыс., которая должна действовать на период пребывания ностранного гражданина, и справку-подтверждение возможности приглашающей стороны содержать приглашенного. Более детальную информацию предоставляет непосредственно Посольство.

Олеся
24/04/2018

Скільки коштує оформлення всього пакета документів для запрошення?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрий день! Вартість оформлення запрошення для 1 особи, включаючи послуги нотаріуса - 900 грн.

Олеся
23/04/2018

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, які потрібні документи для оформлення запрошення для громадянина Єгипта. Як швидко його можна оформити і направити?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення від Вас необхідні: скан-копії Вашого громадянського паспорту, податкового номеру та паспорту іноземця для виїзду закордон, інформація про те, де іноземець мешкає закордоном та де буде проживати в Україні, а також дати, на які Ви його запрошуєте. Процес займає 1 робочий день. Надіслати запрошення іноземцю необхідно самостійно.

Анна
22/04/2018

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, какие документы нужны при оформления приглашения для гражданина Казахстана? Нужен ли документ о способности приглашающей стороны содержать иностранца на весь срок пребывания?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день, Анна. Гражданине Казахстана имеют право безвизового въезда на территорию Украины. Следовательно, оформлять приглашение для них не нужно. Въезд осуществляется только по загранпаспорту. С уважением, Екатерина

людмила
19/04/2018

Добрый день! Скажите можно сделать регистрацию иностранцу если приглашение с одного города а зарегистрировать в другом? Или тот кто делает приглашение должен и регистрировать? Спасибо.

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день! Иностранца, который прибыл в Украину на временное пребывание по приглашению нет необходимости прописывать (регистрировать место проживания).

Натали
19/04/2018

Нужно ли делать перевод паспорта иностранца для приглашения?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрый день!Нет, делать перевод паспорта иностранца для оформления приглашения необязательно, но желательно указывать особенности транслитерации ФИО, если такие имеются или если ранее приглашение уже делалось.

Тамара
17/04/2018

Доброго дня. Чи запрошення, які ви робите, виконані двома мовами: українською і також мовою країни, звідки запрошується іноземець ?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Запрошення для вїзду в Україну готуються на державній мові, у відповідності до Порядку #118 щодо оформлення візових документів для в'їзду в Україну іноземців.Крім того, запрошення приймається українським консульством закордоном, тому воно і не має бути на двох мовах.

Вікторія
12/04/2018

На якій мові повинні бути дані громадянина Алжиру. Я не живу в Києві. Чи потрібно мати на рахунку кошти, скільки? Скільки часу дійсне запрошення, як краще відправляти в Алжир?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Запрошення оформлюється українською мовою, але для оформлення достатньо скан-копії з англійським перекладом. Для оформлення запрошення немає особливого значення Ваше місце реєстрації. Так, за загальним правилом потрібно мати на рахунку певну суму коштів, проте це слід уточнювати в кожній країні безпосередньо. Запрошення дійсне до моменту пред'явлення або до моменту спливу строку перебування, передбаченого в запрошенні. Для відправлення можете скористатися поштовими сервісами на кшталт DHL.

Вікторія
12/04/2018

Доброго дня! Скажуть будь ласка які документи потрібні для оформлення запрошення для громадянина Алжиру на проживання в Україні, скільки часу робиться запрошення і яка його вартість

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Для оформлення запрошення від Вас необхідні: скан копії Вашого паспорту, податкового коду та паспорту іноземця інформація про те, де іноземець мешкає закордоном та де буде проживати в Україні, а також дати, на які Ви запрошуєте. Процес займає 1 робочий день. Вартість, включаючи послуги нотаріуса із завірення запрошення, - 900 грн. (у разі, якщо Ви проживаєте в Києві).

Юлія
09/04/2018

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можливо зробити запрошення для громадянина Лівіі і якщо так то скільки часу це займає та яка вартість?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Так, ми оформлюємо запрошення для громадян Лівії, процес займає 1 робочий день. Вартість, включаючи послуги нотаріуса із завірення запрошення, - 900 грн.

Таня
05/04/2018

Як оформити гостьову запрошення для друзів з алжиру. Скільки часу вони можуть перебувати на території України? Яка вартість оформлення?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Спочатку ми оформлюємо текст запрошення, після чого його потрібно лише завірити у нотаріуса. Перебувати громадяни Алжиру можуть на території України не більше, ніж 90 днів протягом 180. Вартість оформлення запрошення для 1 особи, включаючи послуги нотаріуса - 900 грн.

Юлія
02/04/2018

Скажіть будь-ласка, як зробити запрошення на возз'єднання сім'ї іноземцю з Конго з яким маю спільну дитину, але ми не одружені.?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Дякую за звернення в нашу компанію! На сьогодні запрошення від фізичної особи оформлюється нотаріально. Ми можемо підготувати для Вас коректний текст запрошення і, якщо Ви проживаєте в Києві, то у домовимось для Вас про зустріч з нотаріусом, а якщо ні - можете звернутися з підготовленим нами текстом до будь-якого нотаріуса у Вашому місті для засвідчення. Вартість послуги з нотаріальним засвідченням в Києві - 850 грн., без - 500 грн.

Олександра
18/10/2017

Що потрібно для оформлення гостьового запрошення для громадянина Єгипту?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Добрий день. Для оформлення запрошення необхідно розуміти хто являється приймаючою стороною: фізична особа чи компанія?

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки

Пов'язані послуги

+380(98)1000-176Contacts