Запрошення іноземця в Україну (від фізичних осіб)
Замовивши запрошення для нерезидента у нас ви отримаєте:
Стисло про отримання запрошення для нерезидента
1) Запрошення іноземця від фізичної особи - підстава для оформлення іноземцем візи в Україну.
2) Право запросити іноземця в Україну мають громадяни України або іноземці з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.
3) Звертатися в Державну міграційну службу за місцем реєстрації не потрібно, достатньо правильно оформити заяву-запрошення і засвідчити її нотаріально.
4) Запросити іноземця можливо також від юридичної особи та представництва іноземної компанії. Ознайомитись з інформацією про ці послуги можна у відповідних розділах:
5) Для оформлення візи та в'їзду до України іноземцю також знадобиться поліс медичного страхування з покриттям 30000 євро.
- Не робимо запрошення від свого імені.
- Не оформлюємо запрошення для громадян росії.
Наша компанія оформила не одну сотню запрошень, замовляйте нашу допомогу і все буде зроблено правильно, що є гарантією отримання візи.
Звертайтеся - консультація безкоштовна!
Вартість оформлення запрошення нерезидента
- Консультація
- Підготовка тексту заяви-запрошення
- 1 р.д. - 1000 грн
- Засвідчення заяви-запрошення у нотаріуса
- 15 хв. - 600 грн
- Консультація
- Підготовка тексту заяви-запрошення англійською та українською мовами
- 1 р.д. - 1500 грн
- Засвідчення двомовної заяви-запрошення з підписом перекладача у нотаріуса
- 15 хв. - 1000 грн
Детально про отримання запрошення для нерезидента
Що таке запрошення іноземця від фізичної особи?
Запрошення іноземця від фізичної особи (приватне запрошення) – це засвідчена у нотаріуса заява, яка потрібна іноземцю для того, щоб оформити в Посольстві/Консульстві України або візовому центрі за кордоном короткострокову візу типу С для в’їзду в Україну.
Що таке короткострокова віза типу С?
Короткострокова віза типу С (так звана, гостьова чи приватна віза) оформлюється для в’їзду в Україну як разова, дворазова та багаторазова. Період, на який запрошується іноземець, так само як і кількість в'їздів, визначає запрошуюча сторона та вказує у запрошенні. Як правило - це півроку. Проте перебувати в Україні запрошений зможе не більше 90 днів протягом обраного періоду.
Перевірити, чи потрібна віза для іноземця, якого ви хочете запросити до України, можна на сайті МЗС України. Якщо напроти країни громадянства іноземця під колонкою "пред'явники звичайного паспорта" вказано "візовий", то віза для відвідання України обов'язкова.
Хто може запросити іноземця в Україну?
Право запросити іноземця в Україну мають громадяни України або іноземці, з посвідкою на постійне/тимчасове проживання в Україні.
Чи потрібно звертатися до ДМС України для оформлення запрошення?
З 1 квітня 2017 року більше немає потреби звертатися до Державної міграційної служби за місцем реєстрації (прописки) для проходження довгої та витратної процедури з отримання запрошення. Тепер досить правильно оформити заяву-запрошення і засвідчити її нотаріально.
Порядок оформлення запрошення від фізичної особи
- Збір необхідних даних -
- Замовник надає копії документів та необхідну інформацію
- Підготовка тексту запрошення 1 год.
- Наші фахівці готують текст запрошення
- Нотаріальне засвідчення підпису запрошуючої сторони на запрошенні 15 хв.
- Підпис запрошуючої сторони засвідчується нотаріально на бланку з підготовленим нами текстом запрошення
Порядок оформлення запрошення для нерезидента врегульовано Постановою Кабінету Міністрів України №118, від 01.03.2017 «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»
Перелік документів для оформлення запрошення від фізичної особи
1. Паспортний документ приймаючої особи
2. Посвідка на тимчасове або постійне проживання в Україні
3. Паспортний документ іноземця
4. Картка платника податків (ІНН)
1. Вичерпну інформацію щодо проживання іноземця за кордоном
2. Вказати, де іноземець проживатиме в Україні
3. Вказати дати або період, на який запрошується іноземець
Відповіді на популярні питання
Чи є необхідність приїжджати до вас в офіс з усіма копіями документів для оформлення запрошення?
Ні, можна просто надіслати скан-копії чи фото документів з переліку і ми підготуємо запрошення. Особиста присутність запрошуючої сторони необхідна лише при засвідченні нотаріусом підпису на бланку заяви-запрошення. До нотаріуса з собою потрібно взяти паспорт та ІПН.
Якщо у мене посвідка на тимчасове проживання в Україні, чи можу я оформити запрошення?
Так, в такому разі можна оформити запрошення, але варто мати на увазі, що якщо запрошуючою стороною є особа, яка проживає в Україні на основі посвідки на тимчасове проживання, то період, який зазначається в запрошенні для відвідання іноземцем України, не може перевищувати термін дії посвідки.
Чи можна, щоб іноземець проживав під час відвідання України у готелі?
Так, у такому разі потрібно надати до консульської установи чи дипломатичного представництва України копію броні у готелі, де буде проживати іноземець. Бронювати номер у готелі необхідно на весь період, який приймаюча сторона вказує у запрошенні.
Чи можна надіслати запрошення електронною поштою у Посольство/Консульство? Як можна переслати запрошення за кордон?
Для оформлення візи іноземцю необхідно надати у консульську установу чи дипломатичне представництво оригінал нотаріально засвідченої заяви-запрошення з копією паспорта громадянина України чи посвідки на тимчасове/постійне проживання приймаючої сторони. Переслати запрошення можна будь-якою міжнародною поштою, наприклад, DHL, Pony Express, Aramex і т.п.
Чи потрібно робити запрошення для громадян безвізових країн?
Громадяни країн, з якими в України встановлено безвізовий режим, можуть знаходитись на території України до 90 діб протягом 180 діб без отримання візи. Необхідності в отриманні запрошення в такому випадку немає, проте, останнім часом при перетині кордону прикордонники просять підтвердити мету поїздки, що можна зробити пред’явивши запрошення. Отже, оформляти запрошення, наприклад вірменам чи білорусам хоч і не обов'язково, але бажано.
Якщо робити запрошення, чи потрібно надавати документ, що підтверджує фінансове забезпечення?
Для оформлення запрошення пред'являти документ, який підтвердить фінансове забезпечення запрошуючої сторони не потрібно. Щодо необхідності надання такого документа для оформлення візи слід уточнювати у конкретному Посольстві/Консульстві України за кордоном.
Питання та коментарі