goup

Підтвердження громадянства дитини

Якщо потрібно підтвердити громадянство дитини - замовте у нас цю послугу щоб гарантовано отримати позитивний результат за мінімальний термін.

Замовте зараз: +380(98)1000-176

 • Відгуки по Юстикону Anastasiia Gao
  19.05.2020
 • Відгуки по Юстикону Лидия Мельник
  20.05.2020

Стисло про послугу

Ви іноземна родина, яка давно проживає в Україні, і нещодавно у Вас народилася дитина?  При цьому Ви не плануєте реєструвати дитину в країні Вашого громадянства, а бажаєте остаточно влаштуватися в Україні?

Тоді перше, що необхідно зробити – це зареєструвати дитину громадянином України. Тобто, Ваша дитина отримає громадянство України за територіальним походженням!

Це дасть можливість Вам (мамі, татові, іншим близьким родичам) оформити дозвіл на імміграцію в Україну й одержати посвідку на постійне проживання, яка НЕ МАЄ ТЕРМІНУ ДІЇ! А через 5 років постійного проживання в Україні вся Ваша родина зможе поповнити ряди наших співвітчизників!

Оформивши громадянство України дитині Ви отримуєте наступні переваги:

 • Право оформити посвідку на постійне проживання для всіх близьких родичів, а пізніше й громадянство для них
 • Безкоштовну освіту, медичне обслуговування для дитини
 • Користування всіма можливими правами громадянина України і т.д.

Отже, оформлення громадянства для Вас питання вирішене, але ж як це зробити? По суті, існує кілька варіантів - або займатися цим самостійно, або замовити супровід цього процесу у фахівців з досвідом роботи й розумінням міграційного законодавства. Ми Вас абсолютно не відмовляємо від першого варіанта, АЛЕ наявність новонародженої дитини на руках ніяк не поєднати із збором документів і численними походами в Міграційну службу.

Вартість послуг

Оформлення підтвердження громадянства дитини
 • Консультація
 • Підготовка документів

від 1 р.д. - 1000 грн

 • Узгодження документів з ДМС
 • Подача пакету документів до органів ДМС
 • Контроль процесу підтвердження громадянства
 • Отримання довідки про реєстрацію дитини громадянином України

3 міс. - 2700 грн

 • Сплата держмита

300 грн

 • Оформлення довіреності на співробітників нашої компанії

від 500 грн

Що входить у наші послуги

 • консультації з питань набуття дитиною громадянства України за територіальним походженням (підтвердження громадянства дитини)
 • підготовка заяви-анкети, інших документів
 • переклад паспорта іноземного громадянина українською мовою
 • оплата державних мит і інших офіційних платежів
 • представництво інтересів клієнта при подачі необхідного пакета документів в органи Міграційної служби
 • одержання довідки про реєстрацію дитини громадянином України

Детально про послугу

Іноземний громадянин або іноземні громадяни, у яких народилася дитина на території України, можуть оформити її громадянином нашої держави.

Згідно з ч. 3 ст. 8 Закону України «Про громадянство України» дитина, яка народилася на території України після 24 серпня 1991 року та не набула з народження громадянства України і є особою без громадянства або іноземцем, щодо якого подано зобов'язання припинити іноземне громадянство, реєструється громадянином України за клопотанням одного з її законних представників.

 ПРИМІТКА

 • Після підтвердження громадянства дитини батьки одержать право оформити дозвіл на імміграцію й надалі посвідку на постійне проживання.
 • Датою набуття дитиною громадянства України у випадках, передбачених даною статтею, є дата реєстрації набуття нею громадянства України.

Порядок оформлення підтвердження громадянства дитини

Підготовка
 • консультації
 • оформлення доручення в нотаріуса
 • переклади необхідних документів українською мовою, їх нотаріальне завірення
 • підготовка заяв, декларацій про припинення громадянства
 • формування пакета документів
від 1 р.д.
Подача документів у ДМС
 • узгодження пакета документів із ДМС
 • подача документів в органи ДМС
 • моніторинг процесу з питання оформлення громадянства за територіальним походженням (підтвердження громадянства дитини)
від 15 р.д.
Отримання довідки про реєстрацію дитини громадянином України отримання довідки про реєстрацію дитини громадянином України від 1 р.д.

Перелік документів для підтвердження громадянства дитини

Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1. Заява про оформлення набуття дитиною громадянства України за територіальним походженням Оригінал 2 екземпляри
2. Заява дитини про згоду на набуття громадянства України Оригінал Оформляється, якщо дитині 14 -18 років
3. 2 фотографії Оригінал

На матовій основі, розміром 35 х 45 мм (подається, якщо дитині 5  і більше років)

4. Свідоцтво про народження дитини Оригінал і копія, засвідчена особистим підписом
5. 

Паспорти батьків
Посвідки на постійне/тимчасове проживання в Україні

Оригінал
6. Свідоцтво про укладення шлюбу батьків Оригінал і копія, засвідчена особистим підписом У деяких випадках потрібна апостилізація або консульська легалізація
7. Один з таких документів
8. Декларація про відсутність іноземного громадянства Оригінал Для осіб без громадянства
9. Зобов'язання припинити іноземне громадянство Оригінал Для дітей-іноземців, які є громадянами (підданими) декількох держав - зобов'язання припинити громадянство всіх цих держав. Подання зобов'язання припинити іноземне громадянство не потрібне для дітей, які є громадянами (підданими) держав, законодавство яких передбачає автоматичне припинення особами громадянства (підданства) цих держав одночасно із набуттям громадянства іншої держави, або якщо міжнародні договори України з іншими державами, громадянами яких є діти, передбачають припинення особами громадянства цих держав одночасно із набуттям громадянства України
10. Декларація про відмову від іноземного громадянства Оригінал Декларація про відмову дитини, якій наданий в Україні статус біженця або притулок в Україні, від іноземного громадянства разом з документами, що підтверджують надання дитині статусу біженця в Україні або притулку в Україні, - для дітей-іноземців, яким наданий статус біженця в Україні або притулок в Україні
11. Заява про зміну громадянства Оригінал Для дітей, які є громадянами держав, міжнародні договори України з якими передбачають припинення особами громадянства цих держав одночасно із набуттям громадянства України
12. Доручення на юристів компанії Оригінал, засвідчений нотаріусом

* Ю - Готує компанія ЮСТІКОН, К - Надає клієнт

У разі потреби, відповідні територіальні органи і підрозділи, що забезпечують процеси з питань імміграції, можуть затребувати інші документи, які уточнюють наявність підстав для оформлення громадянства.

Законодавство

Відповіді на популярні питання

Допоможіть, будь ласка, розібратися, як підтвердити громадянство дитини? Чи треба взагалі робити підтвердження громадянства дитини? Я громадянка Вірменії, чоловік - громадянин України, син народився у березні цього року в Києві.

У разі народження у іноземця/ів дитину на території України батьки самостійно вибирають громадянство дитини. Ваша дитина може бути як громадянином України, так і громадянином Вірменії. Якщо Ви вирішили реєструвати сина як громадянина України, необхідно звернутися в міграційну службу за місцем вашого проживання з відповідною заявою. Документ, що підтверджує громадянство дитини, це довідка про реєстрацію дитини громадянином України, за якою він в 16 років зможе оформити паспорт. Юристи нашої компанії можуть допомогти Вам в оформленні сина громадянином України, а далі при необхідності в оформленні посвідки на постійне проживання для Вас.

Будьте добрі, поясніть, які переваги будуть у нашої сім'ї після реєстрації дочки громадянкою України?

Отримання Вашою дитиною громадянства України дасть можливість Вам, татові, бабусі, дідусеві, іншим близьким родичам оформити дозвіл на імміграцію в Україну і отримати посвідку на постійне проживання, яка не має строку дії. А через 5 років постійного проживання в Україні уся Ваша сім'я зможе клопотати про громадянство України.

Крім того, оформивши громадянство України дитині Ви здобуваєте безкоштовну освіту, медичне обслуговування для дитини і так далі

Відгуки та коментарі

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки

Пов'язані послуги

+380(98)1000-176Contacts