goup

Підтвердження громадянства дитини

Якщо потрібно підтвердити громадянство дитини - замовте у нас цю послугу щоб гарантовано отримати позитивний результат за мінімальний термін.

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Стисло про послугу

Ви іноземна родина, яка давно проживає в Україні, і нещодавно у Вас народилася дитина?  При цьому Ви не плануєте реєструвати дитину в країні Вашого громадянства, а бажаєте остаточно влаштуватися в Україні?

Тоді перше, що необхідно зробити – це зареєструвати дитину громадянином України. Тобто, Ваша дитина отримає громадянство України за територіальним походженням!

Це дасть можливість Вам (мамі, татові, іншим близьким родичам) оформити дозвіл на імміграцію в Україну й одержати посвідку на постійне проживання, яка НЕ МАЄ ТЕРМІНУ ДІЇ! А через 5 років постійного проживання в Україні вся Ваша родина зможе поповнити ряди наших співвітчизників!

Оформивши громадянство України дитині Ви отримуєте наступні переваги:

 • Право оформити посвідку на постійне проживання для всіх близьких родичів, а пізніше й громадянство для них
 • Безкоштовну освіту, медичне обслуговування для дитини
 • Користування всіма можливими правами громадянина України і т.д.

Отже, оформлення громадянства для Вас питання вирішене, але ж як це зробити? По суті, існує кілька варіантів - або займатися цим самостійно, або замовити супровід цього процесу у фахівців з досвідом роботи й розумінням міграційного законодавства. Ми Вас абсолютно не відмовляємо від першого варіанта, АЛЕ наявність новонародженої дитини на руках ніяк не поєднати із збором документів і численними походами в Міграційну службу.

Детально про послугу

Іноземний громадянин або іноземні громадяни, у яких народилася дитина на території України, можуть оформити її громадянином нашої держави.

Згідно з ч. 3 ст. 8 Закону України «Про громадянство України» дитина, яка народилася на території України після 24 серпня 1991 року та не набула з народження громадянства України і є особою без громадянства або іноземцем, щодо якого подано зобов'язання припинити іноземне громадянство, реєструється громадянином України за клопотанням одного з її законних представників.

 ПРИМІТКА

 • Після підтвердження громадянства дитини батьки одержать право оформити дозвіл на імміграцію й надалі посвідку на постійне проживання.
 • Датою набуття дитиною громадянства України у випадках, передбачених даною статтею, є дата реєстрації набуття нею громадянства України.

Порядок оформлення підтвердження громадянства дитини

Підготовка
 • консультації
 • оформлення доручення в нотаріуса
 • переклади необхідних документів українською мовою, їх нотаріальне завірення
 • підготовка заяв, декларацій про припинення громадянства
 • формування пакета документів
від 1 р.д.
Подача документів у ДМС
 • узгодження пакета документів із ДМС
 • подача документів в органи ДМС
 • моніторинг процесу з питання оформлення громадянства за територіальним походженням (підтвердження громадянства дитини)
від 15 р.д.
Отримання довідки про реєстрацію дитини громадянином України отримання довідки про реєстрацію дитини громадянином України від 1 р.д.

Перелік документів для підтвердження громадянства дитини

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Заява про оформлення набуття дитиною громадянства України за територіальним походженням Оригінал 2 екземпляри
2 Заява дитини про згоду на набуття громадянства України Оригінал Оформляється, якщо дитині 14 -18 років
3 2 фотографії Оригінал

На матовій основі, розміром 35 х 45 мм (подається, якщо дитині 5  і більше років)

4 Свідоцтво про народження дитини Оригінал і копія, засвідчена особистим підписом
5

Паспорти батьків
Посвідки на постійне/тимчасове проживання в Україні

Оригінал
6 Свідоцтво про укладення шлюбу батьків Оригінал і копія, засвідчена особистим підписом У деяких випадках потрібна апостилізація або консульська легалізація
7 Один з таких документів
8 Декларація про відсутність іноземного громадянства Оригінал Для осіб без громадянства
9 Зобов'язання припинити іноземне громадянство Оригінал Для дітей-іноземців, які є громадянами (підданими) декількох держав - зобов'язання припинити громадянство всіх цих держав. Подання зобов'язання припинити іноземне громадянство не потрібне для дітей, які є громадянами (підданими) держав, законодавство яких передбачає автоматичне припинення особами громадянства (підданства) цих держав одночасно із набуттям громадянства іншої держави, або якщо міжнародні договори України з іншими державами, громадянами яких є діти, передбачають припинення особами громадянства цих держав одночасно із набуттям громадянства України
10 Декларація про відмову від іноземного громадянства Оригінал Декларація про відмову дитини, якій наданий в Україні статус біженця або притулок в Україні, від іноземного громадянства разом з документами, що підтверджують надання дитині статусу біженця в Україні або притулку в Україні, - для дітей-іноземців, яким наданий статус біженця в Україні або притулок в Україні
11 Заява про зміну громадянства Оригінал Для дітей, які є громадянами держав, міжнародні договори України з якими передбачають припинення особами громадянства цих держав одночасно із набуттям громадянства України
12 Доручення на юристів компанії Оригінал, засвідчений нотаріусом

* Ю - Готує компанія ЮСТІКОН, К - Надає клієнт

У разі потреби, відповідні територіальні органи і підрозділи, що забезпечують процеси з питань імміграції, можуть затребувати інші документи, які уточнюють наявність підстав для оформлення громадянства.

Законодавство

Ціна послуги та супутні пропозиції

Оформлення підтвердження громадянства дитини
 • Консультація
 • Підготовка документів

від 1 р.д. - 1000 грн

 • Попереднє узгодження документів з інспектором в Міграційної служби
 • Подача пакету документів до органів Міграційної служби
 • Контроль процесу оформлення громадянства
 • Отримання довідки про реєстрацію дитини громадянином України

3 міс. - 2700 грн

 • Сплата держмита

300 грн

 • Оформлення довіреності на співробітників нашої компанії

від 500 грн

Що входить у наші послуги

 • консультації з питань набуття дитиною громадянства України за територіальним походженням (підтвердження громадянства дитини)
 • підготовка заяви-анкети, інших документів
 • переклад паспорта іноземного громадянина українською мовою
 • оплата державних мит і інших офіційних платежів
 • представництво інтересів клієнта при подачі необхідного пакета документів в органи Міграційної служби
 • одержання довідки про реєстрацію дитини громадянином України

5 причин замовити у нас

 • Наша компанія надає послуги в даній сфері з 2008 року
 • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
 • Наші юристи на додаток до вищої юридичної освіти вивчили "від і до" практичну сторону питання
 • В оформленні громадянства не останню роль відіграє практика спілкування зі співробітниками Міграційної служби, й вона в нас є
 • Нам потрібний мінімальний перелік документів, усе інше готують наші юристи
 • Ми оформляємо громадянство за територіальним походженням в строк від 15 р.д.
 • Ми гарантуємо результат, а якщо він не досягнутий - не вимагаємо оплати наших послуг, про що прямо вказуємо в договорі
 • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти

Звертайтеся, й ми гарантовано досягнемо бажаного Вами результату!

Відповіді на популярні питання

Допоможіть, будь ласка, розібратися, як підтвердити громадянство дитини? Чи треба взагалі робити підтвердження громадянства дитини? Я громадянка Вірменії, чоловік - громадянин України, син народився у березні цього року в Києві.

У разі народження у іноземця/ів дитину на території України батьки самостійно вибирають громадянство дитини. Ваша дитина може бути як громадянином України, так і громадянином Вірменії. Якщо Ви вирішили реєструвати сина як громадянина України, необхідно звернутися в міграційну службу за місцем вашого проживання з відповідною заявою. Документ, що підтверджує громадянство дитини, це довідка про реєстрацію дитини громадянином України, за якою він в 16 років зможе оформити паспорт. Юристи нашої компанії можуть допомогти Вам в оформленні сина громадянином України, а далі при необхідності в оформленні посвідки на постійне проживання для Вас.

Будьте добрі, поясніть, які переваги будуть у нашої сім'ї після реєстрації дочки громадянкою України?

Отримання Вашою дитиною громадянства України дасть можливість Вам, татові, бабусі, дідусеві, іншим близьким родичам оформити дозвіл на імміграцію в Україну і отримати посвідку на постійне проживання, яка не має строку дії. А через 5 років постійного проживання в Україні уся Ваша сім'я зможе клопотати про громадянство України.

Крім того, оформивши громадянство України дитині Ви здобуваєте безкоштовну освіту, медичне обслуговування для дитини і так далі

Відгуки та коментарі

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти

Пов'язані послуги

+380(98)1000-176Contacts