Підтримати ЗСУ

Повернення посвідки на проживання в орган видачі

Без зайвої тяганини повернемо Посвідку на проживання в орган видачі згідно чинного законодавства. В послугу входить зняття з реєстрації місця проживання (прописки).

Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Вартість послуг

Повернення посвідки на проживання в орган видачі
 • Консультація
 • Підготовка клопотання приймаючої сторони про повернення посвідки на проживання в орган видачі
 • Отримання копії клопотання з відміткою ДМС про вилучення посвідки на проживання
 • 1 р.д. - 1000 грн
 • Зняття з реєстрації місця проживання (виписка), у випадку, якщо посвідка на проживання дійсна
 • від 2 р.д. - 1000 грн
 • Оформлення довіреності на співробітників нашої компанії
 • від 500 грн
 • Виїзд нотаріуса
 • від 700 грн

Детально про послугу

Для чого необхідно повертати посвідку на тимчасове проживання в Україні в орган видачі?

Законодавство України передбачає, що у випадку відсутності підстав для продовження терміну дії посвідки на проживання або невчасного звернення за обміном посвідки іноземець зобов'язаний в семиденний строк знятися з реєстрації місця проживання й виїхати за межі України. При цьому посвідка на проживання передається приймаючій стороні, яка зобов'язана передати її в орган видачі протягом десяти днів з моменту зняття з реєстрації.

В яких випадках потрібно повертати посвідку на тимчасове проживання в Україні в орган видачі?

Посвідка на тимчасове проживання підлягає поверненню у відповідний підрозділ або орган Державної міграційної служби, який його видав, у наступних випадках:

 1. термін дії посвідки на тимчасове проживання закінчився;
 2. припинили діяти підстави видачі посвідки на тимчасове проживання (розірвання шлюбу, припинені трудові відносини з роботодавцем до закінчення терміну дії дозволу на працевлаштування і т.д.);
 3. за власною ініціативою іноземного громадянина.

Наша компанія маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з питань повернення посвідки на тимчасове проживання в Україні в орган видачі.

Порядок оформлення повернення посвідки на проживання в орган видачі

 1. Зняття з реєстрації (виписка) за місцем проживання від 3 р.д.
  • підготовка заяв, доручення
  • звернення в ЦНАП з заявою про знаття з реєстрації
  • проставляння штампа про зняття з реєстрації у посвідці на тимчасове проживання
 2. Повернення посвідки на тимчасове проживання в територіальний підрозділ/орган Державної міграційної служби, який його видав від 1 р.д.
  • повернення посвідки на тимчасове проживання в територіальний підрозділ/орган Державної міграційної служби, який його видав
  • анулювання відмітки в паспорті про видачу посвідки на тимчасове проживання (при поверненні документа до закінчення терміну його дії)

Перелік документів для повернення посвідки на проживання в орган видачі

1. Лист
Оригінал
2. Посвідка на тимчасове проживання
Оригінал
3. Довіреність на співробітників нашої компанії від підприємства
Оригінал

Законодавство

Питання та коментарі

Катерина
Доброго дня. Мій чоловік не встиг вчасно подати документи на продовження посвідки. І планує виїхати до закінчення сроку її дії повернутись знову в Україну по візі Д і зробити нову посвідку. Чи може він повернути посвідку через місяць коли повернеться в Україну. І чи може одразу подати на тимчасову і постійну посвідку?
Justicon
Доброго дня! З радістю Вам допоможемо в оформленні нової посвідки та поверненні старої посвідки в орган видачі. Посвідку, що завершує свій строк дії необхідно здати до моменту виїзду за кордон, попередньо знявшись із реєстрації місця проживання. Щодо імміграції, то можна подати на імміграцію відразу, а потім продовжувати строк перебування в Україні до часу отримання постійної посвідки, на підставі того що подано документи на імміграцію і йде розгляд справи. Проте, при продовженні строку перебування, буде обмеження щодо виїзду з України. Або можливо спочатку оформити тимчасову посвідку, потім зареєструвати місце проживання. Після цього подати документи на оформлення постійної посвідки. З повагою, Тарас Пелюх ‎+380931862785
Олена
Доброго дня, мій чоловік з тимчасовою посвідкою не встиг подати документів на продовження посвідки (після 1 року). він вирішив залишити Украіну і повернутись на туристичній візі на 90 днів. Ми вже виписали його з місця проживання. У нього є зараз 7 днів щоб виїхати. Коли йому потрібно повернути посвідку в ОВІР - до виїзду чи вже коли повернеться. На кордоні завжди просять показати посвідку...
Justicon
Доброго дня! У іноземця є 7 днів, щоб виїхати з території України після повернення посвідки в орган видачі, тому спочатку чоловік має повернути посвідку в ДМС, де її видали, з супроводжуючим листом про повернення, а потім виїхати з України протягом 7 днів. Збережіть копію листа про повернення з відміткою ДМС, вона знадобиться при оформленні нової посвідки.
Дар'я
Доброго дня!підкажіть, будь ласка,як порібно діяти,якщо мій чоловік з тимчасовою посвідкою(підстава -шлюб),термін дії якої вже закінчився,не має змоги ппиїхати і Україну ще десь роки два а то й більше..чи може він мені переслати посвідку,щоб я повернула її в органи ДМС?
Justicon
Доброго дня! Так, він має переслати Вам посвідку і підписане клопотання про повернення посвідки в орган видачі у зв'язку з закінченням строку її дії. Якщо посвідку видавали в ДМС Києва чи Київської області, то наші юристи зможуть її здати без Вашої присутності, якщо у регіонах - то можемо підготувати для Вас клопотання, яке необхідно подати в ДМС разом з посвідкою.
Avatar

Лучко Оксана

менеджер по роботі з клієнтами

+38 (093) 215 14 98