goup

Повернення посвідки на проживання в орган видачі

Без зайвої тяганини повернемо Посвідку на проживання в орган видачі згідно чинного законодавства. В послугу входить зняття з реєстрації місця проживання (прописки).

Замовте зараз: +380(98)1000-176

 • Відгуки по Юстикону Екатерина Адамович
  25.10.2019
 • Відгуки по Юстикону Виталий
  02.06.2020

Вартість послуг

Повернення посвідки на проживання в орган видачі
 • Консультація
 • Підготовка клопотання приймаючої сторони про повернення посвідки на проживання в орган видачі
 • Отримання копії клопотання з відміткою ДМС про вилучення посвідки на проживання

1 р.д. - 1000 грн

 • Зняття з реєстрації місця проживання (виписка), у випадку, якщо посвідка на проживання дійсна

від 2 р.д. - 1000 грн

 • Оформлення довіреності на співробітників нашої компанії

від 500 грн

 • Виїзд нотаріуса

від 700 грн

Детально про послугу

Для чого необхідно повертати посвідку на тимчасове проживання в Україні в орган видачі?

Законодавство України передбачає, що у випадку відсутності підстав для продовження терміну дії посвідки на проживання або невчасного звернення за обміном посвідки іноземець зобов'язаний в семиденний строк знятися з реєстрації місця проживання й виїхати за межі України. При цьому посвідка на проживання передається приймаючій стороні, яка зобов'язана передати її в орган видачі протягом десяти днів з моменту зняття з реєстрації.

В яких випадках потрібно повертати посвідку на тимчасове проживання в Україні в орган видачі?

Посвідка на тимчасове проживання підлягає поверненню у відповідний підрозділ або орган Державної міграційної служби, який його видав, у наступних випадках:

 1. термін дії посвідки на тимчасове проживання закінчився;
 2. припинили діяти підстави видачі посвідки на тимчасове проживання (розірвання шлюбу, припинені трудові відносини з роботодавцем до закінчення терміну дії дозволу на працевлаштування і т.д.);
 3. за власною ініціативою іноземного громадянина.

Наша компанія маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з питань повернення посвідки на тимчасове проживання в Україні в орган видачі.

Порядок оформлення повернення посвідки на проживання в орган видачі

Зняття з реєстрації (виписка) за місцем проживання
 • підготовка заяв, доручення
 • звернення в ЦНАП з заявою про знаття з реєстрації
 • проставляння штампа про зняття з реєстрації у посвідці на тимчасове проживання
від 3 р.д.
Повернення посвідки на тимчасове проживання в територіальний підрозділ/орган Державної міграційної служби, який його видав
 • повернення посвідки на тимчасове проживання в територіальний підрозділ/орган Державної міграційної служби, який його видав
 • анулювання відмітки в паспорті про видачу посвідки на тимчасове проживання (при поверненні документа до закінчення терміну його дії)
від 1 р.д.

Перелік документів для повернення посвідки на проживання в орган видачі

Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1. Лист Оригінал
2. Посвідка на тимчасове проживання Оригінал
3. Довіреність на співробітників нашої компанії від підприємства Оригінал

* Ю - Готує компанія ЮСТІКОН, К - Надає клієнт

 

 

Законодавство

Відгуки та коментарі

Катерина
12/08/2018

Доброго дня. Мій чоловік не встиг вчасно подати документи на продовження посвідки. І планує виїхати до закінчення сроку її дії повернутись знову в Україну по візі Д і зробити нову посвідку. Чи може він повернути посвідку через місяць коли повернеться в Україну. І чи може одразу подати на тимчасову і постійну посвідку?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! З радістю Вам допоможемо в оформленні нової посвідки та поверненні старої посвідки в орган видачі. Посвідку, що завершує свій строк дії необхідно здати до моменту виїзду за кордон, попередньо знявшись із реєстрації місця проживання. Щодо імміграції, то можна подати на імміграцію відразу, а потім продовжувати строк перебування в Україні до часу отримання постійної посвідки, на підставі того що подано документи на імміграцію і йде розгляд справи. Проте, при продовженні строку перебування, буде обмеження щодо виїзду з України. Або можливо спочатку оформити тимчасову посвідку, потім зареєструвати місце проживання. Після цього подати документи на оформлення постійної посвідки. З повагою, Тарас Пелюх ‎+380931862785

Олена
07/08/2018

Доброго дня, мій чоловік з тимчасовою посвідкою не встиг подати документів на продовження посвідки (після 1 року). він вирішив залишити Украіну і повернутись на туристичній візі на 90 днів. Ми вже виписали його з місця проживання. У нього є зараз 7 днів щоб виїхати. Коли йому потрібно повернути посвідку в ОВІР - до виїзду чи вже коли повернеться. На кордоні завжди просять показати посвідку...

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! У іноземця є 7 днів, щоб виїхати з території України після повернення посвідки в орган видачі, тому спочатку чоловік має повернути посвідку в ДМС, де її видали, з супроводжуючим листом про повернення, а потім виїхати з України протягом 7 днів. Збережіть копію листа про повернення з відміткою ДМС, вона знадобиться при оформленні нової посвідки.

Дар'я
21/07/2018

Доброго дня!підкажіть, будь ласка,як порібно діяти,якщо мій чоловік з тимчасовою посвідкою(підстава -шлюб),термін дії якої вже закінчився,не має змоги ппиїхати і Україну ще десь роки два а то й більше..чи може він мені переслати посвідку,щоб я повернула її в органи ДМС?

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Доброго дня! Так, він має переслати Вам посвідку і підписане клопотання про повернення посвідки в орган видачі у зв'язку з закінченням строку її дії. Якщо посвідку видавали в ДМС Києва чи Київської області, то наші юристи зможуть її здати без Вашої присутності, якщо у регіонах - то можемо підготувати для Вас клопотання, яке необхідно подати в ДМС разом з посвідкою.

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки

Пов'язані послуги

+380(98)1000-176Contacts