goup

Легалізація іноземців (нерезидентів) в Україні

Часто іноземці, що мають намір відвідати нашу країну з короткостроковим візитом або переїхати в Україну на тимчасове або постійне проживання, стикаються із проблемами в оформленні необхідних документів.

ЗУ «Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства» передбачає, що іноземці можуть у встановленому порядку іммігрувати в Україну з метою постійного проживання, працевлаштування або тимчасового перебування на її території».

Законний термін перебування іноземця в Україні встановлюється типом візи, на підставі якої іноземець в'їхав в Україну:

Віза типу С - короткострокова поїздка - строк перебування обмежений до 90 днів протягом 180 днів з моменту першого в'їзду. Таке правило поширюється й на громадян країн з безвізовим порядком в'їзду в Україну.

Віза типу D - довгострокове перебування в Україні - видається для в'їзду в Україну з метою оформлення документів, які надають право проживання в Україні більш 90 днів.

Легалізація іноземців на території України – одне з напрямків компанії «ЮСТІКОН». Вивчивши не тільки теоретичну, але й практичну сторону питання, наші професіонали нададуть Вам кваліфікований юридичний супровід на всіх етапах процедури легалізації.

Наша компанія допоможе Вам в оформленні:

+380(98)1000-176Contacts