Допоможемо навіть у безнадійній ситуації.
Орендуєте комунальну / державну нерухомість і маєте намір її викупити?
Вас зацікавило оголошення про продаж нерухомості шляхом проведенні конкурсу / аукціону? Чи вже зареєструвалися як учасник, але розумієте, що стати переможцем конкурсу не зможете?
Не знаєте як приватизовувати нежитлове приміщення?
Якщо Ви тривалий час орендуєте комунальне / державне майно, чом би не стати його повноправним власником? Приватизація дає таку можливість.
Процес приватизації на перший погляд може здатися досить простим і зрозумілим, адже законодавство чітко встановлює порядок, процедуру, строки проведення. Проте на практиці все відбувається інакше: виникають складнощі як при реєстрації для участі в конкурсі / аукціоні, під час розгляду результатів і визначення переможця, так і при укладенні договору купівлі-продажу майна. Частенько спроба припиняється вже на етапі включення майна в перелік об'єктів, що підлягають приватизації.
Звертайтеся, і ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату!
Приватизація означає перехід комунального або державного майна у власність фізичних і юридичних осіб.
Закон України «Про приватизацію державного майна» встановлює перелік об'єктів, що підлягають приватизації, серед яких:
Не можна приватизовувати об'єкти державного значення, казенні підприємства.
На сьогодні Закон України «Про приватизацію державного майна» передбачає наступні способи приватизації нерухомого майна:
Приватизація шляхом продажу на конкурсі / аукціоні проводиться в порядку, затвердженому Фондом державного майна України, Антимонопольним комітетом України, Національною комісією з цінних паперів і фондового ринку.
Викуп як спосіб приватизації застосовується, якщо об'єкти не були продані за конкурсом / аукціоном, а також, якщо право покупця на викуп передбачене законодавством. Згідно з Господарським кодексом України викуп можливий, якщо:
Повинно містити наступну інформацію:
1) назва об'єкта, місцезнаходження;
2) умови придбання і експлуатації об'єкту;
3) відомості про особу;
4) номер рахунку, з якого здійснюватиметься оплатаФахівці компанії «ЮСТІКОН», маючи спеціальні знання і багаторічний досвід, нададуть Вам повний комплекс юридичних послуг з питань приватизації.
Якщо раніше у Вас був привласнений поштову адресу, то Вам необхідно звернутися в Управління архітектури для отримання довідки про підтвердження поштової адреси. Або ж вирішити питання в судовому порядку
Тетяна, добрий день! Так, ми можемо допомогти приватизувати Ваше приміщення. Приватизація нерухомості в Києві та Київській області можлива шляхом конкурсу / аукціону або ж викупу. Ми надамо допомогу по включенню даного приміщення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, зберемо і оформимо всі необхідні документи, супроводимо весь процес до отримання Витяг з Реєстру прав власності.
Для приватизації квартири необхідно звернутися до Адміністративного центр відповідної райдержадміністрації із заявою та наступними документами:
- довідка про склад сім'ї та займані приміщення;
- копія ордера про надання жилої площі
- документ, що підтверджує невикористання чеків для приватизації державного житлового фонду;
- при наявності пільг - документ, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.
Після отримання даних документів держадміністрація здійснює розгляд документів, проведення розрахунку площі, яка приватизується безкоштовно, видає наказ про передачу квартири у власність громадян, оформляє приватизаційне платіжне доручення і витяг з реєстру.
Термін приватизації - 1 місяць з дня подачі всіх необхідних документів.
Питання та коментарі