Зареєструємо Громадське об'єднання якісно та без додаткових платежів!
Вам необхідно зареєструвати некомерційну організацію?
У такому разі оптимальним рішенням буде зареєструвати громадське об'єднання. Громадське об'єднання не ставить перед собою мети отримання прибутку, а тільки об'єднує фізичних і юридичних осіб для задоволення соціальних, економічних, культурних і інших інтересів.
Громадські об'єднання діляться на два типи: громадська організація і громадський союз.
Першим етапом для реєстрації громадського об'єднання є проведення засновницького з'їзду і оформлення його протоколом. На засновницькому з'їзді затверджується статут і відомості про керівні органи об'єднання.
Реєструють громадські об'єднання районні управління юстиції. Після розгляду документів і прийняття позитивного результату інформація про громадське об'єднання вносяться в реєстр громадських об'єднань, і видається свідоцтво.
Далі інформація передається в єдиний державний реєстр (ЄДР) і державний реєстратор видає виписку, в якій вказана також інформація про взяття на облік об'єднання в податковій інспекції і пенсійному фонді. Після цього отримуємо відомості з ЄДРПОУ і виготовляємо печатку.
На перший погляд, все виглядає досить просто, проте підготувати правильно статутні документи це досить трудомісткий процес, який вимагає знань останніх змін в законодавстві, а також практичного досвіду.
Юристи нашої компанії допоможуть підготувати пакет документів з урахуванням усіх Ваших побажань і швидко здійснять процедуру реєстрації громадського об'єднання!
C 1 січня 2013 року набув чинності Закон України «Про громадські об'єднання», який вніс істотні зміни в порядок реєстрації і функціонування громадських об'єднань.
У тексті нового закону відсутні норми про територіальний статус об'єднання, таких як місцеве, всеукраїнське, міжнародне, як передбачалося Законом України «Про об'єднання громадян».
На даний момент можна зареєструвати громадську організацію або громадський союз без певного статусу. Після реєстрації можна подати заяву про підтвердження всеукраїнського статусу об'єднання. Усі організації зареєстровані із всеукраїнським або міжнародним статусом на момент набуття чинності нового закону вважаються такими громадськими організаціями, які підтвердили свій всеукраїнський статус.
Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб і/ або юридичних осіб приватного права для реалізації і захисту прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних, культурних, екологічних, і інших інтересів.
Громадське об'єднання за організаційно-правовою формою створюється у вигляді громадської організації або громадського союзу.
Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками і членами (учасниками), якого являються фізичні особи.
Громадський союз - це громадське об'єднання, засновниками якого є юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути юридичні особи приватного права і фізичні особи.
Громадське об'єднання може здійснювати діяльність із статусом юридичної особи або без такого статусу.
Громадське об'єднання із статусом юридичної особи - непідприємницьке товариство, основною метою якого не є отримання прибутку.
Засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а молодіжної та дитячої громадської організації – 14 років.
Засновниками громадської спілки можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи. Засновниками громадської спілки не можуть бути політичні партії, а також юридичні особи, щодо яких прийнято рішення щодо їх припинення або які перебувають у процесі припинення.
Кількість засновників громадського об’єднання не може бути меншою, ніж дві особи.
Членами (учасниками) громадської організації, крім молодіжної та дитячої, можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 14 років.
Членами (учасниками) громадської спілки можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними.
Найменування громадського об’єднання складається з двох частин – загальної та власної назв. У загальній назві зазначається організаційно-правова форма громадського об’єднання («громадська організація», «громадська спілка»).
Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з реєстрації громадського об'єднання.
Закон України «Про громадські об'єднання»
Перший етап - це підготовка усіх необхідних документів (їх перелік ви зможете знайти на нашому сайті) для подання в районне управління юстиції.
Далі районне управління юстиції виносить ухвалу, і якщо вона позитивна, ви зможете отримати свідоцтво про реєстрацію громадської організації. Далі треба отримати виписку з ЄДР, відомості з ЄДРПОУ, виготовити печатку. І останнім, важливим етапом є внесення відомостей в реєстр неприбуткових організацій.
Юристи нашої компанії допоможуть Вам оформити усі необхідні документи і зареєструють для Вас ГО без зайвої витрати часу і сил!
Громадська організація є одним з видів громадського об'єднання, засновниками якої можуть бути фізичні особи.
Іншим видом громадського об'єднання є громадський союз, який більше підходить у вашому випадку, оскільки його засновниками можуть бути юридичні особи.
Процедуру реєстрації ви можете подивитися у нас на сайті або безкоштовно проконсультуватися у юристів компанії за телефоном: 044-221-40-00
Питання та коментарі