Санітарно-епідеміологічний висновок

Вам необхідно терміново оформити експлуатаційне висновок СЕС? Не знаєте з чого почати? Не витрачайте час, звертайтеся до нас!

 • Швидке рішення
 • Вигідна ціна
 • Документи в руки
 • 100% результат
ООО ЮГСЕРВИС
06.03.2020

В лице заместителя директора предприятия ООО «ЮГСЕРВИС» хочу выразить огромную благод…

Сергей Бодня
28.08.2019

Хочу поблагодарить компанию "Юстикон" за профессиональную работу. Оформляли с их помо…

Стисло про послугу

Ви плануєте займатися імпортом сировини і/або продукції в Україну?!

Ви займаєтеся діяльністю, яка може негативно вплинути на здоров'я людини?!

Не знаєте, які документи Вам потрібні?!

Згідно ст.10 ЗУ «Про забезпечення санітарного і епідеміологічного благополуччя населення» з метою перевірки документів (проектів, технологічних регламентів, інвестиційних програм і тому подібне), а також діючих об'єктів і пов'язаних з ними небезпечних чинників на відповідність вимогам санітарних норм проводиться державна санітарно-епідеміологічна експертиза.

За результатами проведеної експертизи заявникові видається санітарно-епідеміологічний висновок.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи - документ встановленої форми, що засвідчує відповідність (невідповідність) об'єкту державної санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людини, затверджується відповідним головним державним санітарним лікарем і є обов'язковим для виконання власником об'єкту експертизи.

Якщо Ви хочете отримати висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, але при цьому позбавити себе від необхідності спілкування з державними службовцями, заощадити час, нерви, а головне, гроші, то найбільш ефективним рішенням буде довірити це досвідченим фахівцям.

Вартість послуг

Що входить у наші послуги

 • консультації з питань оформлення санітарно-епідеміологічного висновку
 • підготовка, аналіз документів
 • оплата державних мит і інших офіційних платежів
 • представництво інтересів клієнта при поданні необхідного пакета документів в уповноважені органи
 • отримання висновку

5 причин замовити у нас

 • Наша компанія надає послуги в цій сфері з 2008 року.
 • Наші юристи вивчили "від і до" практичну сторону питання
 • Ми гарантуємо результат, а якщо він не досягнутий - не вимагаємо оплати наших послуг, про що прямо вказуємо в договорі
 • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
 • Максимально стислий термін підготовки документів
 • Без особистої присутності і потреби в спілкуванні з державними службовцями

Ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату! 

Детально про послугу

Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного і епідеміологічного благополуччя населення» висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи - документ встановленої форми, що засвідчує відповідність (невідповідність) об'єкта державної санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людини, затверджується відповідним головним державним санітарним лікарем і є обов'язковим для виконання власником об'єкта експертизи.

Об'єктом державної санітарно-епідеміологічної експертизи є будь-яка діяльність, технологія, продукція і сировина, проекти нормативних документів, реалізація (функціонування, використання) яких може шкідливо вплинути на здоров'я людини, а також діючі об'єкти і чинні нормативні документи у випадках, коли їх шкідливий вплив встановлений в процесі функціонування (використання), а також у разі закінчення встановленого терміну дії укладення державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Наказом Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження тимчасового порядку проведення державної санітарної експертизи» регулюється порядок проведення експертизи і видачі гігієнічного висновку.

 

Підприємства, установи, організації і громадяни можуть ввозити з-за кордону сировину, продукцію (вироби, устаткування, технологічні лінії та ін.) і реалізовувати або використати їх в Україні тільки за наявності даних відносно безпеки для здоров'я населення. У разі відсутності вказаних даних ввезення, реалізація і використання продукції закордонного виробництва дозволяється тільки після отримання позитивного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Примітка

У разі, якщо висновок експертизи виданий виробникові продукції, її постачальник не зобов'язаний замовляти повторну експертизу цієї продукції і несе відповідальність за дотримання вимог висновку.

Порядок оформлення

 1. від р.д.

Перелік документів, необхідних для оформлення санітарно-епідеміологічного висновку

1. Заявка
Оригінал
2. Специфікація   довідка про повний склад об'єкту експертизи
Оригінал
3. Документ, що декларує відповідність об'єкта експертизи визначеним в Україні вимогам відносно їх якості і безпеки для здоров'я людини (документ, що підтверджує якість, містить дані про показники безпеки, склад, характеристику, терміни придатності, умови зберігання і так далі)
4. Дані про реєстрацію об'єкту експертизи в країні – виробника (Для зарубіжної продукції) і перелік країн, де зареєстрований об'єкт експертизи
5. Рекомендації із застосування і інструкція для споживача
6. Етикетка
7. Зразки об'єкту експертизи
8. Документи з країни-постачальника (виробника), що засвідчують безпеку об'єкту експертизи
9. Лист від виробника (власника) про надання зразків або акту відбору зразків для проведення досліджень
10. Нормативний документ і технічна документація, відповідно до яких виготовлений об'єкт експертизи (за наявності)
11. Ветеринарний дозвіл для продукції тваринного походження і карантинний дозвіл для продукції рослинного походження, якщо їх наявність регламентована чинним в Україні законодавством

Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з оформлення санітарно-епідеміологічного висновку

Законодавство

 • Закон України «Про забезпечення санітарного і епідеміологічного благополуччя населення» від 24.02.1994
 • Наказ Міністерства охорони здоров'я України №247 від 09.10.2000 «Про затвердження тимчасового порядку проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи»

Питання та коментарі