Підтримати ЗСУ

Будівництво сьогодні залишається одним з найприбутковіших напрямів діяльності в Україні. Якщо Ви вирішили здійснити вклад в цю сферу або вже є активним її учасником, потреба в консультації юристів виникне неминуче. Головне - знайти для себе дійсно досвідчених, кваліфікованих фахівців, що знають усі нюанси і складнощі, тих, хто зможе вирішити будь-які проблеми і не припустить виникнення нових.

Юридична компанія «ЮСТІКОН» більше семи років надає послуги у сфері будівництва. За цей час ми змогли створити чіткі алгоритми рішення завдань, отримати досвід взаємодії з державними органами. Ми завжди володіємо повною і актуальною інформацією в цій сфері.

Нашими клієнтами є як великі будівельні компанії, забудовники і девелопери по усій території України, яким ми надаємо юридичні послуги на постійній основі, так і фізичні особи, що бажають побудувати будинок, узаконити перепланування, отримати дозвільну документацію.

Ми готові узяти на себе відповідальність як за організацію усієї юридичної сторони будівництва, так і за своєчасне вирішення окремих питань.

З додаткових питань телефонуйте 044 221 40 00.