Підтримати ЗСУ

Оформлення технічного паспорту з проведенням технічної інвентаризації

Команда наших фахівців врахує всі Ваші побажання і в необхідні терміни виготовить технічний паспорт

 • Усі типи нерухомості
 • Рішення задач будь-якої складності
 • Гнучкі ціни
 • Конфіденційність
 • З Вами працюють професіонали!
Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Стисло про послугу

Вам необхідно провести технічну інвентаризацію, оформити або переоформити техпаспорт?

Плануєте зареєструвати право власності на об'єкт незавершеного будівництва? Або ж узаконити реконструкцію/перепланування?

Готові ввести в експлуатацію новобудову?

Проведення технічної інвентаризації з виготовленням технічного паспорта обов'язково проводиться при:

 • Введенні в експлуатацію новобудови
 • Оформленні прав на нерухомість, що утворилася після розділу або об'єднання майна
 • Оформленні права власності на об'єкт незавершеного будівництва
 • Узаконенні перепланування, реконструкції

В інших випадках техпаспорт готується за бажанням замовника, проте слід враховувати, що його наявністьє обов'язковою умовою для здійснення будь-якої угоди, реєстрації прав, узаконення реконструкції або перепланування, вступу в спадок.

Своєчасне оформлення технічного паспорта є необхідним для власника і допоможе уникнути безлічі проблем надалі.

Техпаспорт можуть виготовити тільки особи, які пройшли професійну атестацію в Мінрегіонрозвитку України і отримали кваліфікаційний сертифікат

Команда наших фахівців врахує усі Ваші побажання і в необхідні терміни виготовить технічний паспорт.

Довірте вирішення Ваших проблем професіоналам!

Вартість послуг

Що входить у наші послуги

 • консультації з питань проведення технічної інвентаризації і виготовлення технічного паспорта
 • проведення технічної інвентаризації
 • отримання технічного паспорта

5 причин замовити у нас

 • Наша компанія надає послуги в цій сфері з 2008 року
 • Наші фахівці пройшли професійну атестацію і отримали сертифікат
 • Ми врахуємо усі побажання
 • Ви отримаєте належним чином оформлений техпаспорт
 • Ми гарантуємо результат, а якщо він не досягнутий - не вимагаємо оплати наших послуг, про що прямо вказуємо в договорі
 • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
 • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти

Звертайтеся, і ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату!

Детально про послугу

Технічна інвентаризація - комплекс робіт з обстеження і оцінки технічного стану наявних об'єктів, визначення їх фактичної площі, об'єму і визначення вартості об'єктів.

Порядок і методика проведення технічної інвентаризації затверджена Наказом Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України N 127 від 24 травня 2001 року. «Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» N 127 від 24 травня 2001 року.

Технічна інвентаризація проводиться:

 1. Перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції, перепланування, капітального ремонту;
 2. Перед державною реєстрацією права власності на об'єкт незавершеного будівництва;
 3. Перед державною реєстрацією права власності на об'єкт нерухомості, що утворився в результаті розділення, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення долі з об'єкта, за винятком випадків, коли в результаті такого розділення, об'єднання або виділення долі завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію.

В інших випадках проведення технічної інвентаризації здійснюється за бажанням замовника.

На підставі матеріалів інвентаризації складається інвентаризаційна справа і технічний паспорт, в яких відображаються технічні дані про приміщення з описом матеріалів стін, перегородок, кількості кімнат, площі; вказується інвентаризаційна вартість об'єкта на момент видачі документа і тому подібне

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна проводиться суб'єктами господарювання, які пройшли професійну атестацію в Мінрегіоні України і отримали кваліфікаційний сертифікат. Бюро технічної інвентаризації виконує технічну інвентаризацію нарівні з іншими суб'єктами господарювання.

Технічний паспорт не є документом, що встановлює право.

Порядок оформлення

 1. Консультування від 1 р.д.
 2. Проведення технічної інвентаризації на об'єкті від 1 р.д.
 3. Оформлення технічного паспорта від 1 р.д.
  термін виконання залежить від об'єкта нерухомості

Перелік документів, необхідних для виготовлення технічного паспорта

1. Цивільний паспорт власника
Копія
Якщо власників декілька - надаються копії паспортів кожного з власників
2. Ідентифікаційний код власника
Копія
Якщо власників декілька - надаються копії ідентифікаційного коду кожного з власників
3. Документ, що встановлює право, на об'єкт
Копія
4. Технічний паспорт
Копія
За наявності

Юридична компанія «ЮСТІКОН» надасть послуги з проведення технічної інвентаризації і виготовлення технічного паспорта в необхідні строки.

Законодавство

 • Закон України «Про архітектурну діяльність» № 687 - XIV від 20.05.1999г.
 • Наказ Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України N 127 від 24 травня 2001 року «Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна»
 • Постанова Кабінету Міністрів України № 554 від 23 травня 2011 № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури»

Питання та коментарі

Гость
Який документ містить перелік документів для отримання техпаспорту на гараж?
Justicon
Доброго дня! Питання, що стосуються одержання технічного паспорта на будівлі та споруди регулюються Цивільним кодексом України, Земельним кодексом України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 703 «Про Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядок надання витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» та наказом Мінрегіонбуду № 127 від 24.05.2001 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна» (в подальшому – «Інструкція»). Відповідно до Інструкції, одержанню технічного паспорта на будівлю передує проведення технічної інвентаризації, яка є обов’язковою у таких випадках: 1) прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту; 2) перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт незавершеного будівництва; 3) перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об'єднання або виділення частки завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію. Якщо Вам необхідно одержати технічний паспорт на гараж, що знаходиться в гаражному кооперативі, для введення його в експлуатацію або оформлення свідоцтва про право власності (приватизації), то необхідні такі документи (у копіях): 1) Громадянський паспорт та ідентифікаційний код заявника; 2) Документу, який підтверджує майнові права на гараж - у разі його реконструкції; 3) Довідка від голови правління гаражного кооперативу,що підтверджує членство в ньому; 4) Документ, що підтверджує викуп членом та/або асоційованим членом кооперативу гаража; 5) У разі передачі паю (його частини) особі, яка не є членом кооперативу, заявник, подає документ, на підставі якого відбулася така передача, та письмову згоду кооперативу, що надана його уповноваженим відповідно до статуту органом (подається органові державної реєстрації прав – у разі оформлення свідоцтва про право власності). Для того, щоб надати Вам правильну відповідь, поточніть будь-ласка, гараж знаходится в гаражному кооперативі, чи побудований на приватизованій земельній ділянці? За більш детальною інформацією, Ви можете звернутися по тел: (098) 1000-176, (093) 1000-176 З повагою, Євгенія!
Гость
Какие документы нужно подать и куда,для получения технического паспорта на недвижемое имущество?
Justicon
C 2013 года техническая инвентаризация объектов недвижимого имущества проводится субъектами хозяйствования, которые прошли профессиональную аттестацию в Минрегионе Украины и получили квалификационный сертификат. БТИ, как субъекты xозяйствования, выполняют техническую инвентаризацию наравне с другими субъектами хозяйствования. Уточните, пожалуйста, на какое недвижимое имущество Вам необходим техпаспорт - квартира, садовый/частный дом, нежилое помещение??? И для какой цели: 1. Перед принятием в эксплуатацию завершенных строительством объектов, в том числе после проведения реконструкции и капитального ремонта; 2. Перед оформлением права собственности в Государственной регистрационной службе; 3. При заключении и нотариальном оформлении сделки по отчуждению недвижимого имущества?
Юля
В каких нормативных актах указана процедура получения технического паспорта на недвижемое имущество?
Justicon
В затвердженій Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України "Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна" N 127 від 24 травня 2001 р.
Гость
решил взять в аренду помещение (в сельской местности) в здании, построенном еще в советсткие времена. На данное здание имеются документы права собственности, однако отсутствует технический паспорт вообще. Могу ли я обратиться в БТИ, совместно с собственником здания для оформления техпаспорта, только на те помещения, которые я хочу взять в аренду?
Justicon
Добрый день! В случае, если Вы хотите арендовать помещение, более чем на 3 года, то в обязательном порядке, для оформления такого договора, необходимо со стороны арендодателя предоставить технический паспорт на данное здание. Прошу обратить особое внимание на то, что бы площадь здания, указанная в правоустанавливающем документе совпадала с площадью, указанной в техническом паспорте. В противном случае, расхождение в площадях может быть расценено, как неузаконенное самовольное строительство,и пока собственник не приведёт в соответствие документы (не введёт в эксплуатацию и узаконит), то заключение договора аренды не будет законным. Так же, в соответствии с п.1.4. "Инструкции о порядке проведения технической инвентаризации объектов недвижимого имущества" проведением тех.инвентаризации с последующим изготовлением технического паспорта может проводится не только органами БТИ а и другими организациями, в составе которых работает один или более ответственных исполнителей отдельных видов работ (услуг), связанных с созданием объектов архитектуры, которые прошли профессиональную аттестацию в Минрегионе Украины и получили квалификационный сертификат в соответствии со статьей 17 Закона Украины "Об архитектурной деятельности" и постановления Кабинета Министров Украины от 23 мая 2011 года N 554 "Некоторые вопросы профессиональной аттестации ответственных исполнителей отдельных видов работ (услуг), связанных с созданием объектов архитектуры". За более детальной информацией, Вы можете обратиться по тел: (098) 1000-176, (093) 1000-176 С уважением, Евгения!
Sergey Anohin
Добрий день! Якщо договір купівлі продажу квартири було вчинено в грудні 2012 року,чи зобов'язане БТІ проставити на технічному паспорті вносити відмітку,без державної реєстрації в новому порядку?
Justicon
Сергій, якщо Ваші документи було подано до 21 грудня 2012 року до органів БТІ на реєстрацію, то БТІ зобов`язане зареєструвати цей договір купівлі-продажу. У випадку, якщо Вми раніше не було подано документи на реєстрацію, то Вам необхідно звернутися в державну реєстраційну службу для реєстрації даного договору.
Виктория
В 2008 році оформляла спадщину і в БТІ зробили технічний паспорт без експлікації земельної ділянки. Тепер коли на приватизацію мені потрібна експлікація земельної ділянки, БТІ переробляти техпаспорт не хочуть. Зміни вносити також не хочуть, потрібно виготовляти новий техпаспорт. Чи вірно це? Чому за їхні помилки я повинна платити?
Justicon
Вікторія, Ви мали замовити проведення поточної технічної інвентаризації з отриманням технічного паспорту зі змінами.
Тарас Солонина
На якій стадії готовності повинен бути будинок щоб подати документи на виготовлення технічного паспорта?
Justicon
Добрий день! Уточніть будь ласка, з якою метою Ви хотіли одержати технічний паспорт?
Галина Павліченко
Обязан ли покупатель предоставлять тех паспорт при продаже квартиры?
Justicon
Добрый день! Для оформления сделки по продаже квартиры у нотариуса, продавец обязан предоставить технический паспорт БТИ и извлечение из реестра прав собственности БТИ на квартиру.