Якщо Ви хочете створити страхову компанію або Ваше підприємство збирається займатися страховою діяльністю, то Вам необхідно знати наступне.
Згідно із Законом України «Про страхування» така діяльність підлягає ліцензуванню.
Отримання ліцензії на здійснення страхової діяльності є складним, трудомістким і тривалим процесом, який вимагає певних навичок і умінь.
Якщо Ви хочете отримати ліцензію, але при цьому заощадити свій час, нерви і гроші, то найбільш ефективним рішенням в даном випадку буде звернутися до фахівців нашої компанії.
Ви можете займатися оформленням ліцензії самостійно, але тоді:
Замовте у нас, тому що:
Звертайтеся, і ми обов'язково досягнемо бажаного вами результату!
Згідно із Законом України «Про страхування» така діяльність підлягає ліцензуванню.
Розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України №40 від 28.08.2003 року затверджені ліцензійні умови здійснення страхової діяльності.
Ліцензійні умови встановлюють вимоги, обов'язкові для виконання при здійсненні страхової діяльності на день отримання ліцензії.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг своїми нормативно - правовими актами може встановлювати додаткові вимоги до умов здійснення окремих видів страхування.
У заявника на дату подання документів на видачу ліцензії мають бути відсутніми невиконані заходи, дії, застосовані Держфінпослуг і / або Нацкомфінпослуг, термін виконання яких настав. Після отримання відповідної ліцензії страховик має право здійснювати страхову діяльність на усій території України.
Страховик створюється в організаційно-правовой формі акціонерного, повного, командитного товариства або товариства з додатковою відповідальністю.
Учасників страховика повинно бути не менше трьох.
Мінімальний розмір статутного капіталу страховика, який займається видами страхування, іншими, ніж страхування життя, встановлюється в сумі, еквівалентній 1 млн. євро, а страховика, що займається страхуванням життя, - 10 млн. євро по валютному обмінному курсу валюти України.
Підприємства, установи і організації не можуть стати страховиками шляхом внесення змін до засновницьких документів за умови, що вони заздалегідь займалися іншим видом діяльності, навіть у разі виконання вимог законодавства .
Страховик, що отримав ліцензію на страхування життя, не має права займатися іншими видами страхування.
Предметом безпосередньої діяльності страховика може бути тільки страхування, перестраховка і фінансова діяльність, пов'язана з формуванням, розміщенням страхових резервів і їх управлінням. Ліцензія видається на здійснення окремого виду страхування і надає одночасне право на проведення перестраховки по цьому виду страхування.
Страховик зобов'язаний мати у власності або в користуванні приміщення, а саме нежитлову частину внутрішнього об'єму будівлі, обмежену будівельними елементами, з можливістю входу і виходу, яка використовується виключно цим страховиком при здійсненні страхової діяльності, за місцезнаходженням, вказаному в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб, - підприємців.
У разі відмови у видачі ліцензії на підставі виявлення недостовірних даних (інформації) в документах, представлених для видачі ліцензії, заявник може подати в Нацкомфінпослуг нову заяву про видачу ліцензії не раніше ніж через три місяці з дня ухвалення рішення про відмову у видачі ліцензії.
Ліцензія на кожен вид страхування оформляється на окремому бланку
Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з оформлення ліцензії на здійснення страхової діяльності
Питання та коментарі