Підтримати ЗСУ

Представництво інтересів іноземців у ДМС при оформленні адміністративних правопорушень

Допоможемо пройти процедуру накладення адміністративного стягнення за порушення термінів перебування в Україні

 • Швидко
 • У супроводі міграційного юриста
 • Адекватна вартість
Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Стисло про послугу

1) Адміністративне правопорушення в міграційній сфері – це порушення правил перебування, працевлаштування, реєстрації і т.п. у вигляді дії або бездіяльності.

2) Після скоєння адміністративного порушення іноземцю потрібно звернутися до Державної міграційної служби, щоб оформити і сплатити адміністративний протокол з метою подальшого безперешкодного перетину кордону та перебування в Україні.

3) Розмір штрафів може варіюватися в залежності від обставин і вміння аргументовано відстояти свою позицію.

За більшість міграційних правопорушень розмір штрафу для іноземців та осіб без громадянства складає від 1700 до 5100 грн.

Також штраф може бути накладений на приймаючу сторону іноземця, роботодавця тощо.

Вартість послуг

Представництво інтересів іноземців у ДМС при оформленні адміністративних правопорушень
 • Консультація
 • Підготовка необхідних пояснень та заяв
 • Супровід клієнта при оформленні протоколу у ДМС
 • Переклад паспорта
 • договірна

Детально про послугу

Як можна вчинити адміністративне правопорушення?

Іноземець може порушити законодавство України як свідомо, так і не підозрюючи цього. Приміром, перевищити строк перебування на території України чи залишитись без реєстрації місяця проживання.

Хто відповідає за адміністративне правопорушення?

Залежно від характеру порушення винними можуть бути як фізичні особи, в т.ч. громадяни України та іноземці, так і юридичні особи. Втім відповідати за адміністративне правопорушення може лише дієздатна особа, яка його вчинила або яка є законним представником недієздатного правопорушника.

Як фіксується адміністративне правопорушення?

Відносно правопорушника оформляється протокол про адміністративне правопорушення. Визначена в протоколі сума підлягає сплаті в якнайближчий можливий час.

Який розмір адміністративних штрафів?

Порушення правил перебування, працевлаштування, реєстрації і т.д. регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення. Розмір штрафів може коливатися залежно від виду правопорушення та від обставин його скоєння, зокрема:

 • При порушенні іноземцями й особами без громадянства правил перебування в Україні – штраф 1700 до 5100 грн.
 • При порушенні посадовими особами підприємств, установ і організацій, які діють на території України, установленого порядку працевлаштування, прийняття на навчання іноземців і осіб без громадянства, надання їм житла, а також ін. порушення, якщо вони яким-небудь чином сприяють іноземцям і особам без громадянства в ухилянні від виїзду з України після закінчення строку перебування або спрямовані на їхню незаконну реєстрацію, оформлення документів на проживання, – штраф 1700-3400 грн.
 • При неприйнятті заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства – попередження або штраф 340-680 грн.
 • При наданні громадянами іноземцям і особам без громадянства житла, транспортних засобів, сприяння їх незаконній реєстрації, оформлення документів на проживання або навчання, прийняття на роботу, а також надання ін. послуг у порушення встановлених правил перебування іноземців і осіб без громадянства в Україні й правил транзитного проїзду їх через територію України, якщо ці дії безпосередньо не пов'язані з незаконним переправлянням осіб через державний кордон України, – штраф 5100-8500 грн.

та ін.

Згідно з п. 5 ч. XX Перехідних положень Податкового кодексу України, якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17 грн.

Порядок оформлення

 1. Оформлення протоколу в Міграційній службі від 1 р.д.
  • подача документів
  • отримання протоколу
  • сплата штрафу

Питання та коментарі

Avatar

Лучко Оксана

спеціаліст по роботі з клієнтами

+38 (093) 215 14 98