Підтримати ЗСУ

Представництво інтересів іноземців у ДМС при оформленні адміністративних правопорушень

Допоможемо пройти процедуру накладення адміністративного стягнення за порушення термінів перебування в Україні

 • Швидко
 • Без черг
 • Адекватна вартість
Ольга Казаневская
03.06.2020

Рекомендую! Очень профессионально работают, легко общаться, доброжелательные. Всё вып…

Виталий
02.06.2020

Хочу поблагодарить юридическую компанию ЮСТИКОН в лице юриста Марии Литвин за оказани…

Стисло про послугу

1) Адміністративне правопорушення в міграційній сфері – це порушення правил перебування, працевлаштування, реєстрації і т.п. у вигляді дії або бездіяльності.

2) Після скоєння адміністративного порушення іноземцю потрібно звернутися до Державної міграційної служби, щоб оформити і сплатити адміністративний протокол з метою подальшого безперешкодного перетину кордону та перебування в Україні 3) Розмір штрафів може варіюватися в залежності від обставин і вміння аргументовано відстояти свою позицію.

Вартість послуг

Представництво інтересів іноземців у ДМС при оформленні адміністративних правопорушень
 • Консультація
 • Підготовка необхідних пояснень та заяв
 • Супровід клієнта при оформленні протоколу у ДМС
 • Переклад паспорта
 • договірна

Детально про послугу

Як можна вчинити адміністративне правопорушення?

Іноземець може порушити законодавство України як свідомо, так і не підозрюючи цього. Іноді обставини є об'єктивно обумовленими, при яких порушення неминуче.

Хто відповідає за адміністративне правопорушення?

Залежно від характеру порушення винними можуть бути як фізичні особи, в т.ч. громадяни України та іноземці, так і юридичні особи. Втім відповідати за адміністративне правопорушення може лише дієздатна особа, яка його вчинила або яка є законним представником недієздатного правопорушника.

Як фіксується адміністративне правопорушення?

Відносно правопорушника оформляється протокол про адміністративне правопорушення. Визначена в протоколі сума підлягає сплаті в якнайближчий можливий час.

Який розмір адміністративних штрафів?

Порушення правил перебування, працевлаштування, реєстрації і т.д. регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення. Розмір штрафів може коливатися залежно від виду правопорушення та від обставин його скоєння, зокрема:

 • При порушенні іноземцями й особами без громадянства правил перебування в Україні – штраф 510-850 грн
 • При порушенні посадовими особами підприємств, установ і організацій, які діють на території України, установленого порядку працевлаштування, прийняття на навчання іноземців і осіб без громадянства, надання їм житла, а також ін. порушення, якщо вони яким-небудь чином сприяють іноземцям і особам без громадянства в ухилянні від виїзду з України після закінчення строку перебування або спрямовані на їхню незаконну реєстрацію, оформлення документів на проживання, – штраф 1700-3400 грн.
 • При неприйнятті заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства – попередження або штраф 340-680 грн.
 • При наданні громадянами іноземцям і особам без громадянства житла, транспортних засобів, сприяння їх незаконній реєстрації, оформлення документів на проживання або навчання, прийняття на роботу, а також надання ін. послуг у порушення встановлених правил перебування іноземців і осіб без громадянства в Україні й правил транзитного проїзду їх через територію України, якщо ці дії безпосередньо не пов'язані з незаконним переправлянням осіб через державний кордон України, – штраф 5100-8500 грн.

та ін.

ВАЖНО

Згідно з п. 5 ч. XX Перехідних положень Податкового кодексу України, якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17 грн.

Порядок оформлення

 1. від р.д.

Законодавство

Питання та коментарі

Avatar

Лучко Оксана

менеджер по роботі з клієнтами

+38 (093) 215 14 98