Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)
1) ТОВ – засноване однією або декількома особами товариство, статутний капітал якого поділений на частки, розмір яких встановлюється статутом.
2) Лише у межах своїх вкладів відповідають учасники за зобов’язаннями товариства.
3) Немає вимог до розміру статутного капіталу та максимальної кількості учасників.
4) Установчим документом є статут, який підписують всі засновники та засвідчують підписи нотаріально.
Ми можемо зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю як за простим сценаріем (з типовим статутом, мінімумом витрат та у найкоротші терміни), так і розробити індивідуальні документи, з урахуванням всіх побажань замовника та вимог законодавства! Звертайтесь, проконсультуємо безкоштовно!
Товариством з обмеженою відповідальністю, відповідно до положень Господарського кодексу України, є господарське товариство, яке має розділений на частки та визначений в установчих документах статутний капітал, і несе відповідальність за своїми зобов'язаннями тільки своїм майном.
Засновниками і учасниками товариства можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, резиденти України та нерезиденти.
ТОВ може бути створене як одним засновником, так і декількома. Максимальна кількість учасників ТОВ не обмежена.
Права учасників товариства:
Обов’язки учасників товариства:
Корпоративний договір – договір, за яким учасники товариства зобов’язуються реалізовувати свої права та повноваження певним чином або утримуватися від їх реалізації. Корпоративний договір є безвідплатним і вчиняється в письмовій формі.
Установчим документом товариства є статут. Перша редакція статуту підписується всіма учасниками товариства з обов’язковим нотаріальним засвідченням підписів учасників.
Вимог до мінімального або максимального розміру статутного капіталу ТОВ немає. Розмір статутного капіталу товариства складається з номінальної вартості часток його учасників, виражених у національній валюті України, а також може додатково визначатися у відсотках.
Вкладом учасника товариства можуть бути гроші, цінні папери та інше майно. Вклад у негрошовій формі повинен мати грошову оцінку, що затверджується одностайним рішенням загальних зборів учасників, у яких взяли участь всі учасники товариства.
Органами управління товариства з обмеженою відповідальністю є:
Загальні збори учасників – вищий орган товариства
Директор або дирекція – виконавчий орган
Наглядова рада (не обов’язково створювати) – контрольний орган над діяльністю директора (дирекції) товариства
В Україні законодавством передбачено три системи оподаткування ТОВ:
Питання та коментарі