Припинення громадянства України

Як оформити вихід з громадянства України? Яка процедура і терміни? Звертайтеся в нашу компанію - допоможемо розібратися в цих питаннях і отримати очікуваний результат.

Дарья Мелашич
10.02.2020

Благодарю компанию "ЮСТИКОН", заказывали разрешение на таможенно брокескую деятельнос…

Владимир Варов
27.10.2019

Выражаю благодарность всему коллективу юридической компании "Юстикон", особенно сотру…

Стисло про послугу

Підставою для виходу з громадянства України є отримання від компетентних органів іншої країни документа про те, що особа, яка перебуває у громадянстві України, має право на отримання громадянства іншої країни, в разі виходу з громадянства України. Заява про вихід з громадянства подається на ім'я Президента України та розглядається близько року.

- Перший етап виходу з громадянства - це оформлення виїзду на ПМЖ з України в країну, де ви претендуєте на громадянство.

- Другий - постановка на постійний консульський облік в Посольстві/Консульстві України у відповідній країні і подача документів на вихід з громадянства.

ВАЖНО

На сьогоднішній день законодавство не передбачає можливість супроводу процедури виходу з громадянства з території України, оскільки всі документи подаються лише через Посольство/Консульство України за кордоном.

АЛЕ! Ми можемо допомогти з оформленням документів і проставленням штампів про виїзд на постійне місце проживання за кордон - без цього етапу, вийти з громадянства України неможливо. Детальніше про виїзд на ПМЖ можна дізнатися тут.

Законодавство

Відповіді на популярні питання

Якщо документи на вихід з громадянства вже подані, чи можна за вашою допомогою дізнатися на якій стадії розгляду вони перебувають?

Так, ми можемо зробити адвокатський запит у ваших інтересах та дізнатися на якій стадії зараз знаходяться ваші документи.

Чи можете ви прискорити розгляд заяви про вихід з громадянства з території України?

Допомогти в цьому питанні не зможемо, оскільки законодавчо не передбачена процедура прискорення виходу з громадянства.

Питання та коментарі

Eldar
Здравствуйте! Я родился в Украине в 1977-м году. Я добровольно принял Американское гражданство в 2005-м году. Моё гражданство Украины автоматически прикратилось в 2005-м? Спасибо! -Эльдар
Justicon
Здравствуйте. В Украине нет процедуры автоматического прекращения гражданства, вы все еще гражданин Украины.