goup

Припинення громадянства України

Як оформити вихід з громадянства України? Яка процедура і терміни? Звертайтеся в нашу компанію - допоможемо розібратися в цих питаннях і отримати очікуваний результат.

Замовте зараз: +380(98)1000-176

  • Відгуки по Юстикону Вадим Макаренко
    09.12.2019
  • Відгуки по Юстикону Степан Момсенко
    12.12.2019

Стисло про послугу

Підставою для виходу з громадянства України є отримання від компетентних органів іншої країни документа про те, що особа, яка перебуває у громадянстві України, має право на отримання громадянства іншої країни, в разі виходу з громадянства України. Заява про вихід з громадянства подається на ім'я Президента України та розглядається близько року.

- Перший етап виходу з громадянства - це оформлення виїзду на ПМЖ з України в країну, де ви претендуєте на громадянство.

- Другий - постановка на постійний консульський облік в Посольстві/Консульстві України у відповідній країні і подача документів на вихід з громадянства.

ВАЖНО

На сьогоднішній день законодавство не передбачає можливість супроводу процедури виходу з громадянства з території України, оскільки всі документи подаються лише через Посольство/Консульство України за кордоном.

АЛЕ! Ми можемо допомогти з оформленням документів і проставленням штампів про виїзд на постійне місце проживання за кордон - без цього етапу, вийти з громадянства України неможливо. Детальніше про виїзд на ПМЖ можна дізнатися тут.

Законодавство

Відповіді на популярні питання

Якщо документи на вихід з громадянства вже подані, чи можна за вашою допомогою дізнатися на якій стадії розгляду вони перебувають?

Так, ми можемо зробити адвокатський запит у ваших інтересах та дізнатися на якій стадії зараз знаходяться ваші документи.

Чи можете ви прискорити розгляд заяви про вихід з громадянства з території України?

Допомогти в цьому питанні не зможемо, оскільки законодавчо не передбачена процедура прискорення виходу з громадянства.

Відгуки та коментарі

Eldar
22/06/2020

Здравствуйте! Я родился в Украине в 1977-м году. Я добровольно принял Американское гражданство в 2005-м году. Моё гражданство Украины автоматически прикратилось в 2005-м? Спасибо! -Эльдар

JusticonJusticon
відповідь адміністрації

Здравствуйте. В Украине нет процедуры автоматического прекращения гражданства, вы все еще гражданин Украины.

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
CAPTCHA Image Другий малюнок
Введіть текст з картинки

Пов'язані послуги

+380(98)1000-176Contacts