goup

Публікації

Призупинили паливну ліцензію: чому це сталось та як виправити?

Ліцензія на зберігання топлива

Законом України "Про державне регулювання обігу пального" від 19.12.1995 р. № 481 передбачено, що ліцензії на право зберігання пального видаються терміном на 5 років. Відповідно до вимог цього ж закону, плата за право користування ліцензією не може бути внесена за весь період, а повинна вноситись щорічно.

Крім того, не внесення чергового платежу є підставою для призупинення дії ліцензії, яке встановлюється за письмовим розпорядженням органу ліцензування на період до сплати заборгованості.

Однак не варто хвилюватись – законодавець надав можливість виправити таку прикру помилку та встановив термін у 30 днів для оплати продовження дії ліцензії. Тобто, якщо суб'єкт господарювання в силу певних причин зіткнувся із призупиненням власної ліцензії, він матиме змогу протягом місяця внести платіж, тим самим поновивши її дію.

Натомість, у випадку несплати суми державного мита, ліцензія такого суб'єкта господарювання буде повністю анульована, а суб'єкт втратить право на провадження діяльності, передбаченої ліцензійним документом.

Саме тому варто завжди вчасно вносити державні платежі, щоб мати змогу спокійно спати вночі. Але якщо у вас все-таки залишаються питання, які порушують ваш сон, спеціалісти нашої компанії з радістю, а головне – якісно та професійно допоможуть вирішити усі ваші проблеми.

+380 (98) 1000-176Contacts