goup

Новини права

Посилення вимог до туроператорів!

Очікування в аеропортах і помилки туроператорів будуть каратись законом

05.07.2018 на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, з’явилась інформація, що 4 липня під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулась нарада щодо врегулювання ситуації на ринку туристичних послуг.

Як відомо, через комерційні непорозуміння між туроператорами та авіаперевізниками, українські громадяни отримують неналежну якість туристичних послуг. 30 червня почалися масові затримки та скасування чартерних авіарейсів, в результаті яких близько 1,5 тис. Громадян України "застрягли" в Тунісі, Албанії, Грузії.

"У той же час, Мінекономрозвитку в рамках чинного законодавства позбавлене дієвих інструментів впливу на гравців туристичного ринку. Тому С.Кубів доручив створити робочу групу, яка розробить пропозиції змін до чинного законодавства ", - йдеться в повідомленні міністерства.

Робоча група займеться розробкою змін до чинного законодавства, зокрема в напрямках:

  1. Посилення ліцензійних вимог до здійснення туроператорської діяльності;
  2. Створення дієвого механізму реалізації цивільної відповідальності туроператора перед туристами;
  3. Підвищення розміру фінансового забезпечення туроператорів;
  4. Становлення адміністративної відповідальності суб'єктів туристичної діяльності за порушення законодавства в сфері туризму і т.д.

Звертайтесь в ЮК «Юстікон» і ми допоможемо Вам з ліцензією на туроператорську діяльність !

+380 (98) 1000-176Contacts