goup

Новини права

Штрафи за відсутності ліцензії на паливо відтермінують на півроку

Як відомо, з 1 липня 2019 року запроваджується ліцензування виробництва, зберігання, продажу (оптової і роздрібної) палива.

Це означає, що разом із зобов'язанням оформити ліцензію для підприємств, які потрапляють під нововведення, з'являться і санкції за відсутність ліцензії у вигляді штрафів.

Згідно змін у законодавстві розмір штрафу складе 500 тисяч гривень і буде застосовуватися одночасно з набранням чинності нововведень.

На наш погляд, це здається не зовсім логічним, так як Ліцензійних умов поки що немає і підприємства не зможуть так швидко зорієнтуватися і оформити всі можливі необхідні документи.

У Верховній Раді України планується розглянути Проект закону про відстрочку штрафів на півроку, тобто до 1 січня 2020 року. Ухвалення такого проекту здається справедливим, оскільки легалізує перехідний період для підприємств, в який вони зможуть зайнятися оформленням всіх необхідних документів (акта введення в експлуатацію, дозволи Держпраці на експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки), а також запустити процес ліцензування діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі паливом.

+380 (98) 1000-176Contacts