goup

Новини права

З 01.01.2018 р. національна поліція буде масово перевіряти у перевізників таксі наявність ліцензії на перевезення пасажирів.

Поліція має право перевіряти таксі на наявність ліцензії

29.11.2017 р. окружний адміністративний суд м. Києва прийняв постанову № 826/8056/17, щодо бездіяльності працівників національної поліції України при здійсненні ними контролю дотримання правил дорожнього руху, а також правомірності експлуатації транспортних засобів. Судом було встановлено, що працівники поліції не перевіряють у перевізників таксі наявність оформленої ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів.

Починаючи з 01.01.2018 р. працівники поліції при виявлені факту відсутності у перевізника оформленої ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів на таксі будуть складати адміністративні протоколи про адміністративне правопорушення.

В разі складення такого протоколу перевізник у якого буде відсутня ліцензія на перевезення пасажирів на таксі, буде вимушений в порядку визначеному ст. 164 КУпАП сплатити штраф в розмірі від 17 000 грн.

З метою уникнення можливого накладення адміністративного штрафу Ви можете звернутися до ЮК «Юстікон» та оформити ліцензію на внутрішні перевезення легковими автомобілями або таксі.

Додатко ознайомитись з процедурою отримання ліцензії можна тут
+380 (98) 1000-176Contacts