goup

Новини права

Зміни в ліцензуванні зберігання та продажу пального 2020, кому не потрібна ліцензія на ГСМ

ДПС України звертає увагу, що з 29.12.2019 р. спрощуються умови ліцензування для суб’єктів, що зберігають пальне для власних потреб, а також для підприємств, що займаються зберіганням та /або торгівлею  пальним у тарі до 5 літрів.

А саме:

  1. суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну, оптову торгівлю пальним або зберігання ГСМ виключно у споживчій тарі до 5 літрів, ліцензію на роздрібну або оптову торгівлю пальним або на зберігання пального не отримують.
  2. суб’єкти господарювання, які здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки ( с/г підприємства, будівельні компанії, транспортні компанії, фермерські господарства та інші), копії документів, передбачених ст. 15 Закону №481, до державної податкової служби для отримання ліцензії не подають. 

Такі суб’єкти господарювання  у заяві зазначають про використання пального для потреб власного споживання чи переробки, загальну місткість резервуарів, що використовуються для зберігання пального, та їх фактичне місцезнаходження, а також фактичне місцезнаходження ємностей, що використовуються для зберігання пального.

+380 (98) 1000-176Contacts