goup

Думка експерта

Особливості отримання ліцензії на працевлаштування і роботу в Польщі!

Кожна компанія (агентство-посередники), яка планують надавати послуги з працевлаштування громадян України в Польщі, згідно законодавства зобов'язана отримати ліцензію Міністерства соціальної політики України на посередництво у працевлаштуванні за кордоном.

Сама процедура оформлення ліцензії на працевлаштування в Польщі, з одного боку досить проста, але вимагає певних знань, навичок підготовки пакету документів, терпіння, і досить витратна за часом.
Агентства-посередники, які самі оформляють ліцензію на роботу при зверненні до органу ліцензування (Міністерство соціальної політики України), дуже часто стикаються з проблемними ситуаціями, з яких, як багатьом здається, немає виходу.

Одним з найбільш проблемних питань є відсутність у агентства-посередника контракту про співпрацю в працевлаштуванні громадян України в Польщі.
Наявність такого контракту, це одне з основних вимог органу ліцензування, яке прямо передбачено ліцензійними умовами.

Без наявності такого контракту, ліцензію на роботу, працевлаштування в Польщі не отримати.

Нижче ми розповімо про основні вимоги та умови яким повинні відповідати документи іноземних агентств-посередників для успішної подачі документів та отримання ліцензії на працевлаштування і роботу в Польщі.

Вимога 1 «Компанія-партнер».

У Польщі існує два основних види для партнерства надання послуг у працевлаштуванні - це підписання договору безпосередньо з роботодавцем і / або підписання договору з агентством посередником у працевлаштуванні (кадрове агентство в Польщі).

Для успішної співпраці з такими агентствами і роботодавцями настійно рекомендуємо перевіряти їх реєстраційні документи і репутацію на ринку надання таких послуг.

Вимога 2 «Умови контракту».

Договір про співпрацю в працевлаштуванні в Польщі, і проект трудового договору на роботу, повинні відповідати вимогам як українського, так і польського законодавства в частині, що стосується оплати праці, робочого часу, прав і обов'язків працівника. Дуже Важливо врахувати всі необхідні моменти для того, щоб документи пройшли перевірку ліцензійною комісією і Вам видали ліцензію на працевлаштування і роботу в Польщі.

Вимога 3 «Достовірність документів».

Всі документи, які надає іноземна компанія-партнер (агентство з працевлаштування або роботодавець), а саме - виписки з ВРХ, сертифікати про реєстрацію підприємства як такого і підтверджує право провадити посередницьку діяльність з працевлаштування та прийняття на роботу, а також забезпечення трудовими ресурсами - підлягають засвідченням належним чином. Це необхідно, для того, щоб документ вважався легальним на території України.

Звертаємо вашу увагу, що останнім часом почастішали випадки, коли українські компанії - агентства-посередники з працевлаштування на роботу в Польщу - потрапляють в досить неприємні ситуації.

Неприємність ситуації полягає в тому, що в інтернеті існує дуже багато сумнівних пропозицій про надання за грошову винагороду українському агентству-посереднику документів від іноземного роботодавця необхідних для оформлення ліцензії на посередництво, а саме: контрактів на роботу, реєстраційних документів, трудових договорів.

Насправді, в кращому випадку, таких роботодавців і агентств в реальності не існує, в гіршому - такі документи виявляються підробкою.
Подача таких документів в орган ліцензування та виявлення факту недостовірності даних, в обов'язковому порядку передбачає відмову у видачі ліцензії на працевлаштування в Польщі.

Відмова через недостовірності поданих даних, а саме: договори про співробітництво з іноземним контрагентом, а також інших документів, тягне за собою заборону на повторну подачу документів мінімум на три місяці.

Таким чином, скориставшись, на перший погляд, оптимальним рішенням і, начебто, заощадивши трохи грошей, ви потрапляєте в ситуацію, коли репутація вашої компанії вже зіпсована, а час на оформлення ліцензії на роботу в Польщі втрачено.

Як не згадати в цій ситуації народне прислів'я про те, що скупий платить двічі.
Наша компанія має багаторічний досвід в отриманні ліцензій з працевлаштування на роботу в Польщі.
Для досягнення бажаного Вами результату, ми можемо запропонувати Вам чесне, і взаємовигідне співробітництво

Що Ми пропонуємо:

Уклавши договір з нами і нашими агентствами-роботодавцями ми гарантує вам 100% результат в отриманні ліцензії на працевлаштування.
Звернувшись до нас Ви істотно скоротите термін отримання ліцензії на роботу, і максимально швидко реалізуєте свій бізнес-проект.

Вартість надання послуг оформлення ліцензії на роботу в Польщі, а також повного пакету документів від роботодавців і агентств, приведена в таблиці:

Вид послуги Вартість Терміни
Оформлення ліцензії на роботу в Польщі 4500 грн 10 р.д.
Підписання контракту -документів від роботодавця або агентства в Польщі 8000 грн 2 р.д.
Вартість повного пакету послуг (ПІД КЛЮЧ) по отриманню ліцензії на роботу в Польщі з послугами роботодавця. 12500 грн 10 р.д.

Більш детально про процедуру, строки та необхідні документи для оформлення дивіться тут

+380 (98) 1000-176Contacts