goup

Думка експерта

Нагадуємо, що з 1.07.2019 року вводиться новий вид ліцензування, а саме ліцензування роздрібної та оптової торгівлі паливом.

Ліцензування діяльності автозаправочних станцій

Нагадуємо, що з 1.07.2019 року вводиться новий вид ліцензування, а саме ліцензування роздрібної та оптової торгівлі паливом.

Це означає, що за суб’єктами господарювання, що провадять таку діяльність буде збільшено контроль, а сам обіг палива буде відображатись в Системі електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП).

Буде контролюватись саме фактичний рух палива в розрізі місць зберігання.

Ліцензії на право оптової та роздрібної  торгівлі пальним видаються терміном на п’ять років органом виконавчої влади, уповноваженим КМУ. Даний орган буде визначений пізніше, також з часом очікується розробленя ліцензійних умов.

 

За отримання ліцензії встановлена річна плата у розмірі:

Суб’єкт господарювання для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним, зберігання пального подає:

Копії зазначених документів не подаються у разі їх наявності у відкритих держреєстрах, якщо реквізити цих документів та назви реєстрів зазначені у заяві на видачу ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального.

Протягом підготовчого періоду — тобто I-го півріччя 2019 року — має активізуватись робота контролюючих та правоохоронних органів влади. А на центральному рівні потрібно прийняти системні заходи боротьби з нелегальною торгівлею паливом.

+380 (98) 1000-176Contacts