goup

Новини права

Заборона розміщення реклами на стовпах!

Вулиці міста без реклами на стовпах

03.07.2018р. Верховна Рада України підтримала в другому читанні  зміни до Закону України «Про рекламу». У цих змінах забороняється розміщення реклами на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (в тому числі опорах) зовнішнього освітлення. Це означає, що розміщення реклами на стовпах, ліхтарних стовпах, інших опорних конструкцій та інших елементах контактної мережі є незаконним.

Відповідний Закон України «Про внесення змін до Закону України« Про рекламу », щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності» ( проект № 3454 )  було прийнято на засіданні  Верховної Ради України 3 липня 2018 року.

Очікується, що ці зміни очистять міський простір від рекламоносіїв, які призводять до візуального засмічення вулиць і площ,  будуть сприяти збереженню автентичності та просторової композиції архітектурних ансамблів та об'єктів культурної спадщини, а також підвищенню туристичної привабливості та поліпшення ситуації в сфері безпеки дорожнього руху. Також, цими змінами буде ускладнено розміщення зовнішньої реклами.

 Звертайтесь в ЮК «Юстікон» і ми допоможемо Вам з розміщенням Вашої реклами!

+380 (98) 1000-176Contacts