goup

Новини права

Подати повідомлення про початок будівельних робіт тепер можна онлайн!

Електронне повідомлення про початок будівництва

19 липня Державна архітектурно-будівельна інспекція спільно з Державним агентством з питань електронного урядування презентували оновлену адміністративну електронну послугу для повідомлення про початок будівельних робіт. Е-послуга відтепер повністю автоматизована.

Подати повідомлення для внесення даних в Реєстр дозвільних документів можливо без участі чиновників. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт – це документ, який містить найменування об'єкта будівництва, відомості про будівельний паспорт або містобудівні умови та обмеження, інформацію про проектну документацію, дані про проектувальника і відповідального за авторський нагляд, а також інші важливі дані. Також налагоджено електронну взаємодію з Єдиним державним реєстром речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Тепер, заповнюючи відповідну електронну форму, не буде необхідності вносити всі дані про свою земельну ділянку самостійно. Якщо вказати тільки кадастровий номер і натиснути «Отримати дані», вся необхідна інформація буде відображена в електронній формі повідомлення автоматично. Очікується, що це спрощення мінімізує можливість припуститися помилки при заповненні електронної форми. Оновлена е-послуга стосується будівництва, яке здійснюється на підставі будівельного паспорта. До нього відноситься зведення індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових і дачних будинків висотою не більше двох поверхів (площею - не більше 300 м2), господарських будівель і споруд, зокрема, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках.

+380 (98) 1000-176Contacts