goup

Новини права

Оновлені правила перевезення, видачі свідоцтв та узгодження маршруту дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів - нові правила

Наказом № 656 від 04.08.2018 року МВС затвердило нові правила перевезення небезпечних вантажів з урахуванням вимог додатків A, B до Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ).

Наказом також затверджено Порядок видачі та оформлення свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів та Порядок узгодження і оформлення маршруту руху транспортного засобу під час перевезення небезпечних вантажів.

На кожній транспортній одиниці повинні бути, такі документи:

1) при перевезенні вантажів підвищеної небезпеки - узгодження маршруту руху транспортного засобу під час перевезення небезпечних вантажів, видане уповноваженим підрозділом поліції.

Без узгодження маршруту перевезення може здійснюватися:

2) при внутрішньому перевезенні небезпечних вантажів - копія договору обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів.

Копія договору обов'язкового страхування не потрібна, якщо перевезення вантажу частково або повністю звільняється від необхідності дотримання вимог і положень ДОПНВ;

Наказ набирає чинності з дня опублікування.

+380 (98) 1000-176Contacts