goup

Новини права

Київгаз запровадив нові вимоги щодо розподілу газу споживачам на опалювальний період -2019 р.

Починаючи з квітня 2019 р. всі, без виключення, абоненти (споживачі) ПАТ «Київгаз» які використовують природний газ з метою функціонування котелень для опалення приміщень, отримують від оператора ринку «листи -попередження».

В зазначених повідомленнях «Київгаз» посилаючись на «Правила безпеки систем газопостачання України» та з метою встановлення ступеня готовності об’єкту споживача до розподілу газу визначив вимоги за умови виконання яких буде здійснено поставка газу.

 

Зокрема для підтвердження готовності об'єкту  до приймання газу, споживачу необхідно пред’явити до Київгазу копії документів, що підтверджують виконання вимог правила безпеки систем газопостачання, а саме:

 

В разі не надання вказаних документів Київгаз буде розцінювати таке підприємство як таке, що не відповідає вимогам «Правила безпеки систем газопостачання України», та таке, що підлягає обмеженню в газопостачанні.

 

З метою уникнення негативних наслідків обмеження Вашого підприємства в газопостачанні ЮК «Юстікон» пропонує Вам повний комплекс робіт з підготовки документації необхідної для пред’явлення до Київгаз, зокрема:

 

| Більш детально про оформлення та підготовку документації необхідної для пред’явлення до Київгаз можна дізнатись за тел. (044) 221 4000 та /або відправивши запит на пошту lic@justicon.ua

+380 (98) 1000-176Contacts