goup

Новини права

Фінляндія збільшила квоту для сезонних працівників

Відомо, що серед українців користується попитом сезонна робота за кордоном. Сезонна робота – це робота, яка виконується не весь рік, а протягом певного періоду (сезону), але не більше 6 місяців.

 Нещодавно стало відомо, що у Фінляндії збільшили квоту на сезонних робітників з України, Таїланду та Росії. Цією квотою дозволили в’їзд 10 000 робітників, що повинно суттєво полегшити та пришвидшити виконання робіт.

За даними офіційних джерел Фінляндії, минулого року на сезонних роботах, попри карантин та обмеженя, було залучено близько 3000 іноземних робітників.

 Попит на сезонних працівників у Фінляндії зростає у її південно-західній частині, коли починається період збору врожаю у теплицях. Роботодавців зобов’язали дотримуватись всіх необхідних протиепідемічних норм, контактувати з місцевими закладами охорони здоров’я.

            Також сезонних робітників чекають у Німеччині, Британії, Польщі.

            Нагадуємо, що не варто користуватись послугами неперевірених посередників з працевлаштування. Контактувати необхідно лише з агентствами, які мають ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном у ту країну, в яку ви плануєте працевлаштовуватись.

            Пам’ятайте, що дотримання простих правил зекономить ваш час та кошти:

 

Юристи компанії «Юстікон» допоможуть вам захистити свої права, перевірити всі документи у посередника з працевлаштування за кордоном!

Якщо ж ви посередник та бажаєте легалізувати свою діяльність, з порядком отримання ліцензії можна ознайомитись ТУТ.

 

+380 (98) 1000-176Contacts