goup

Думка експерта

Що таке сертифікат якості ISO 9001 і для чого він потрібен?

Зміст:

У нашому світі зараз, дуже багато різних варіантів бізнесу. Величезна кількість пропозицій і послуг для покупців.

Для того, щоб займати лідируючі позиції на ринку надання послуг і продажів, підприємці використовують різні варіанти.

Що таке ISO 9001 сьогодні? Це найкращий інструмент, використовуючи який, ви зможете дати оцінку своїх дій, і методів роботи з партнерами.

Сертифікація ISO 9001, це серія міжнародних стандартів, що являють собою, спектр потреб системи, якісного менеджменту бізнесу.

Простіше кажучи - це технологія управління, процесом сертифікації системи менеджменту при якій, ми розбиваємо бізнес на процеси, і ефективно управляємо кожним з них.

Сертифікат ISO для бізнесу і його серії

Стандарти ISO 9001, і систему його роботи, взяли, як мінімум, 190 країн світу. Для багатьох країн сьогодні, це національний стандарт, відповідний для бізнесу, не важливо малого чи великого. Сфера діяльності також не важлива.

ISO 9001 присвоєно міжнародне і національне найменування. Зокрема, для України це буде ISO 9001: 2015 і сертифікація згідно ДСТУ ISO 9001: 2015.

Існують різні серії сертифіката ISO 9001, він належить до серії ISO 9000. Ця серія міжнародних стандартів, що представляють спектр потреб, для всієї величезної системи якісного менеджменту бізнесу. У 1987 році вийшла перша серія ISO 9001, в 1994 році вийшла друга, більш уточнена серія ISO.

У 2000 році, вийшла ще, більш сучасна серія ISO. Наступна, четверта версія, комплексу стандартів 9000 вийшла 2005 році,

Через 3 роки, в 2008, на ринку з'явився оновлений сертифікат ISO 9001: 2015-го, який прийняла Україна, в національному стандарті ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015.

Де оформити сертифікат ISO 9001

Дізнзємося, хто видає сертифікати ISO 9001, і докладно вивчаємо всі варіанти. Вибираючи органи сертифікації ISO 9001, необхідно перевірити діяльність декількох органів.

Дізнатися, чи застосовують там відповідний стандарт і акредитований він. В цілому, звичайно, акредитація - це не обов'язкова умова. Буває так, що орган по сертифікації не акредитований, але це не означає, що у нього погана репутація.

Сертифікація ISO 9001 в Україні

Проведення сертифікації ISO 9001 в Україні, так само, не носить обов'язкового характеру, а більше рекомендаційний.

Але все ж, ISO 9001, є не просто відмінним керівництвом для якісного управління вашого бізнесу, а ще, це незамінний маркетинговий інструмент.

Сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001, покаже якість Вашого бізнесу, і дасть гарантії, що випускається товар хороший і надання послуг буде на вищому рівні. В цілому багато плюсів, отримують підприємства, які витратили свої гроші на сертифікат і тим самим, побудували собі правильну систему менеджменту якості за стандартом ISO 9001.

Отримати сертифікат відповідності ISO 9001 в Києві, необхідно, відповідно до стандарту, в якому, є вимоги до системи управління якістю.

Давайте поговоримо докладніше, як отримати сертифікат ISO в Україні.

Щоб почати процедуру, потрібно подати заявку, в якій буде підтверджено що Вам необхідно отримати сертифікат ISO 9001.

Які необхідно мати документи для отримання сертифіката ISO 9001

До переліку документів для отримання сертифіката, входить стандартний пакет статутних документів, таких як: копія статуту, ІПН, ОГРН, КПП, Статут, Ліцензії та інші.

Документи повинні бути оригінальними і з печатками організації. В цілому, це всі документи, для отримання сертифікату ISO 9001.

У серію стандартів, що відносяться до ISO 9001, входять вимоги, до якості організацій.

Для проведення тендера, також потрібні сертифікати захисту. Якщо ви плануєте брати участь у державних закупівлях, або вже є учасником аукціону, то будьте готові що для цього Вам необхідно буде отримати сертифікат ISO 9001 для проведення тендеру, саме в Україні.

Комплект документації ДСТУ ISO 9001: 2015-го, не відрізняється від стандартного пакета для СМК.

Терміни виготовлення сертифікату і його вартість.

Отримати сертифікат ISO 9001 можна протягом одного тижня. Насправді це максимальний термін, звернувшись в ЮК Юстікон ми зможемо все оформити і підготувати протягом двох-трьох днів.

Середня вартість сертифікації ISO 9001 в Україні складає від 15 000 гривень.

Вартість оформлення сертифікації ISO 9001 для участі в тендері в кінці 2020 роки для малих підприємств, становить приблизно від 20 000 грн. На, ціну сертифікату ISO 9001 може і буде впливати предмет діяльності, а також розмір Вашої організації, в залежності від цього будуть формуватися цифри.

У підсумку вищесказаного, рекомендуємо Вам оформляти сертифікат ISO 9001 тільки у компетентних фахівців, які розуміють і знають процес отримання сертифікату, і тоді ви отримаєте його швидко без головного болю.

Якщо Вам все-таки необхідно оформити сертифікат ISO 9001 для підтвердження якості виконуваних послуг або для участі в тендері ми з радістю супроводимо цей процес.

Звернувшись до нас, ви зможете не турбуватися про можливі негативні наслідки, отримаєте можливість участі в державних тендерах і вагоме першість над конкурентами.

Наша компанія пропонує найкоротші терміни отримання сертифіката, два- три дні, і він у Вас.

При цьому ми пропонуємо середньоринкову вартість послуги, яка складає близько 15 000 тисяч гривень. за виключно справжні сертифікати ISO 9001, що мають термін придатності 3 роки.

Більш докладно про процедуру, перелік необхідної документації та вартості оформлення сертифіката ISO 9001 можна дізнатися, зателефонувавши нам по телефону 044 221 4000 або у нас на сайті «ТУТ»

 

ЮК Юстікон.

justicon.ua


Використання і будь-яке відтворення матеріалів сайту justicon.ua на сторінках інтернет-сайтів, ЗМІ, друкованих виданнях та інших носіях дозволяється тільки з письмового дозволу ТОВ «Юстікон».
Всі матеріали, розміщені на сайті justicon.ua, є об'єктами авторського права, і охороняється відповідно до закону Закон України «Про авторське право і суміжні права».
+380 (98) 1000-176Contacts