goup

Думка експерта

Як перевірити агентство з працевлаштування?

Правильний вибір агенства з працевлаштування

На сьогоднішній день багато громадян України користуються послугами агентств з працевлаштування.

Діяльність таких агентств полягає в тому, що вони за плату, або ж на безкоштовній основі надають вакансії для роботи за кордоном. Так само, такі компанії надають візову підтримку, консультують з питань працевлаштування за кордоном, інформують про умови праці в конкретній країні.

Для того, щоб здійснювати контроль за діяльністю таких агентств, гарантувати на державному рівні громадянам України необхідний механізм правового захисту, запобігати випадкам шахрайства, торгівлі людьми, діяльність таких агентств підлягає державній легалізації - ліцензуванню.

Що таке ліцензія на посередництво в працевлаштуванні і як це працює?

Кожна українська компанія, яка має намір займатися діяльністю з працевлаштування громадян України за кордоном повинна легалізувати свою діяльність. Для цього компанія повинна пройти підготовчий етап:

Після цього слідує етап отримання ліцензії на посередницькі послуги в працевлаштуванні за кордоном. Така ліцензія видається Міністерством соціальної політики України.

Після отримання такої ліцензії українська компанія має право легально працевлаштовувати людей України на роботу за кордоном.

ВАЖЛИВО!

Агентство має право працевлаштовувати тільки в ті країни і компанії, які внесено в ліцензійну справу і до ліцензійного реєстру.

Як перевірити чи має агентство ліцензію?

При зверненні в агентство Ви маєте право запросити наступну інформацію:

На що слід звернути увагу:

Дуже важливо врахувати всі ці моменти для того, щоб не стати жертвою шахрайства.
Наша компанія допоможе Вам перевірити агентство на предмет наявності у нього ліцензії на працевлаштування за кордоном, а також відповідність інформації в реєстрі з тим, що Вам надає агентство.

+380 (98) 1000-176Contacts