goup

Новини права

ШАХРАЙСЬКІ ДІЇ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ЗА КОРДОНОМ

25 березня новинний простір сколихнула новина про те, що 20-річний мешканець міста Кропивницький ошукував людей, розміщуючи на сайтах для пошуку роботи оголошення про працевлаштування за кордоном (а саме - в Німеччині) та виманюючи, таким чином, оплату за, нібито, підготовку документів. Після отримання оплати, «посередник» блокував номери телефонів та зникав.

Як повідомляє МВС на своєму офіційному сайті, за фактом вчинення таких дій було відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Також, поліція повідомляє, що з початку року надійшло близько 50 повідомлень про подібні шахрайські дії.
Ми ж нагадуємо, що в тому випадку, якщо ви вирішили працевлаштуватися за кордон, потрібно користуватися послугами лише перевірених посередників. Обов’язково перевіряйте наявність у компанії чи фізичної особи-підприємця наявність ліцензії, перелік країн, в які посередник може працевлаштовувати та перелік вакансій, які внесені в ліцензійну справу. Також бажано ознайомитися з відгуками про посередника на декількох сайтах, для отримання більш достовірної інформації.

Компанія «Юстікон» надає послуги з перевірки агентства по працевлаштуванню за кордоном для того, щоб убезпечити вас від шахрайських дій. Для більш детальної інформації звертайтеся за телефоном 093 1000 176 або через інші канали зв’язку.

 

+380 (98) 1000-176Contacts