goup

Новини права

Переоформлення будівельної ліцензії на безстрокову стало можливим

15 вересня 2021 року почала свою роботу Державна інспекція архітектури та містобудування. Вона повністю перебрала на себе функції, які раніше виконувала ДАБІ (Державна архітектурно-будівельну інспекція України), в тому числі і питання ліцензування будівельної діяльності. На разі немає чіткого механізму та розуміння що робити з отриманням ліцензії на будівництво, але вже зараз можна переоформити ліцензію на безстрокову.

Як це зробити?

Якщо у вас:

То такі ліцензії є безстроковими і наразі про це можна внести інформацію у відповідний реєстр ( переглянути реєстр можна тут)

Для чого потрібно переоформлювати будівельну ліцензію на безстрокову?

Найчастіше це потрібно для компаній, які беруть участь в тендерах, заключають договори для роботи на нових об'єктах, але в будь-якому разі, навіть,якщо ви маєте паперовий бланк ліцензії та лист ДАБІ про її безстроковість, то без відповідного запису в реєстрі у ваших контрагентів може виникати багато запитань.

Компанія «Юстікон» надає послуги з переоформлення будівельних ліцензій на безстрокові. Для більш детальної інформації звертайтеся за телефоном 093 1000 176 або через інші канали зв’язку.

+380 (98) 1000-176Contacts