goup

Публікації

Як іноземцю отримати посвідку на проживання в Україні з нуля?

Україна посвідка на проживання

У цій статті я відповім на питання як законно залишитися в Україні мінімум на один рік за умови, що Ви не маєте ніякого зв'язку з Україною: ні родичів, ні роботи. Крім того, такий план допоможе розвинути свій бізнес, і в подальшому перевезти, при необхідності, всю свою сім'ю до України.

Отже, почнемо з того, що Ви вже прийняли рішення переїхати жити в Україну. Вам пощастило, якщо в'їзд на територію України для Вас не пов'язаний з отриманням візи. А якщо потрібна віза, що ж робити, запитаєте Ви? В такому випадку звертайтеся в компанію «ЮСТІКОН» і наші юристи допоможуть Вам в оформленні запрошення, по якому не важко буде відкрити бізнес візу для короткострокового візиту в Україну.

Після прибуття у Вас буде цілих 90 днів для законного перебування в нашій країні ... АЛЕ не потрібно розслаблятися і відкладати подальше оформлення документів.

Тому, наступним етапом буде відкриття компанії на Ваше ім'я. Для цього потрібно отримати український податковий номер. Юридична компанія «Юстікон» оформить такий номер за пару днів, і ще через 3-4 дні Ви станете законним власником бізнесу в Україні.

Так як за українським законодавством іноземець перед тим як зайняти певну посаду повинен отримати відповідний дозвіл на роботу, то після реєстрації компанії будемо займатися отриманням такого дозволу. Ви зможете зайняти посаду як Керівника компанії, так і будь-яку іншу посаду, тим самим довіривши ведення бізнесу іншій людині. Звертаю Вашу увагу, що при оформленні від Вас буде потрібний документ про освіту, який заздалегідь, при необхідності, потрібно легалізувати. Для деяких країн (наприклад, Росії, Білорусії, Казахстану, країн Прибалтики, Молдови і т.д.) досить оригіналу диплома або атестата; для інших країн (наприклад, більшість країн ЄС, Австралія, Ізраїль, США, Японія) потрібно проставити апостиль на документі, для третіх (наприклад, Саудівська Аравія, ОАЕ, Єгипет, Китай) доведеться проходити процедуру консульської легалізації документа. Отримання дозволу на роботу на керівну посаду займе 7-10 робочих днів.

Після отримання дозволу на роботу ми наблизимося до найголовнішого етапу - оформленню посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Що значить посвідка на проживання? Посвідка на тимчасове проживання - документ, який дозволяє іноземцю перебувати і проживати в Україні цілий рік.

Законодавством передбачено деякі умови отримання посвідки на проживання в Україні. Однією з умов є законне перебування іноземця на території нашої країни під час подачі документів і при отриманні дозволу на проживання.

Важливим моментом, на який варто звернути увагу, є зміна мети візиту в Україну після отримання дозволу на роботу. Для цього Вам потрібно перетнути кордон знову, громадянам візових країн попередньо отримати довгострокову візу. По прибуттю в Україну ми відразу ж подамо документи до Міграційної служби для оформлення посвідки на тимчасове проживання. Довгоочікувана посвідка буде готова через 5-10 робочих днів. Спрощена видача посвідки на проживання передбачає лише прискорене отримання / оформлення за умови подачі такого ж пакету документів.

І найостаннішим, скажімо так, фіналом всієї процедури, буде реєстрація місця проживання, тобто проставлення відповідного штампу. Це може бути Ваша адреса або Вам знадобиться допомога нашої компанії в пошуку адреси для реєстрації.

Усе!!! Процес легалізації в Україні на один рік закінчено. За один місяць до закінчення дії дозволу на роботу та посвідки на тимчасове проживання ми займемося їх продовженням.

+380 (98) 1000-176Contacts