(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
»
»
»
»
Представництво інтересів в судах
Усі практики
Корпоративні правовідносини
Наші клієнти

Представництво інтересів в судах

Законодавством України передбачена можливість звернення юридичних та фізичних осіб до судів за захистом власних прав та інтересів у сферах цивільних та господарських правовідносин, а також у сфері публічно-правових відносин з органами державної влади. Кожен має право звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оскаржуваних прав, свобод чи інтересів у порядку визначеному одним з процесуальних кодексів України.

Знання особливостей різних процесів і досвід представництва в судах дозволяє команді наших юристів, досягати потрібного результату під час розгляду справ у судах. Одними з основних принципів нашої роботи є індивідуальний підхід і конфіденційність при співробітництві з Вами.

Фахівці нашої компанії нададуть послуги з представництва інтересів у національних судах, у тому числі судах загальної юрисдикції, адміністративних та господарських судах.

 1. Цивільно-правові спори (майнові / немайнові).
 2. Трудові спори.
 3. Земельні спори.
 4. Спадкові спори.
 5. Захист прав споживачів.
 6. Сімейні спори.
 7. Житлові спори.
 8. Господарські спори з контрагентами.
 9. Представництво інтересів у справах про банкрутство.
 10. Спори фізичних та юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності, в тому числі спори з податковими органами.


Ξ ПЕРЕЛІК БАЗОВИХ ПОСЛУГ


 1. збір, аналіз матеріалів справи і визначення тактики ведення справи в суді;
 2. складання позовної заяви та підготовка документів для звернення до суду;
 3. участь у судових засіданнях всіх інстанцій;
 4. складання процесуальних документів (апеляційних та касаційних скарг, відзивів, заперечень, пояснень, клопотань, заяв);
 5. ознайомлення з матеріалами справи, одержання копій документів, залучених до матеріалів справи, а також копій рішень, постанов, ухвал суду, подача доказів, участь у вивченні та оцінка доказів, заява клопотань і відводів, дача усних і письмових пояснень, а також реалізація інших процесуальних прав клієнта.


i ПРИМІТКА


 • Витрати по оплаті державного мита, по оплаті послуг з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу та експертних висновків на вимогу суду оплачуються замовником послуги.
 • Для початку нашого співробітництва необхідно надати нам всі наявні у Вас документи і інформацію, які стосуються спірної ситуації.

Вгору