(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
»
»
»
»
»
Представництво у ДМС при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення
Усі практики
Корпоративні правовідносини
Наші клієнти

Представництво у ДМС при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення


Ви, іноземний громадянин, самі того не підозрюючи порушили законодавство України, у Вас не було іншого виходу або об'єктивно склалися такі обставини, що порушення було неминуче.

Правопорушення — винне протиправне діяння (дія або бездіяльність), що суперечить вимогам правових норм і вчинене право- і дієздатною особою.

Як усім відомо, будь-яке правопорушення тягне за собою юридичну відповідальність, тобто відносно правопорушника оформляється протокол про адміністративне правопорушення.

Порушення іноземним громадянином правил перебування, працевлаштування, реєстрації і т.д. регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення.


!!! ВАЖЛИВО


Стаття 203. Порушення іноземцями й особами без громадянства правил перебування в Україні й транзитного проїзду через територію України.

Порушення іноземцями й особами без громадянства правил перебування в Україні, тобто проживання без документів на право проживання в Україні, за підробленими документами або документами, термін дії яких закінчився, або працевлаштування без відповідного дозволу на це, якщо необхідність такого дозволу передбачена законодавством України, або недотримання встановленого порядку пересування й зміни місця проживання, або ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного строку перебування, неприбуття без поважних причин до певного місця навчання або працевлаштування після в'їзду в Україну в певний строк, а також порушення правил транзитного проїзду через територію України, крім порушень, передбачених частиною другою діючої статті, - тягне за собою накладання штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Недотримання іноземцями й особами без громадянства встановленого порядку реєстрації або порушення встановленого строку перебування в Україні, виявлені в пунктах пропуску через державний кордон України, - тягне за собою попередження або накладання штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 204. Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців і осіб без громадянства й оформлення для них документів.

Порушення посадовими особами підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, у тому числі іноземних суб'єктів господарської діяльності, які діють на території України, установленого порядку працевлаштування, прийняття на навчання іноземців і осіб без громадянства, надання їм житла, а також інші порушення, якщо вони яким-небудь чином сприяють іноземцям і особам без громадянства в ухилянні від виїзду з України після закінчення строку перебування або спрямовані на їхню незаконну реєстрацію, оформлення документів на проживання, - тягне за собою накладання штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 205. Неприйняття заходів щодо забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства

Неприйняття громадянами, що запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства у приватних справах, надали їм житлову площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації - тягне попередження або накладання штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 206. Порушення порядку надання іноземцям і особам без громадянства житла, транспортних засобів і сприяння в наданні інших послуг

Надання громадянами іноземцям і особам без громадянства житла, транспортних засобів, сприяння їх незаконній реєстрації, оформлення документів на проживання або навчання, прийняття на роботу, а також надання інших послуг у порушення встановлених правил перебування іноземців і осіб без громадянства в Україні й правил транзитного проїзду їх через територію України, якщо ці дії безпосередньо не пов'язані з незаконним переправлянням осіб через державний кордон України, - тягне накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


і ПРИМІТКА


Згідно з пунктом 5 Частини XX Перехідних положень Податкового кодексу України якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17 гривень.


§ ЗАКОНОДАВСТВО


 • Кодекс України про адміністративні правопорушення

Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з представництва інтересів у Державній міграційній службі при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення


Ξ ПЕРЕЛІК БАЗОВИХ ПОСЛУГ


 • консультації з питань юридичної відповідальності за порушення іноземним громадянином правил перебування, працевлаштування, реєстрації й т.д
 • підготовка необхідних пояснень, заяв
 • представництво інтересів у Державній міграційній службі при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення
 • представництво інтересів при оплаті штрафів
 • представництво інтересів при оскарженні рішень Державної міграційної служби

Ціни
Представництво у ДМС при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення

            
от 1000 грн.
Замовити послугу Переглянути весь прайс-лист
comments powered by Disqus

	

 
Вгору