(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
»
»
»
Міграційне право
Усі практики
Корпоративні правовідносини
Наші клієнти

Міграційне право

Одним з фундаментальних прав людини є свобода пересування і вибору місця проживання. Ця норма закріплена як в законодавстві країн на національному рівні, так і в міжнародних угодах, наприклад в Загальній декларації прав людини, прийнятої на третій сесії Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня 1948 року.

Темп розвитку нашого суспільства настільки стрімкий, що на жаль, законодавець не завжди встигає модернізувати правову базу у сфері Міграційного права під реалії сучасності. Недосконалість національного законодавства і явна неузгодженість його із законодавством світової спільноти поза сумнівом створює масу проблем як для громадян України, так і для нерезидентів, які відвідують нашу країну з приватним або діловим візитом.

Однією з основних практик компанії «ЮСТІКОН» є Міграційне право. Досконально вивчивши законодавство у цій сфері і помноживши ці знання на багаторічний досвід роботи, ми можемо гарантувати нашим клієнтам оптимальне вирішення питань, пов'язаних як з імміграцією в Україну, так і з еміграцією з України.

Не покладайтеся на удачу - доручіть вирішення своїх проблем професіоналам!

Вгору