(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
Усі практики
Корпоративні правовідносини
Наші клієнти

Ліцензія на транспортування теплової енергії

? ЗАВДАННЯ

Якщо діяльність Вашої компанії пов'язана з транспортуванням теплової енергії магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами, Вам в обов'язковому порядку необхідно оформити ліцензію.

У Вас виникли труднощі в оформленні документів, в підготовці відомостей, у кількості співробітників за фахом, в наявності матеріально-технічної бази?!


! ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ


Хочете заощадити час і гроші, але при цьому отримати ліцензію? Команда професіоналів допоможе Вам в цьому. Від Вас знадобиться мінімум документів, усе необхідне за Вас зроблять фахівці нашої компанії.

ЮК «ЮСТИКОН» за багаторічний досвід роботи оформила значну кількість ліцензій по усій Україні, що дозволяє запропонувати Вам якісний комплекс послуг, а нашим клієнтам - довірити нам роботу і рекомендувати нас іншим.

Ви можете займатися оформленням ліцензії самостійно, але тоді:

 • Підготовка необхідного пакета документів займе у Вас багато часу
 • Вам неодноразово повернуть подані документи на «доопрацювання»
 • Вам доведеться довго стояти в чергах


+ РОБОТИ З НАМИ


Замовте у нас, тому що:

 • Наші юристи вивчили не лише теоретичну, але і практичну сторону питання
 • Ми беремо на себе увесь об'єм роботи з підготовки необхідного пакета документів
 • Прийнятна вартість послуг, без додаткових платежів
 • У разі не досягнення бажаного Вами результату - не вимагаємо оплати наших послуг, про що прямо вказуємо в договорі
 • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
 • І, нарешті, найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти
Звертайтеся, і ми зробимо усе необхідне для отримання Вами ліцензії!

Докладно
Відповідно до Законів України «Про теплопостачання» і «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії підлягають ліцензуванню в порядку, встановленому законом.

Органами ліцензування є Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації.

Здійснення господарської діяльності із транспортуванню теплової енергії можливо у разі виконання наступних умов:

 1. Перебування у власності або користуванні ліцензіата магістральних або місцевих (розподільних) теплових мереж, що забезпечують транспортування теплової енергії.
 2. Наявність договору користування магістральною або місцевою (розподільною) тепловою мережею, яка використовується ліцензіатом для забезпечення виду діяльності, що ліцензується, з їх власником.
 3. Здійснення господарської діяльності з транспортування теплової енергії тільки на території, де розташовані магістральні і місцеві (розподільні) теплові мережі, що знаходяться у власності або користуванні ліцензіата.
 4. Наявність у ліцензіата договорів (чи попередніх договорів) з теплопостачаючими організаціями на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами.
 5. Наявність проектної і виконавчої документації на магістральні і місцеві (розподільні) теплові мережі і (за наявності) теплові пункти, що знаходяться у власності або користуванні ліцензіата і забезпечують транспортування теплової енергії.
 6. Здійснення господарської діяльності з транспортування теплової енергії по принципах забезпечення надійності транспортування і безаварійності експлуатації магістральної і місцевої (розподільної) теплової мережі і теплових пунктів (за наявності), що знаходяться у власності або користуванні ліцензіата і забезпечують транспортування теплової енергії.
 7. Забезпечення обліку вступу теплової енергії в магістральні і місцеві (розподільні) теплові мережі і теплові пункти ліцензіата і його відпуску з теплових мереж і теплових пунктів ліцензіата з використанням відповідних приладів обліку теплової енергії.
 8. Ведення бухгалтерського обліку господарської діяльності з транспортування теплової енергії окремо від обліку інших видів діяльності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
 9. Забезпечення рівних прав доступу до теплових мереж для усіх теплогенеруючих і теплопостачаючих організацій, а у разі недостатності пропускної потужності теплових мереж - дотримання встановленого механізму розподілу теплової енергії.
 10. Недопущення перехресного субсидування.


!!! ВАЖЛИВО


 • Ліцензіат не має права зловживати монопольним положенням у будь-якій формі.


і ПРИМІТКА


 • Для здійснення господарської діяльності з транспортування теплової енергії фізична особа - підприємець повинно мати спеціальну освіту в області теплоенергетики.

§
ЗАКОНОДАВСТВО

 • Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"
 • Закон України "Про теплопостачання"
 • Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 277 від 10.08.2012 «Про затвердження Ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами»
Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з оформлення ліцензії на транспортування теплової енергії


Ξ ПЕРЕЛІК БАЗОВИХ ПОСЛУГ


 • консультації з питань оформлення ліцензії на транспортування теплової енергії
 • підготовка, аналіз документів
 • оплата державних мит і інших офіційних платежів
 • представництво інтересів клієнта при поданні необхідного пакета документів в орган ліцензування
 • отримання ліцензії

Документи

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ТРАНСПОРТУВАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Заява на видачу ліцензії
2 Копія документа, що підтверджує право власності суб'єкта господарювання або оренди їм виробничих об'єктів, де здійснюватиметься відповідний вид господарської діяльності
3 Витяг або виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців Нотаріально завірена копія
4 Копія довідки СТАТУПРАВЛІННЯ про внесення в реєстр підприємств. Нотаріально завірена копія
5 Відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання про: наявність матеріально-технічної бази, необхідної для здійснення відповідного виду господарської діяльності; технічний стан трубопроводів і споруд на них (на підставі експлуатаційної документації на такі об'єкти);
6 Проектна і виконавча документація на трубопроводи і споруди на них, які використовуються для здійснення відповідного виду господарської діяльності
7 Перелік трубопроводів, що є в обігу, їх технічна характеристика і річні об'єми транспортування теплової енергії
8 Перелік приладів обліку з вказівкою місць їх установки
9 Схема трубопроводів, нанесена на географічну карту місцевості
10 Копія, затверджена місцевим органом виконавчої влади схеми теплопостачання
11 Баланс підприємства на останню звітну дату за підписом керівника суб'єкта господарювання, скріплений печаткою
12 КопиКопії актів і схем розмежування ділянок обслуговування між суб'єктами господарювання, трубопроводи яких сполучені між собоюи актов и схем разграничения участков обслуживания между субъектами хозяйствования, трубопроводы которых соединены между собой
13 Копії документів, що підтверджують освітній і кваліфікаційний рівень працівників

* Ю - документи готують юристи компанії ЮСТІКОН
* К - документи надає клієнт
Ціни
Ліцензія на транспортування теплової енергії
від 22 робочих днів
від 6 000 грн.
Замовити послугу Переглянути весь прайс-лист
comments powered by Disqus

	

 
Вгору