(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
Усі практики
Корпоративні правовідносини
Наші клієнти

Ліцензія на будівельну діяльність

? ЗАВДАННЯ

Ви вирішили зайнятися будівельним бізнесом, і Вам необхідно оформити ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт ?!

Умови тендеру в якому Ви берете участь, передбачають обов'язкову наявність діючої будівельної ліцензії ? А у Вас її немає!

У Вас виникли труднощі при підготовці документів на оформлення будівельної ліцензії ?


! ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ


Будівельна ліцензія - це документ що дозволяє здійснювати діяльність, пов'язану з будівництвом об'єктів архітектура, які із складності архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного устаткування відносяться до IV і V категорій складності.

Оформивши ліцензію на виконання будівельних робіт, Ви отримуєте ряд переваг:

 • По-перше, до Вас зростає довіра клієнтів і партнерів, як до компанії, яка здійснює свою діяльність на законних підставах.
 • По-друге, наявність у Вас ліцензії на будівництво, є великим і важливим показником надійності, рентабельності і стабільності Вашої компанії.
 • По-третє, наявність будівельної ліцензії визначає Вашу компанію, як кваліфікованого виконавця будівельно-монтажних робіт і надійного партнера по бізнесу.
 • По-четверте, оформлення будівельної ліцензії дозволяє Вам брати участь у спеціалізованих тендерах і вигравати їх.
Процедура оформлення будівельної ліцензії - це трудомістка і клопітка процедура, що вимагає від заявника неабияких практичних і теоретичних знань в області ліцензування будівельної діяльності.

Звичайно, Ви можете спробувати оформити ліцензію на будівництво самостійно або звернутися по допомогу до практикуючих фахівців в цій області.

Найчастіше самостійне оформлення ліцензії на будівництво це:

 • Відмова органу ліцензування в прийнятті у Вас документів внаслідок не дотримання обов'язкових ліцензійних вимог при заповненні заяв, додатків, і відомостей.
 • Повернення органом ліцензування документів на доопрацювання у зв'язку з відсутністю або неповнотою обов'язкової для вказівки інформації і відомостей про матеріально-технічну базу заявника.

+
РОБОТА З НАМИ

Замовте оформлення будівельної ліцензії у нас, тому що:

 • Наша компанія надає послуги в цій сфері з 2007 року.
 • Наші юристи є практикуючими фахівцями у сфері ліцензування будівельної діяльності.
 • Ми гарантуємо результат.
 • Найкраща характеристика нашої роботи - це наші клієнти
Звертайтеся, і ми гарантовано досягнемо бажаного вами результату!

Докладно
Постанова Кабінету міністрів України «Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури», передбачає, що суб'єкти господарської діяльності - фізичні і юридичні особи, які мають намір здійснювати будівельну діяльність, повинні оформити ліцензію на створення на території України об'єктів архітектури.

Постановою Кабінету міністрів України від 30 березня 2016 року № 256затверджено актуальні ліцензійні умови провадження господарської діяльності в будівництві

На сьогодні ліцензуванню підлягає діяльність, пов'язана з будівництвом об'єктів архітектури, яка по складності архітектурно-будівельного рішення і (чи) інженерного устаткування відноситься до IV і V категорій складності, на наступні види робіт :

 • 1.00.00 БУДІВЕЛЬНІ ТА МОНТАЖНІ РОБОТИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
 • 2.00.00 БУДІВНИЦТВО ОБ’ЄКТІВ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
 • 3.00.00 БУДІВНИЦТВО ОБ’ЄКТІВ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
Повний кодифікатор робіт можна подивитися тут

Господарська діяльність у будівництві, пов'язана із створенням об'єктів архітектури, повинна відповідати вимогам ДБН В. 1.2-14-2009 «Загальних принципів забезпечення надійності і конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій і основ» по класах наслідків (відповідальності) будівлі або споруди: СС3-значні наслідки, СС2-середні наслідки.

Процес оформлення ліцензії на здійснення діяльності в області будівництва, є комплексом складних і «трудомістких» процедур, які вимагають від ліцензіата певних знань і навичок, а головне, часу.

Складність оформлення ліцензії полягає в тому, що суб'єкт ліцензування в обов'язковому порядку повинен відповідати ряду кваліфікаційно - організаційних, технологічних і спеціальних вимог. Зокрема, до таких вимог відноситься необхідність наявності адміністративного і складського приміщень, наявність в штаті на постійній основі певної кількості ІТР, з відповідною освітою і стажем роботи.


!!! ВАЖЛИВО


 • Здійснення будівельної діяльності без ліцензії, передбачає адміністративну відповідальність


і ПРИМІТКА


 • При отриманні першої ліцензії термін на здійснення будівельної діяльності становитиме 3 роки, 5 років при отриманні повторної або продовженні ліцензії на будівельні роботи.

§
ЗАКОНОДАВСТВО

 • Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
 • Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»
 • Постанова Кабінету міністрів України від 5 грудня 2007 року № 1396 «Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури»
 • Постанова Кабінету міністрів України від 30 березня 2016 року № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів IV і V категорій складності»
Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс послуг з оформлення ліцензії на здійснення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури


Ξ ПЕРЕЛІК БАЗОВИХ ПОСЛУГ


 • консультації з питань оформлення ліцензії на будівництво
 • підготовка зведення про наявність матеріально-технічної бази і персоналу
 • оплата державних мит і інших офіційних платежів
 • представництво інтересів клієнта при поданні необхідного пакета документів в орган ліцензування
 • отримання ліцензії

Документи

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА БУДІВЕЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Заява на видачу ліцензії Оригінал
2 Перелік робіт згідно з кодифікатором Оригінал
3 Витяг або виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців Нотаріально завірена копія
4 Копія довідки СТАТУПРАВЛІННЯ про внесення в реєстр підприємств. Нотаріально завірена копія
5 Професійна структура ІТР У довільній формі
6 Дані про наявність робочого складу У довільній формі
7 Інформація про наявність офісних і виробничо-складських приміщень копії документів, завірені печаткою підприємства Документи, що підтверджують право користування приміщенням
8 Дані про наявність основної техніки, устаткування, наявність контрольно-вимірювальних приладів У довільній формі
9 Дані про інформаційно-правове і нормативно технічне забезпечення У довільній формі
10 Перелік об'єктів (договорів) виконаних власними силами У довільній формі За наявності об'єктів виконаних Замовником

* Ю - документи готують юристи компанії ЮСТІКОН
* К - документи надає клієнт
Ціни
Ліцензія на будівельну діяльність
від 22 робочих днів 
Прискорені строки
від 7000 грн.
за домовл.
Замовити послугу Переглянути весь прайс-лист
Алгоритм
ЕТАП ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ СТРОКИ

1. Підготовка

 • консультації
 • формування пакета документів 

від 3 р.д.

2. Подання документів в ДАБІ

 • подання документів в органи ДАБІ
 • моніторинг процедури та строків оформлення ліцензії

від 18 р.д.

3. Отримання ліцензії на будівництво

 • отримання бланка ліцензії з додатком

1 р.д.

Питання та відповіді
Підкажіть мені, будь ласка, якщо будівельна фірма зареєстрована в Запоріжжі, є будівельна ліцензія, чи може вона здійснювати свою діяльність в Ужгороді?
Дія будівельної ліцензії поширюється на усю територію України.
Підкажіть, будь ласка, якщо у мене була ліцензія на будівельну діяльність, строк дії якої закінчився, і я хочу її продовжити. Мені необхідно буде оформити будівельну ліцензію наново. На який термін вона подовжується?
Строк дії отриманої, оформленої Вами раніше будівельної ліцензії закінчується в останній день дії цієї ліцензії. По цьому Вам необхідно звернутися в орган ліцензування і оформити - отримати наново будівельну ліцензію. У такому разі строк нової оформленої будівельної ліцензії  становитиме 5 років.
Наша компанія займається будівництвом, є будівельна ліцензія. У нас помінявся директор і юридична адреса. Чи треба нам міняти бланк ліцензії? Якщо так, які строки заміни бланка?
Вам в обов'язковому порядку необхідно переоформити будівельну ліцензію. Основою для переоформлення ліцензії є зміна юридичної адреси або ж зміна організаційно-правової форми, назви підприємства. Зміна ж директора, не є основою для переоформлення. Вам необхідно повідомити орган ліцензування про зміну юридичної адреси протягом 10 р.д. У разі зміни юридичної адреси без переоформлення ліцензії в строк 10 р.д., ліцензія може бути анулювана.
comments powered by Disqus

	

 
Вгору