(093) 1000 176
(093) 1000 176
(098) 1000 176
RU r r
»
»
»
»
»
»
Ліцензія на оптову торгівлю тютюновими виробами та алкогольними напоями
Усі практики
Корпоративні правовідносини
Наші клієнти

Ліцензія на оптову торгівлю тютюновими виробами та алкогольними напоями

? ПРОБЛЕМА

Якщо Ви хочете займатися оптовою торгівлею алкогольними напоями і тютюновими виробами, тоді ця інформація Вас зацікавить.


! ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ


Згідно із Законом України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і звернення спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», суб'єкти господарювання усіх форм власності, у тому числі і виробники продукції (окрім суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або напоїв медових) та виробляють їх з виноматеріалів (виноградних, плодово-ягідних або медових) виключно власного виробництва (не придбаних), що збираються займатися підприємницькою діяльністю у сфері оптової торгівлі тютюновими виробами і алкогольними напоями в обов'язковому порядку зобов'язані оформити ліцензію на право ведення подібного роду діяльності .

Якщо Ви хочете заощадити Ваш час і нерви, то найбільш ефективним рішенням в даному випадку буде оформлення ліцензії за допомогою досвідчених фахівців

Ліцензія на оптову торгівлю алкогольними напоями надає наступні переваги:

 • Можливість оформити ліцензію на імпорт алкоголю і/або тютюнових виробів
 • Бути конкурентоздатними на ринку подібних послуг.
 • Уникнути юридичної відповідальності за здійснення цього виду діяльності без ліцензії

+
РОБОТИ З НАМИ

Замовте у нас, тому що:

 • Наша компанія надає послуги в цій сфері із 2007 року
 • Наші вивчили "від і до" практичну сторону питання
 • Увесь об'єм роботи з підготовки необхідного пакета документів ми беремо на себе
 • Ми проконсультуємо Вас безкоштовно
 • Максимально стислий строк підготовки документів і оформлення ліцензії
 • Без особистої присутності і потреби в спілкуванні з державними службовцями
Наші фахівці зроблять усе необхідне для досягнення бажаного вами результату!

Докладно
Згідно із Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»

оптова торгівля - діяльність з придбання і відповідного перетворення товарів для подальшої їх реалізації суб'єктам господарювання роздрібної торгівлі, іншим суб'єктам господарювання.

Відповідно до вищезгаданого закону, суб'єкти господарювання усіх форм власності, у тому числі і виробники відповідної продукції, що мають намір здійснювати підприємницьку діяльність у сфері оптової торгівлі тютюновими і алкогольними виробами в обов'язковому порядку зобов'язані оформити ліцензію на право введення такої діяльності. Проте згідно Закону від 20.09.2016 № 1534-VIII, cуб’єкт господарювання, який отримав ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або напоїв медових) та виробляє їх з виноматеріалів (виноградних, плодово-ягідних, медових) виключно власного виробництва (не придбаних), має право здійснювати оптову торгівлю зазначеними алкогольними напоями без отримання окремої ліцензії на таку оптову торгівлю.

При оформленні ліцензії на оптову торгівлю тютюновими виробами і алкогольними напоями Закон висуває ряд вимог до суб'єкта ліцензування, а саме:

1. Приміщення:

Ліцензії на право оптової торгівлі тютюновими виробами і алкогольними напоями видаються тільки за наявності необхідних приміщень під склад продукції і відповідної матеріально-технічної бази. Приміщення мають бути електрифіковані, телефонізовані, обладнані пожежною і охоронною сигналізаціями, а також відповідати іншим вимогам, встановленим для підприємств торгівлі тютюновими виробами і алкогольними напоями.

2. Щорічна плата:

Суб'єкт ліцензування в обов'язковому порядку до моменту подання документів в орган ліцензування повинен внести грошову плату за право здійснювати оптову торгівлю алкогольними і тютюновими виробами.

Щорічна плата за торгівлю алкогольними напоями, окрім сидру і перрі (без змісту спирту) становить - 500000 гривень; тютюновими виробами - 500000 гривень; сидром і перрі (без додавання спирту) - 780 гривень.

Ліцензії на право оптової торгівлі видаються строком на п'ять років Державною фіскальною службою України.


!!! ВАЖЛИВО


Відповідальність: оптова торгівля без наявності ліцензії у суб'єкта господарської діяльності (крім випадків, передбачених законом), веде за собою штраф у розмірі 200% ціни отриманої партії товару, але не менше 1700 гривень.


і ПРИМІТКА


 • Дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на підставі письмового розпорядження органу, що видав ліцензію, на строк до сплати заборгованості.

§
ЗАКОНОДАВСТВО

 • Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
 • Закон України від «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 1999 року № 500 «Про впорядкування видачі суб'єктам підприємницької діяльності ліцензій на право оптової торгівлі спиртом етиловим і плодовим, алкогольними напоями і тютюновими виробами»
Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з оформлення ліцензії на торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами


Ξ ПЕРЕЛІК БАЗОВИХ ПОСЛУГ


 • консультації з питань оформлення ліцензії
 • підготовка, аналіз документів
 • оплата державних мит і інших офіційних платежів
 • представництво інтересів клієнта при поданні необхідного пакета документів в орган ліцензування
 • отримання ліцензії

Документи

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ОПТОВУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ І ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Заява на видачу ліцензії Оригінал
2 Доручення (Довіреність) Оригінал Для ФОП - нотаріальна
3 Виписка з ЄДРПОУ Оригінал або копія
4 Квитанція про плату за ліцензію Оригінал
5 Копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату Копія, завірена печаткою банку
6 Копія паспорту та ідентифікаційного коду здобувача ліцензії Копія Для ФОП

* Ю - документи готують юристи компанії ЮСТІКОН
* К - документи надає клієнт
Ціни
Ліцензія на оптову торгівлю тютюновими виробами та алкогольними напоями
від 15 роб. днів
від 3500 грн.
Замовити послугу Переглянути весь прайс-лист
comments powered by Disqus

	

 
Вгору