goup

Повернення посвідки на проживання в орган видачі

Без зайвої тяганини повернемо Посвідку на проживання в орган видачі згідно чинного законодавства. В послугу входить зняття з реєстрації за місцем проживання (прописки).

Замовте зараз: +380(98)1000-176

Детально про послугу

Посвідка на тимчасове проживання підлягає поверненню у відповідний підрозділ, орган Державної міграційної служби, який його видав, у наступних випадках:

 • термін дії посвідки на тимчасове проживання закінчився
 • припинили діяти підстави видачі посвідки на тимчасове проживання (розірвання шлюбу, припинені трудові відносини з роботодавцем до закінчення терміну дії дозволу на працевлаштування і т.д.)
 • за власною ініціативою іноземного громадянина

Постанова КМ України від 28 березня 2012 року № 251 «Про затвердження Порядку оформлення, виготовлення й видачі посвідки на постійне проживання й посвідки на тимчасове проживання й технічного опису їх бланків…» і Наказ МВС України від 15 липня 2013 № 681 «Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання й посвідки на тимчасове проживання» передбачають, що у випадку відсутності підстав для продовження терміну дії посвідки на проживання іноземець і особа без громадянства зобов'язані в семиденний строк знятися з реєстрації місця проживання й виїхати за межі України. При цьому посвідка на проживання передається приймаючій стороні, яка зобов'язана передати її в орган видачі протягом десяти днів з моменту зняття з реєстрації.

Ми готові допомогти Вам у цій формальності! Наші юристи в найкоротший термін і без Вашої участі повернуть посвідку на тимчасове проживання в орган видачі.

Законодавство

 • Закон України «Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства»
 • Постанова КМ України від 28 березня 2012 року № 251 "Про затвердження Порядку оформлення, виготовлення й видачі посвідки на постійне проживання й посвідки на тимчасове проживання й технічного опису їх бланків і внесення змін у постанову Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2002 р. № 1983"
 • Постанова КМ України № 185 від 13 березня 2013 р., якою затверджений Порядок централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення посвідки на тимчасове проживання» (дія припинена)
 • Наказ МВС України від 15 липня 2013 № 681 "Про затвердження Тимчасового порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання й посвідки на тимчасове проживання"

Порядок оформлення повернення посвідки на проживання в орган видачі

 • Зняття з реєстрації (виписка) за місцем проживання
  від 1 р.д.
  • підготовка заяв, доручення
  • звернення в ЖЕК, територіальний підрозділ Державної міграційної служби з питання виписки
  • проставляння штампа про зняття з реєстрації у посвідці на тимчасове проживання
 • Повернення посвідки на тимчасове проживання в територіальний підрозділ/орган Державної міграційної служби, який його видав
  від 1 р.д.
  • повернення посвідки на тимчасове проживання в територіальний підрозділ/орган Державної міграційної служби, який його видав
  • анулювання оцінки в паспорті про видачу виду на тимчасове проживання (при поверненні документа до закінчення терміну його дії)

Перелік документів для повернення посвідки на проживання в орган видачі

# Документ Форма документа Примітка Ю* К*
1 Заява Оригінал
2 Посвідка на тимчасове проживання Оригінал
3 Доручення на співробітників нашої компанії від підприємства Оригінал

* Ю - Готує компанія ЮСТІКОН, К - Надає клієнт

 

Юридична компанія «ЮСТІКОН», маючи багаторічний досвід, пропонує Вам повний комплекс юридичних послуг з повернення посвідки на проживання в орган видачі.

Вартість наших послуг

Повернення посвідки на проживання в орган видачі Стандартні строки: від 1 робочого дня 1000 грн

Переглянути весь прайс-лист

Що входить у наші послуги

 • консультації з питань повернення посвідки на тимчасове проживання в Україні в орган видачі
 • підготовка заяви про повернення посвідки на тимчасове проживання в Україні
 • представництво інтересів клієнта при здачі посвідки на тимчасове проживання в Україні в органі міграційної служби

Відгуки та коментарі

Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти
Поле не може бути пустим
Вкажіть ваші контакти

Пов'язані послуги